Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HeretykSic

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie Clarion tez nie chcial trybic w audiczce. Okazalo sie, ze z tylu obudowy radia sa dwie mozliwosci wpiecia bezpiecznika. Wpialem bezpiecznik w drugie piny i wszystko dziala
  2. Ladna niunia. Mam takie same fele u siebie tylko gumy troszke mniejsze Dawaj ja na glebe i bedzie kozak
  3. Na 100% oslona termiczna nad wydechem. Tez tak mam Tylko czasu nie ma tego zrobic Osłona jest aluminiowa i potrafi sie wylamac do okola srubek mocujacych. Efekt slyszysz u siebie.
  4. Witam Kolegów. Mam problem dotyczacy przegubow zewnetrznych w moim b5 AFN. W ciagu roku wymienialem juz 4 razy lewy przegub. Za kazdym razem po okolo tygodniu zaczyna trzeszczec przy ruszaniu i skreconych kolach. Przeguby marki Lobro wiec nie taniocha. Nie wiem gdzie szukac przyczyny. Krzywa polos, cos z piasta ? Moze mial ktos podobny problem? Prawy przegob ok i dodam, ze auto nie jest katowane i upalane
  5. Witam Kolegów. Mam prośbę o fotki A4 B5 Avant na glebie 40/40 na 18" z s8. Dzieki z gory!!!
  6. HeretykSic odpowiedział(a) na piters33 temat w Układ Jezdny
    Ja mam u siebie jedna zwrotnice z duzym łozyskiem, a druga z malym ( poprzedni wlasciciel...) i nie ma roznicy w jezdzie, zbieznosci itp. Tylko przy wymianie trzeba pamietac jakie kupic
  7. I decyzja zapadla kapec 225/40 i gwint KW ale to dopiero na wiosne:( Dzieki wszystkim za rady i pomoc !!! Temat do zamkniecia
  8. Z tym to różnie bywa, mam gwint opony 225/40 felga 8j et35 i nie mam żadnych problemów a jak to u Ciebie jest z tym gwintem. Bo ja do seryjnego amora mam pare milimetrow (chodzi o odleglosc od kolnierza do opony ). Jezeli skrece gwint to kolo sie zmiesci? <br /><br /> sory za zdolnosci artystyczne
  9. A moze by tak jakis wiekszy naciag zrobic? Tylko jak by to wygladalo i jezdzilo?
  10. A 235/40/18 podejdą bo tego trochę więcej na markplaatsu?
  11. Witam kolegów Zakupiłem dziś komplecik kół z s8. 18"/8" ET35 Nawleczone są oponki 245/45, które niestety są za duże i obcierają o wahacz z przodu. Jaką oponkę kupić żeby dało się jeździć ? Obecnie zawias jest seryjny ale wiosną wpadnie jakiś gwint lub kit.
  12. Wszyscy czekamy z niecierpliwoscia na efekty
  13. Witam Tak szukam i szukam i znalezc nie moge Mam zamiar kupic stalowki w rozmiarze 16'' i oddac do poszerzenia. Moje pytanie brzmi : Jaka max szerokosc moge dac zeby nie wystawaly za auto, jakie ET i jakie oponki na to nawlec. A4 B5 Avant 1998r AFN FWD Z gory dziekuje za pomoc i krytyke
  14. Dzieki za link Ale za ta kase to ja chyba wole sam cos pozbijac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.