-
czy podejdą lusterka do b5 poliftowe do przedlifta?
aaa to takie buty-tak myślałem ,że to te poliftowe mam w aucie Do pewności muszę porównać gdzieś na parkingu
-
Po raz kolejny rozerwane gumy na przegubach
dzięki poczytam
-
czy podejdą lusterka do b5 poliftowe do przedlifta?
j.w. w temacie.Mam 98 rok .Czy mocowanie jest takie same? Jak to jest montowane w obydwu przypadkach
-
Po raz kolejny rozerwane gumy na przegubach
Tylko,że to było montowane w dobrym warsztacie.... Czasem myślę,że to przez moc i gwałtowne ruszanie czasami,ale to raczej nie powinno mieć wpływu.Auto jest obniżone,ale raczej nie ma możliwości rozwalić gumy o coś,pod autem ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- To byłby nawet dobry pomysł na biznes-wzmacniane gumy na przeguby he he
-
Po raz kolejny rozerwane gumy na przegubach
Witam ,po raz kolejny mam problem z gumowymi osłonami przegubów w swoim aucie,a tym samym po raz kolejny (chyba już 4) czeka mnie wymiana przegubów.Czy jest jakiś producent,który robi jakieś mocniejsze gumy??? Testowałem różne od najtańszych po lobro .Czy to jakiś fabrik-feler???
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hi: Siema Panyy kope lat
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema Panyyyyy kope lat
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siemanko Panowie Jakby ktoś miał lampe tył od str. kierowcy do mojego Dzwońcie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Problem 2.8 AAH drgania na benzynie + LPG
Zobacz wątek kolegi rafinio82 (poprzedni) może tam coś Cię naprowadzi- Szarpie podczas jazdy (głównie po dłuższym postoju)
Tylko teraz dbaj na bieżąco o wszystkie wymiany,a nie po 6 latach pzdr- Szarpanie nierówna praca 2.8 v6 30v automat wolne obroty
Witam,w moim ALG trzęsło dość zdrowo.Tylko,że prawie od początku przypuszczałem-po opiniach kilku znajomych,że nie pali na 1 cylinder.Nawet na przeglądzie po podpięciu analizatora spalin ,znajomy to potwierdził.W końcu zawiozłem brykę do zaufanego mechania i rzeczywiście 1 zawór wydechowy był skrzywiony i stał w miejscu.Najśmieszniejsze,że prawdopodobnie już tak go kupowałem i nawet na 5-ciu garach jezdził jak wściekły. Z częściami,planowaniem głowicy,robocizna, po znajomości wyniosła 920 zł. Teraz możesz szklankę z wodą na masce lub dachu postawić i nic się nie wyleje-wcześniej bym nie ryzykował- Głośna praca silnika przy odpalaniu po dłuższym postoju - filmik
Do 100% pewności to i kable powinieneś wymienić.No chyba ,że są wymienione przez poprzedniego właściciela.Ale jak kolega użytkownik tego modelu opisuje,że ten typ tak ma ,to raczej bym się na Twoim miejscu nie przejmował- Kto z silnikiem V6 wyjmowal maglownice i jak...???
Czuję,że za niedługo czeka mnie to samo.Jaki koszt regeneracji?- czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
Wrzuć foto bryki -Będzie pełniejszy obraz dla wyobrazni ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Ja bym osobiście zrobił ciemny grafit w perle-tak ,żeby nie zlało się z nadwoziem - Problem 2.8 AAH drgania na benzynie + LPG
cabriofan
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta