Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oferta Pre-Paid - który operator najlepszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Jest ktoś na czasie i obczaja obecne ciekawe oferty operatorów bez umowy.Obecnie jestem w t-mobile,umowa już mi przeszła na bezterminową,ale to co proponują to jest jakiś farmazon.Oferta bez telefonu:

T-mobile: 70zl na 2 lata,bez limitu,internet 20gb.

Play: z przeniesieniem numeru 55zl na 2 lata,bez limitu,internet 10gb.

Jest trochę tych operatorów na rynku i nie wiem na który się zdecydować,moja obawa dotyczy zasiegu-czy będzie ok?

Doradzi ktoś coś,jakieś opinie mile widziane.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Marcin to mnie trochę zadziwiłeś.

Obdzwoniłem wszystkich operatorów i przy przeniesieniu 3 numerów ( na abonament )do T mobile zaoferowali mi najlepsze warunki łącznie z telefonem S6 za jedną trzecią tego co Play czy Plus

Widocznie nowych traktują lepiej niż obecnych abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre paid w Play w Formule Unlimited za 25 i wszystko bez limitu czyli połączenia na komórki, stacjonarne, 6 GB neta i nielimitowane SMS. Brak MMsow w tej kwocie 25 ale jak ktoś potrzebuje to można doładować więcej i zabierze z konta. Jestem konsultantem w Play wiec walcie jak coś :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście od roku czasu korzystam z formuły 14zł, nielimitowane minuty do Play, smsy do wszystkich, 1GB intertetu.

Ale formułę za 25 będę uruchamiał mamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Jest ktoś na czasie i obczaja obecne ciekawe oferty operatorów bez umowy.Obecnie jestem w t-mobile,umowa już mi przeszła na bezterminową,ale to co proponują to jest jakiś farmazon.Oferta bez telefonu:

T-mobile: 70zl na 2 lata,bez limitu,internet 20gb.

Play: z przeniesieniem numeru 55zl na 2 lata,bez limitu,internet 10gb.

Jest trochę tych operatorów na rynku i nie wiem na który się zdecydować,moja obawa dotyczy zasiegu-czy będzie ok?

Doradzi ktoś coś,jakieś opinie mile widziane.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Marcin to mnie trochę zadziwiłeś.

Obdzwoniłem wszystkich operatorów i przy przeniesieniu 3 numerów ( na abonament )do T mobile zaoferowali mi najlepsze warunki łącznie z telefonem S6 za jedną trzecią tego co Play czy Plus

Widocznie nowych traktują lepiej niż obecnych abonentów

Nie wiem od czego to zależy,być może bardziej im się opłaca pozyskać nowego klienta niż przedłużanie umów.W play za S6 liczą 1600zl przy abonamencie 55zl :-)) Za huawei p8lite 209zl.W t-mobile jestem już kilka lat a ich propozycje ofert są do d.pu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Pre paid w Play w Formule Unlimited za 25 i wszystko bez limitu czyli połączenia na komórki, stacjonarne, 6 GB neta i nielimitowane SMS. Brak MMsow w tej kwocie 25 ale jak ktoś potrzebuje to można doładować więcej i zabierze z konta. Jestem konsultantem w Play wiec walcie jak coś :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To samo jest teraz w t-mobile,tylko netu jest 10gb/mies.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w t-mobile na kartę albo pomoże rozkminic,jak mam to rozumieć?
da4cae140f4e1291db1e47b37bf063f6.jpg
8369aca70920db6d625f6ee3b16ffe34.jpg
Korzystam z oferty za 25zl-10gb netu,wszystko bez limitu.Po doladowaniu kasa mi się kumuluje,schodzi tylko przy wysyłaniu MMS.Może za wcześnie doladowuje konto?Środki są do godz.0:00 08.05.2017 czy od 08.05.2017 jest nowy okres?Mimo że mam kasę na koncie to i tak muszę doładować czy operator sam sobie ściągnie z tego co się uzbieralo?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...