Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwrotnica


piters33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie miałem strzała w ośkę o średniej mocy,

mam zmienioną geometrię na tej stronie, zbieżność jak i kąt nachylenia, nie jest to dużo bo juz tak jeżdzę dwa miesiące i nawet nie tnie opony, ale na pomiarach wyszły odchyłki foto:

3f240eb6ec2e63efm.jpg

Diagnosta stwierdził definitywnie ugięta zwrotnica, najpierw zmieniłem górne wahacze i bez zmian,może faktycznie zwrotnica, dolne wahacze wyglądają ok, tak samo na zwrotnicy nie ma śladu ugięcia.

dodam że uderzenie było raczej w górnej części koła:

9aac85f6dab8b261m.jpg

Teraz pytanie czy zwrotnica do a4 b5 lift 1,6 jest inna niż np inny silnik czy przed liftem???.

Proszę o pomoc\

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zwrotnicy masz numer, prawdopodobnie: 8D0 407 258 AL

łożysko 75 mm

poszukaj na allegro, można wyrwac za 50 zł z piasta i łożyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze na zwrotincy ty nie widzisz ani oni zgiecia nie znaczy ze go nie ma , ja bym podmienil , moze pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrotnice w przedliftach i liftach z silnikami 1.6, 1.8, 1.8T (ale bez AJL) i 1.9 TDI były takie same, to znaczy na mały przegub i małe łożysko, tak jak Tomasz napisał 75mm, więc szukaj od tych wersji silnikowych i na pewno będą pasowały - dokładnie od silników AHL,ARM,ANA, ADR,APT,ARG, AFY,APU,ANB, AFF,AHU,AHH, AFN,AVG,AJM, ALZ,AVV,AWT

numer masz chyba na głownyn pionie od zewnętrznej strony, czyli jak zdejmiesz koło, to będzie go widać

w dodatku, możesz szukać też od passatów B5 4ro cylindrowych przed liftem i od a6 C5 przed liftem 1.8T 150KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa ;d kup półoś, łożysko zwrotnice i przegub i wymieniaj, porządek musi być symetryczny:o

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...