Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serko

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z tego co kojarze od 97r. immobilizer jest w zegarach, wcześniej była osobna kostka za bezpiecznikami. Jeżeli na starych zegarach odpala a nie działa tylko temperatura to może lepiej jest przełożyć tylko wskaźnik.
  2. Przerabiałem to samo. Przedni dolny wahacz, który trzyma amortyzator.
  3. serko odpowiedział(a) na Kacper Deluga temat w 1.6
    Pod kolektorem dolotowym , na bloku powinien być wybity kod i numer silnika. W moim ADP bynajmniej jest.
  4. serko odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Kod silnika jest na bloku pod kolektorem ssącym wybity. Będziesz miał ADP i dalej numer. Z tego co piszą to do numeru 170000 nie było koła dwumasowego.
  5. 3500zł w Audi nie jest trudno wydać . Wystarczy, że poprzedni właściciel nawet jeśli dbał o sprawy wizualne, nie robił na czas lub zaniechał podstawowych spraw eksploatacyjnych tj. wahacze, amortyzatory, tarcze, klocki, a nawet opony. Sam mam A4 1.6 i wiem jak to jeździ. Jak chcesz lepszych osiągów to wybebesz całe wnętrze i znajdź największą górkę w okolicy . Spalanie po mieście to 10L, więc nie wiem czy oszczędnie. " Lepiej włożyć 3500 i mieć naprawdę ładne auto" - żeby było ładne to najpierw musi być sprawne i od tego zacznij. Na moje ta kierownica jest od VW, A6C5 trójramienna ma inny kształt poduszki i przede wszystkim wyprofilowanie pod palce.
  6. serko odpowiedział(a) na Korbi temat w 1.6
    Zacznij od czynności, które nie wymagają kosztów. Sprawdź stan przewodów zapłonowych. Wyjmij kopułkę rozdzielacza i palec, wyczyść dokładnie płynem do czyszczenia elektroniki i dokładnie wytrzyj do sucha. Właśnie kopułka była u mnie powodem podobnych problemów czyli trudności z odpalaniem, szarpanie, dławienie, po odpaleniu rano chodził na 3 cylindry. Po dokładnym wyczyszczeniu kopułki i palca oraz delikatnym usunięciem nalotu ze styków przy pomocy papieru ściernego problem zniknął jak ręką odjął.
  7. Mi skrzypiał sworzeń od dolnego lewego z przodu, tego który trzyma amortyzator i ma sworzeń w dół. Luzu nie miał , jedynym objawem było skrzypienie, które było też czuć na kierownicy przy skręcaniu. Po wymianie cisza i spokój.
  8. Chciałem, kupować mastersporty ale po tym jak koledze pękła główka i wypadł sworzeń na bananie przy przejeżdżaniu przez tory odpuściłem. Miałem SWAG, zaczęły pukać po 15tys. Obecnie 30tys. zrobiłem na FEBI i jest ok, jedynie lewy dolny prosty musiałem wymienić bo pomimo tego, że nie miał luzu to zaczął skrzypieć przy skręcaniu. Tu ciekawy materiał na temat wahaczy.
  9. To fakt, bez znaczenia jaki samochód nie polecam mineralnego nikomu.
  10. Zrób jak pisze uszolek. Prawdopodobnie smok pompy i miska do czyszczenia.
  11. Oj zdziwiłbyś się, jest właśnie tak jak piszę. A jak słyszę, że olej jest rzadszy to mnie strzela. Nie ma czegoś takiego, jest za to lepkość podawana w odpowiednich temperaturach pracy.
  12. U mnie między Castrolem 10W40 a Motulem 5W40 róźnica była taka, że na Castrolu 10W40 na 10tys. dolewałem 1,5 litra a po przejściu na Motula 5W40 dolewam ok, 0,3l.
  13. serko odpowiedział(a) na MIPSIO temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie przyczyną zgrzytu podczas skrętu był dolny wahacz przedni, ten co trzyma amortyzator. Po wymianie cisza.
  14. Ja z tym problemem borykam się mniej więcej co dwa lata. Problem rozwiązuje dokładne wyczyszczenie kopułki i palca płynem do elektroniki, takim który usuwa wilgoć. Po takim zabiegu na dłuższy czas mam spokój.
  15. Wspomaganie działa miodzio. Problemem był zatarty sworzeń dolnego przedniego wahacza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.