Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

18'' i problem z oponkami...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów :)

Zakupiłem dziś komplecik kół z s8.

18"/8" ET35

Nawleczone są oponki 245/45, które niestety są za duże i obcierają o wahacz z przodu.

Jaką oponkę kupić żeby dało się jeździć :) ?

Obecnie zawias jest seryjny ale wiosną wpadnie jakiś gwint lub kit.

Opublikowano

225/40/18

Opublikowano
  • Autor

A 235/40/18 podejdą bo tego trochę więcej na markplaatsu? :)

Opublikowano

jak pojdziesz na glebe to i 225 bedzie obcierało z przodu przy ET35--> 215 :wink:

Sysiek własnie ma 225/40 8J et35 i gwint KW... i sa problemy

Opublikowano
jak pojdziesz na glebe to i 225 bedzie obcierało z przodu przy ET35--> 215 :wink:

Sysiek własnie ma 225/40 8J et35 i gwint KW... i sa problemy

Z tym to różnie bywa, mam gwint opony 225/40 felga 8j et35 i nie mam żadnych problemów :decayed:

Opublikowano
jak pojdziesz na glebe to i 225 bedzie obcierało z przodu przy ET35--> 215 :wink:

Sysiek własnie ma 225/40 8J et35 i gwint KW... i sa problemy

Mam 8,5J et45 i 225/40r18, na wiosnę będę zakładał sprężyny -40 na przód (zawieszenie mam 1bv) i docelowo chciałem dać dystanse 15mm, żeby później mieć et30.

Będzie obcierać?

Opublikowano
  • Autor
jak pojdziesz na glebe to i 225 bedzie obcierało z przodu przy ET35--> 215 :wink:

Sysiek własnie ma 225/40 8J et35 i gwint KW... i sa problemy

A moze by tak jakis wiekszy naciag zrobic? :)

Tylko jak by to wygladalo i jezdzilo?

Opublikowano

Ja mam na gwincie opuszczoną na 18flat et43 i 225/40 jest spoko. Ale jak masz zamiar zglebiać to 215/35 poszukaj ;) na alledrogo jest tego.

Opublikowano
  • Autor
jak pojdziesz na glebe to i 225 bedzie obcierało z przodu przy ET35--> 215 :wink:

Sysiek własnie ma 225/40 8J et35 i gwint KW... i sa problemy

Z tym to różnie bywa, mam gwint opony 225/40 felga 8j et35 i nie mam żadnych problemów :decayed:

a jak to u Ciebie jest z tym gwintem. Bo ja do seryjnego amora mam pare milimetrow (chodzi o odleglosc od kolnierza do opony ). Jezeli skrece gwint to kolo sie zmiesci?

Bez_tytu_u.jpg

<br /><br />

sory za zdolnosci artystyczne :)

Opublikowano
jak pojdziesz na glebe to i 225 bedzie obcierało z przodu przy ET35--> 215 :wink:

Sysiek własnie ma 225/40 8J et35 i gwint KW... i sa problemy

Z tym to różnie bywa, mam gwint opony 225/40 felga 8j et35 i nie mam żadnych problemów :decayed:

a jak to u Ciebie jest z tym gwintem. Bo ja do seryjnego amora mam pare milimetrow (chodzi o odleglosc od kolnierza do opony ). Jezeli skrece gwint to kolo sie zmiesci?

http://s13.postimage.org/usae74dw3/Bez_tytu_u.jpg

<br /><br />

sory za zdolnosci artystyczne :)

Nic nie będzie obcierało :kox: Jeździłem na seryjnych amorach i sprężynach -55, później jeździłem na sportowych amorach i sportowych sprężynach i aktualnie mam gwint i nie ma żadnych problemów

Opublikowano
  • Autor

I decyzja zapadla :)

kapec 225/40 i gwint KW :)

ale to dopiero na wiosne:(

Dzieki wszystkim za rady i pomoc !!!

Temat do zamkniecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.