-
2.7 TDI 280 tys. czy warto czipowac ?
Panowie , mam pytanko ile pali Audi A4 2.7 TDI DPF 190kucy 2008 , jakie sa srednie spalania tych auto , i na ile mozna by podniesc moc po modzie ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 20:56 ---------- Panowie a co powiecie ogolnie na temat tego silnika 2,7 TDI DPF , nalatane ma 280 tys , warto sie pchac w taki stan rzeczy .. Przeciez nie jest to jakis mega stan licznika ...
-
jak zaplacic mniejsza akcyze za 2.7 ??
Zna mnoze ktos jakies sposoby aby zaplacic mniejsza akcyze sprowadzajac auto z DE z silnikiem powyzej 2.0 (akcyza 18,1%) Gdzies czytalem ze mozna polapac temat ze rzeczoznawca i sciaganac auto jako nie kompletne (np,sciagnac jakies elementy z auta jak lampy , czy dzwi ) Slyszal moze ktos cos o tym ? lub moze jest jakies inne obejscie .
-
143km b8 2008 tiptronic
Ok , masz w 100% racje jest to multi , naped na przod
-
143km b8 2008 tiptronic
no uslyszalem od wlasciciela ze tip , da rade to jakos rozpoznac ?
-
143km b8 2008 tiptronic
Panowie co sadzicie o silniku CAGA 143km w b8 2008 i skrzyni tiptronic ?? daje rade ten silnik ?? i co mozecie powiedziec skrzyni Tip ? wadliwy to sprzet czy daje rade jesli chodzi o calosc ??
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Cacko ... bez awaryjności tylko życzyć
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Rozumiem Wszystko jest uzależnione od nawigacji , jeśli jest to mmi znajduje się wokół dźwigni zmiany biegów , jeśli nie to na środkowej części deski
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Panowie zastanawiałem się, czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego w niektórych B8 modeli MMI jest na desce rozdzielczej i na innych modelach jej wokół dźwigni zmiany biegów? Jak dla mnie zdecydowanie lepszą opcją jest rozwiązanie MMI przy zmianie dźwigni zmiany biegów ...
-
Turbo tryb awaryjny
Witam opisze problem ktory mnie nie pokoi mianowicie postanowilem troche odmulic auto przy 210km/h auto szlo elegancko po zwolnieniu do 140km/h w auci zbraklo mocy tzn auto wogole przestalo reagowac na pedal gazu tak jakby turbo sie zawiesilo . Po ponownym uruchomieniu auta problemu juz nie bylo i nie ma ... orientuje sie moze ktos o co kaman ? Dodam ze zadna kontrolka sie nie zaswiecila i nie bylo widac zadnego nie pokojacego dymu ??
-
Problem z parowaniem szyb
mądre dzięki
-
Problem z parowaniem szyb
Panowie mam pytanie odnosnie parujacych szyb , szybko i dosc ostro paruja , filtr kabinowy byl wymieniany na nowy a nadal problem nie ustapil orientuje sie moze ktos co moze byc przyczyna parowania szyb ? Wysłane z mojego GT-I9295 za pomocą Tapatalk 2
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Alusy mam 17 a zimy stalowki 15 na ktorych obecnie zie poruszam chodz mysle nad zmiana na alusy .. Mam pytanie odnosnie SWAP-a czy jest to p&p czy sa potrzebne przerobki i jak to wyglada nie wiecej cenowo ? Wysłane z mojego galaxy s4 active za pomocą Tapatalk 2
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Witam panowie , stoję przed dylematem wymiany wszystkich tarcz i klocków ham , Zastanawiam się nad ATE lub TRW i nie wiem co będzie lepsze , co lepiej się sprawdzi , prosił bym o rade (a tak wogóle to jest jakaś różnica )
-
1.9 avb ilos km ?
Chcial bym zdementowac plotke odnosnie ilosci km w 1.9tdi avb , rozmawialem z gosciem ktory twierdzi ze te auta maja niby bonus Od audi jesli chodzi o km . W tych autach jest 100 lub 105 km a gosc twierdzi iz maja 110km , prawda czy sciema ? Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Kontrolka air baga ?
A po rozlaczeniu / podlaczeniu tych kostek bedzie potrzeba uzycie kompa do skasowania bledu czy sama kontrolka air bag zgasnie ? Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
mari000
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta