Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mari000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie , mam pytanko ile pali Audi A4 2.7 TDI DPF 190kucy 2008 , jakie sa srednie spalania tych auto , i na ile mozna by podniesc moc po modzie ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 20:56 ---------- Panowie a co powiecie ogolnie na temat tego silnika 2,7 TDI DPF , nalatane ma 280 tys , warto sie pchac w taki stan rzeczy .. Przeciez nie jest to jakis mega stan licznika ...
  2. Zna mnoze ktos jakies sposoby aby zaplacic mniejsza akcyze sprowadzajac auto z DE z silnikiem powyzej 2.0 (akcyza 18,1%) Gdzies czytalem ze mozna polapac temat ze rzeczoznawca i sciaganac auto jako nie kompletne (np,sciagnac jakies elementy z auta jak lampy , czy dzwi ) Slyszal moze ktos cos o tym ? lub moze jest jakies inne obejscie .
  3. mari000 odpowiedział(a) na mari000 temat w 2.0TDI
    Ok , masz w 100% racje jest to multi , naped na przod
  4. mari000 odpowiedział(a) na mari000 temat w 2.0TDI
    no uslyszalem od wlasciciela ze tip , da rade to jakos rozpoznac ?
  5. mari000 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Panowie co sadzicie o silniku CAGA 143km w b8 2008 i skrzyni tiptronic ?? daje rade ten silnik ?? i co mozecie powiedziec skrzyni Tip ? wadliwy to sprzet czy daje rade jesli chodzi o calosc ??
  6. Cacko ... bez awaryjności tylko życzyć
  7. Rozumiem Wszystko jest uzależnione od nawigacji , jeśli jest to mmi znajduje się wokół dźwigni zmiany biegów , jeśli nie to na środkowej części deski
  8. Panowie zastanawiałem się, czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego w niektórych B8 modeli MMI jest na desce rozdzielczej i na innych modelach jej wokół dźwigni zmiany biegów? Jak dla mnie zdecydowanie lepszą opcją jest rozwiązanie MMI przy zmianie dźwigni zmiany biegów ...
  9. mari000 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam opisze problem ktory mnie nie pokoi mianowicie postanowilem troche odmulic auto przy 210km/h auto szlo elegancko po zwolnieniu do 140km/h w auci zbraklo mocy tzn auto wogole przestalo reagowac na pedal gazu tak jakby turbo sie zawiesilo . Po ponownym uruchomieniu auta problemu juz nie bylo i nie ma ... orientuje sie moze ktos o co kaman ? Dodam ze zadna kontrolka sie nie zaswiecila i nie bylo widac zadnego nie pokojacego dymu ??
  10. mądre dzięki
  11. Panowie mam pytanie odnosnie parujacych szyb , szybko i dosc ostro paruja , filtr kabinowy byl wymieniany na nowy a nadal problem nie ustapil orientuje sie moze ktos co moze byc przyczyna parowania szyb ? Wysłane z mojego GT-I9295 za pomocą Tapatalk 2
  12. Alusy mam 17 a zimy stalowki 15 na ktorych obecnie zie poruszam chodz mysle nad zmiana na alusy .. Mam pytanie odnosnie SWAP-a czy jest to p&p czy sa potrzebne przerobki i jak to wyglada nie wiecej cenowo ? Wysłane z mojego galaxy s4 active za pomocą Tapatalk 2
  13. Witam panowie , stoję przed dylematem wymiany wszystkich tarcz i klocków ham , Zastanawiam się nad ATE lub TRW i nie wiem co będzie lepsze , co lepiej się sprawdzi , prosił bym o rade (a tak wogóle to jest jakaś różnica )
  14. mari000 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Chcial bym zdementowac plotke odnosnie ilosci km w 1.9tdi avb , rozmawialem z gosciem ktory twierdzi ze te auta maja niby bonus Od audi jesli chodzi o km . W tych autach jest 100 lub 105 km a gosc twierdzi iz maja 110km , prawda czy sciema ? Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  15. A po rozlaczeniu / podlaczeniu tych kostek bedzie potrzeba uzycie kompa do skasowania bledu czy sama kontrolka air bag zgasnie ? Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.