Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie nierówna praca 2.8 v6 30v automat wolne obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam problem z autem a mianowicie podczas zapalenia auta na zimnym silniku auto chodzi okay

gdy zacznie sie rozgrzewac samochód osiaga jakies 60 'c silnikiem zaczyna szarpac az trzesie cała buda jest to bradzo nie przyjemne podczas postoju podcisnienia sa oki ssacy jest uszczelniony wydech oki

rozrzad ustawion na blokady zreszta jest nowy sondy oki a vag mówi ze regulacja mieszanki jest zła błąd 1088

POMOCY ;(

JAKIES PORADY BO NIE MOGE SE PORADZIC Z TYM AUTEM

POZDR RAFI

Opublikowano

V-ki to mają do siebie że sie mogą rozregulować, u mnie jest to też odczuwalne ale bardzo delikatnie.

a zagazowana jest?

Opublikowano
  • Autor

tak jest zagazowana

tylko ze przed włozeniem instalacji lpg było to samo

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

tak jest zagazowana

tylko ze przed włozeniem instalacji lpg było to samo

Opublikowano

bo mi tak trzęsło całą budą jak miałem rozkalobrowane wtryski....po kalibracji oczywiscie wszystko OK

a na gazie też tak trzęsie?

Opublikowano
  • Autor

Tez tez i to mocno wymieniłem juz wszystko i teraz juz nie mam pojecia co zrobic sondy USZCZELINIAŁEM DOLOT PODISNIENIEA OKI adaptacja przepustnicy przepływka oki czujniki wszystkie jakie mozliwe a on jak trzesie tak trzesie

Opublikowano

pamietam że u kolegi kiedys też tak był i po tym jak kompa podłoczył to sie okzało że lewa kolumna silnika podaję ponad 10% paliwa więcej dlatego tak trzęsło...potem jakos to tam ustawiali

Opublikowano
  • Autor

No własnie u mnie jest tak ze prawa strona ma zwiekszony czas wtrysku i własnie tez nie wim odczego to jest czy masz namiar do tego zimka co zrobili ze ustawili ?

Opublikowano

jutro będę tam to sie podpytam jak co ustawili...

Opublikowano
  • Autor

Spoko jak cos daj cyne bede wdzieczny pozdr

Opublikowano

spoko...w gazie to jest luzik, podpinasz miernik zegarowy i ustawiasz skok tłoczka, no a z wtryskiem paliwa to już wyższa szkoła jazdy :whistling:

---------- Post dopisany 08-05-2012 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 22:57 ----------

:hi:siemka. pytałem sie co oni tam wymyslili i okazało sie że była to sonda. Bo ona głównie odpowiada za dawkowanie paliwa! podłącz VAGa i zobacz która koluma dostaje większą dawkę paliwa, a potem zamień sondy i jesli po ponownym podłączeniu większa dawka będzie na drugiej kolumnie o problem rozwiązany :decayed:...a jak nic to nie da to może być że którys wtrysk jest yebnięty i nie robi mgiełki tylko leje i dlatego też takie objawy :whistling: ...sprawdź najpierw z sądami...

Opublikowano
  • Autor

siemka spoko sprawdze te sondy i zobacze jaki tego efekt mam pare sztuk do podkładki wiec zobacze i sie odezwe pozdr i dzieki za podpowiedz

Opublikowano

najlepsze jest to że kumpel kupil nową sąde i okazała sie yebnięta :grin: tak więc trzeba wszystko sprawdzić:wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

NAWIĄZUJE dalej do mojego tematu czy ktos oprócz tych SOND miał podobny przypadek ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,w moim ALG trzęsło dość zdrowo.Tylko,że prawie od początku przypuszczałem-po opiniach kilku znajomych,że nie pali na 1 cylinder.Nawet na przeglądzie po podpięciu analizatora spalin ,znajomy to potwierdził.W końcu zawiozłem brykę do zaufanego mechania i rzeczywiście 1 zawór wydechowy był skrzywiony i stał w miejscu.Najśmieszniejsze,że prawdopodobnie już tak go kupowałem i nawet na 5-ciu garach jezdził jak wściekły. Z częściami,planowaniem głowicy,robocizna, po znajomości wyniosła 920 zł. Teraz możesz szklankę z wodą na masce lub dachu postawić i nic się nie wyleje-wcześniej bym nie ryzykował ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.