Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amade

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pre paid w Play w Formule Unlimited za 25 i wszystko bez limitu czyli połączenia na komórki, stacjonarne, 6 GB neta i nielimitowane SMS. Brak MMsow w tej kwocie 25 ale jak ktoś potrzebuje to można doładować więcej i zabierze z konta. Jestem konsultantem w Play wiec walcie jak coś Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Witam ! Sory za odgrzewanie i być może głupie pytanie ale średnio się znam na tych rzeczach:( Mam na każdych drzwiach czerwone lampki które świecą się po otwarciu drzwi - chciałbym do tego wrzucić pod spod jeszcze białe by oświetlały przestrzeń pod nogami - czy wystarczy ze wlutuje się w kable do tych czerwonych lampek i te dodatkowe będą świecić ? Wysłane za pomocą Tapatalk
  3. Amade odpowiedział(a) na Damian Ignaczak temat w 1.6
    Ogólnie temat dziwny bo oddalem auto do mechanika właśnie na wymianę termostatu. Przychodzę - odpalam i niebieska za mną. Trochę nawaliłem bo pojechałem od razu nie zapytałem gościa o co kaman. Później zaczął kopcić na taki szarawy kolor i zaczął oczywiście brać olej. A teraz generalnie po 2 tyg przestał. Wody w układzie nie ubywa. Niby wszystko gra - ale dzień po wymianie tego termostatu właśnie zaczęła palić się ta kontrolka. A czy wymiana pompy oleju to rozebranie całego silnika ? Wysłane za pomocą Tapatalk
  4. Amade odpowiedział(a) na Damian Ignaczak temat w 1.6
    No właśnie wymieniłem wczoraj olej bo tez mi to wpadło do głowy ale nic się nie zmieniło. A jesteś jakiś związek z ciśnieniem oleju (pompa oleju) a poziomem oleju ? Stan oleju jest w normie Wysłane za pomocą Tapatalk
  5. Witam ponownie i pozdrawiam Audi A4 B5 - wcześniej 1.8t Obecnie 1.6 (( Miłego dzionka ! Wysłane za pomocą Tapatalk
  6. Amade odpowiedział(a) na Damian Ignaczak temat w 1.6
    Witam! Mam podobny problem niestety. Co ciekawe temat zaczął się po wymianie termostatu. Wymieniłem czujnik oleju i dalej to samo. Czasami wywali po odpaleniu kontrolkę a czasami nie, nie widzę niestety zależności kiedy to się dzieje. Jakieś pomysły ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.