Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oferta Pre-Paid - który operator najlepszy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jaki operator w Polsce ma aktualnie najlepszą ofertę ?

Opublikowano

play

Opublikowano

Wszędzie dobrze , zanim nie podpiszesz umowy :facepalm:

Opublikowano

Pytanie czy zamierzasz gadać czy tylko podtrzymywać możliwość odbierania połączeń.

Ja potrzebowałem najtańsze podtrzymywanie terminu odbierania rozmów bo nie dzwonię. Wszystko w temacie:

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/jakiej-sieci-masz-telefon-270498/index2.html

Idea POP/Orange

Do zapłaty - Wykonywanie połączeń:

5 zł - 2 dni : 75zł / 1mc

10 zł - 5 dni : 60zł / 1mc

25 zł - 1 miesiąc : 25zł / 1mc

40 zł - 40 dni : 30zł / 1mc

50 zł - 3 miesiące : 16,67zł / 1mc

100 zł - 5 miesięcy : 20zł / 1mc

200 zł - 10 miesięcy : 20zł / 1mc

Z tego co widzę to mam:

- 29 gr/minutę (do Play: 75gr/min., do Polsatu Cyfrowego: 65 gr/min.) Do tego są jakieś pakiety i masę innych obniżek koszów.

- MMS-a, e-mail i SMS do wszystkich sieci taki sam, ale nie wiem jaki bo nie piszę.

Opublikowano

Jako prepaid do odbierania telefonów mam Heyah :wink: Za 5zł mam ważność konta na rok :naughty:

Opublikowano
Jako prepaid do odbierania telefonów mam Heyah :wink: Za 5zł mam ważność konta na rok :naughty:

Ale ja jeszcze czasem muszę zadzwonić ;)

Opublikowano

START na numer 8002 i masz 365 dni ważne konto w orange

  • 2 lata później...
Opublikowano

Podepnę się pod temat....

Wybieram się na święta do pl. Co polecacie do Internetu, chciałbym 3-6 Gb na ten okres.

rozmowy mnie nie interesują bo bo kartę wrzucę do modemu/routera .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

odpowiem sobie sam Może komuś sie przyda. wróciłem z PL więc już nie aktualne/sprawdzone/przetestowane

kupiłem kilka starterów Tmobile, Plus, Play

Tmobile w ogóle nie chciał mi się połączyć z moim telefonem (nie wiem czemu)

Plus ma daremne promocje. KAZALI MI doładować za 35 żeby aktywować 2GB internetu

PLAY....REWELACJA! STARTER za 5 pln w pakiecie 3GB ale jest promocja i dostałem kolejne 5GB!

NIE zużyłem całego transferu chociaż cały czas używałem na MAXa, Yanosik, radio inetrnetowe czy inne (włączyłem router), nawet w domu zamiast wifi korzystałem z play.

korzystałem na raz z 2 smartfonów plus tablet.....praktycznie cały czas LTE.....POLECAM!

przy OKAZJI... zazdroszczę wam YANOSIK-a. wszystkie inne nawigacje wysiadają jeśli chodzi o informacje o ruchu drogowym czy patrolach policji.

Opublikowano

Polecam RED BULL MOBILE, za 30pln free wszystko na miecha, wada, trzeba doładować, ale nie chce mi się nawet myśleć o zmianie, miałem abonament przez 8 lat za 220pln na miecha w tym 5gb netu i i tak nie starczało, teraz za 30pln mam free dodatkowo za każde doładowanie +15% kwoty i śmieszne pakiety w stylu tydzień gadania za darmo za 7pln. Do wyboru do koloru niech się schowają z tymi abonamentami głęboko w d.e/

Opublikowano
  • Autor

Ja aktualnie korzystam z Play... jak z resztą od 2011roku :)

Wcześniej byłem w Idea/Orange.

Korzystam z formuły 3 w 1, za opłatą 14zł/m-c mam :

- Nielimitowane smsy do wszystkich sieci

- Nielimitowane rozmowy do Play

- 1GB internetu również w technologii LTE

Z minusów :

- 50dni ważności konta od doładowania

- 29gr za minutę do innych sieci

Przy starej taryfie Play Fresh, miałem rok ważności konta i 19gr za minutę do innych sieci.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nju mobile

29 zł

SMS/ MMS do wszystkich sieci za darmo

Minuty do wszystkich komórkowych za darmo

-2 GB internetu

- umowa na czas nieokreślony ... Więc jak się kończy okres rozliczeniowy, rezygnujesz. Za staż dostajesz dodatkowe pakiety internetu. Moja Martyna ma już ich uzbierane 15gb/ miesiąc ...dlatego się dopinam do niej jako dodatkowy numer za całe 9zl miesięcznie ... Przez co korzystamy oboje z tej puli :)

Wysłane z Honor 4X

Opublikowano

Ja właśnie dokupiłem kolejny numer, red bull mobile (czyli play)

Umowa bez limitu czasu

pierwsze 3 miesiące 9pln

darmowe wszystkie połączenia

internet 5GB przez cały okres trwania umowy

miesiąc wypowiedzenia w każdej chwili

po upływie takie same warunki tylko co miesiąc 39pln

Nie udało mi się znaleźć lepszej oferty.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja właśnie dokupiłem kolejny numer, red bull mobile (czyli play)

Umowa bez limitu czasu

pierwsze 3 miesiące 9pln

darmowe wszystkie połączenia

internet 5GB przez cały okres trwania umowy

miesiąc wypowiedzenia w każdej chwili

po upływie takie same warunki tylko co miesiąc 39pln

Nie udało mi się znaleźć lepszej oferty.

Możesz powiedzieć coś więcej ???

Opublikowano

Ja mam play formula 4w1

-2 gb neta co miesiac

-nielimitowane sms do wszystkich sieci

-9 groszy za minute do innych sieci

-do play za darmo

21 zl/miesiac

Opublikowano

Chyba zależy co kto potrzebuje. Ja używam Virgin Mobile 29 zł/miesiąc ale mam darmowe sms, darmowe rozmowy komórki i stacjonarne i 5 GB internetu.

Opublikowano

Ja mam nju na dwie karty, jedna 19zł i druga 19zł. Darmowe wszystko co na komórki + internet obecnie 10GB, jeśli dzwoniłbym na stacjonarne to max 10zł na obie karty, czyli po 24zł.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemanko.

Jest ktoś na czasie i obczaja obecne ciekawe oferty operatorów bez umowy.Obecnie jestem w t-mobile,umowa już mi przeszła na bezterminową,ale to co proponują to jest jakiś farmazon.Oferta bez telefonu:

T-mobile: 70zl na 2 lata,bez limitu,internet 20gb.

Play: z przeniesieniem numeru 55zl na 2 lata,bez limitu,internet 10gb.

Jest trochę tych operatorów na rynku i nie wiem na który się zdecydować,moja obawa dotyczy zasiegu-czy będzie ok?

Doradzi ktoś coś,jakieś opinie mile widziane.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nju mobile : max 39 zł miesięcznie a w tym :

- smsy do wszystkich bez limitu

- mmsy do wszystkich bez limitu

- minuty do wszystkich sieci bez limitu

- internet 13 gb do wykorzystania

- umowa na czas nieokreślony

możesz dołączyć drugi numer za 9 zł który będzie korzystał z tych wszystkich rzeczy w jednej puli

wtedy 39+9zł :)

Opublikowano

Virgin Mobile za 29zł/mies. nielimitowane rozmowy ( również na stacjonarne ) i smsy, 8gb internetu. Nie wiem jak u innych, wkurzało mnie częste przełączanie między nadajnikami i chwilowe braki zasięgu.
Teraz jestem w Orange, 28zł/mies. to samo jak w virgin i 8gb internetu + po doładowaniu za minimum 25zł ( które i tak trzeba zrobić by przedłużyć pakiet ) bonus 10gb, czyli 18gb. Do tego co miesiąc zwiększa się o 1gb. Chyba bezkonkurencyjna oferta, więcej info www.wybierzorange.pl

Opublikowano

O i to są ciekawe oferty.Fajną rzeczą jest to że nie ma umowy i praktycznie w każdej chwili można zrezygnować.Pytanie tylko jak z zasięgiem i czy nie zrywa połączeń oraz ich jakość,tak jak pisał Radeksc o Virgin Mobile.Po Polsce nie podróżuje,więc na Warszawę to chyba nie ma problemu jeśli chodzi o zasięg :-? Chociaż niektórzy znajomi skarżyli się na Play.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.