-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Mobil Półsyntetyk
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Witam. Ostatnio zauważyłem że po nocnym postoju zaraz po odpaleniu klepią mi zawory trwa to ok 1min jak przejade ok 400m cisza jak sie silnik nagrzeje do 90 stopni moge go wkręcac na 4500 tys obrotów i tez nic nie słychać.Zdażaja się dni że nic się nie dzieje cisza od samego odpalenia.Smok zapchany,panewki?
-
Czy to skrzynia biegów szuranie ocieranie?
lozyska w kole mozesz latwo zdiagnozowac podnoszac przod auta z dwoch stron i na odpalonym silniku wlaczyc jedynke i wysiasc z auta sprawdzajac czy nie halasuja lozyska ja tak zawsze sprawdzalem jak nie bylem pewny czy sa ok
-
Rozrzad- koszt
ja zapłaciłem 950zeta za kompletny rozrząd z wymiana paska,pompy,rolki + wymiana wszystkich filtrów,oleju,płynu chłodzącego i hamulcowego
-
problem z przednią wycieraczka
a nie włączyłeś wycieraczek mając przymarznięte wycieraczki do szyby?być może silnik się spalił na pierwszym biegu,ma dwa zwoje jeden jest do pierwszych dwóch trybów pracy a drugi do najszybszego trybu i pewnie ten pierwszy jest spalony
-
Problem ze zmianą biegów
nie wiem jak jest w audi ale w moim wczesniejszym aucie vw polo to mialem takie same objawy jak wy ale to byla wina sprzegla po wymianie na nowe biegi wchodzily delikatnie bez zadnych problemow i tak samo przy redukcji.z tego co sie orientuje to przy padnientym synchronizatorze skrzynia by zgrzytala kumpel tak mial w golfie
-
Świece zapłonowe ADP
chyba sie nic nie powinno stac ale ja bym zalozyl 3 elektrodowe:grin:
-
Świece zapłonowe ADP
ja zawsze we wczesniejszych autach mialem 3 elektrodowe,jak takie masz to na takie same wymien roznica w cenie niewielka
-
Problem z odpaleniem
wtryski sprawdzane na vagu i kazdy ma takie same parametry,kolega ktory mi to sprawdzal mowil ze ksiazkowe.mam pytanie czy przed pompa paliwa jest jakis zaworek zwrotny ktory blokuje by paliwo nie splywalo do zbiornika?wyglada mi na to ze jak auto postoi z 3 dni to wtedy jest problem a jak dzien w dzien nim smigam to odpala od strzala i nie ma z nim zadnych problemow.
-
Problem z odpaleniem
vagiem dzis sprawdzalem bledow brak,gaz mialem przegladany z 200km temu bo mialem przeglad gwarancyjny.
-
Problem z odpaleniem
paliwo jest ok polowy zbiornika :-)
-
Problem z odpaleniem
Dzisiaj rano Audi nie chcialo odpalic,rozrusznik krecil ale zero efektu,po powrocie z roboty sprawdzilem iskre i jest,pompa paliwowa dziala chyba bo ja slychac.po dluzszym kreceniu w koncu zapalila ale bardzo ciezko.czy to moze byc efekt uszkodzonej pompy paliwa gdy daje za male cisnienie?
-
LPG - Na zimnym losowe wypadanie zapłonu
jak przy takich temperaturach przelacza ci sie po chwili na gaz to jest to wina instalacji.ja mam sekwencje BRC i teraz przelacza mi sie po jakis 3-4km na gaz.obstawian ze za niska masz ustawiona temperature na przelaczanie na gaz.z tego co sie orientuje u mnie w instrukcji gazu jest napisane ze po ok 10tys powinno sie wymienic swiece
-
Ile pali Wam gazu?
Witam.1.6 Adp sekwencja BRC 10.5l po miescie
-
wibracje nadwozia
poduchy z boku wygladaja ok nie maja zadnych wyciekow a pewnie sa olejowe wiec jak by ktoras siadla to by byl jakis slad,ta podpora z przodu co wchodzi w pas przedni troszke ma luz ale niewielki jak na recznym sprawdzalem to silnik sie podnosi moze z 2cm do gory wiec chyba jest tez ok.kumpel mi sprawdzal wtryski to na vagu wyglada ok wszystkie maja prawidlowe parametry
wrobel1980
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta