Treść opublikowana przez 12pawel12
-
Wkładka dystansowa do samochodów z wyposażeniem do jazdy po złych drogach
Świeżo po opuszczeniu z podnośnika było około 660 mm, przed montażem wkładki było około 630 mm.
-
Wkładka dystansowa do samochodów z wyposażeniem do jazdy po złych drogach
Wg etki pasuje. Za dwie sztuki zapłaciłem 38.40, zobaczymy czy skompensuje "glebę" po montażu instalacji gazowej
-
Wkładka dystansowa do samochodów z wyposażeniem do jazdy po złych drogach
Prawdopodobnie chodzi Ci o 8E0512145
-
Gwint AP vs Eibach Pro Kit
czy ktoś ma fotki z gwintem ap skręconym na maxa w górę? najlepiej w a4 b6 quattro sedan z 1.8t
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
bez problemu podejdzie
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Poprawiony filmik. Zamontowałem: Tłumik sportowy RM Motors S76R (4108102294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z końcówką 100mm zamiast 76 Sportowy przelotowy tłumik środkowy RM Motors RM01 (4085589207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z wyciszeniem i puszka ma zwiększoną długość z tego co pamiętam.
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Kiedyś miałem to: katalizator + środkowy tłumik seria + końcowe tłumiki rm motors s100R: Obecnie mam to: Dp + 2 środkowe rm01 wydłużone, z przetłoczeniami wyciszającymi + wyżej wspomniane końcowe tłumiki (rury łączące tłumiki seria): Co do komfortu, to robiłem po 4tys km miesięcznie i nie było problemów ze zbyt dużym hałasem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Mam oryginalne s-line (7,5j et43, opony 225/45R17) i po założeniu dystansów mam et28 tył i et30 przód. całą zimę tak przejeździłem i nic nie przyciera - zawieszenie 1bv.
-
8.5j et32 zawieszenie -40 i przycieranie opon o plastikowe nadkola. co zrobić?
Założyłem zimówki 7.5j17 et43 + 13mm dystans i opony 225/45R17 i na razie jest spoko (testowane z pełnym załadunkiem) . A co do letniego setupu to nic nie będę z tym robił, się wytrze tam gdzie przyciera i będzie po problemie. Do zimy pewnie wpadnę na pomysł jak uszczelnić to co się wytrze.
-
stalowa/aluminiowa płyta pod silnik i skrzynię
z tego co znalazłem na allegro, to osłony są mocowane w miejscu fabrycznej, a to akurat mija się z celem, gdyż zarówno listwa jak i zderzak będą się uginał i osłona może się obijać o to co ma zabezpieczać.
-
stalowa/aluminiowa płyta pod silnik i skrzynię
Czy ktoś spotkał się z taką płytą pod silnik jak w linku poniżej do a4 b6? Osłona metalowa silnika SKODA OCTAVIA I 1 blacha (3745450613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zastanawiam się nad czymś takim do siebie. sposób mocowania tej płyty jest dość przemyślany (montowałem taką w octavii) i można by coś takiego zrobić do a4 b6. nie chciałbym odkrywać ameryki na nowo dlatego pytam tutaj.
-
8.5j et32 zawieszenie -40 i przycieranie opon o plastikowe nadkola. co zrobić?
o błotniki mi nie szoruje. tylko o te plastiki w środku. je też można zrolować? dystanse mam już zdjęte, bo trochę irytujące było tarcie na dołkach. sprężyny zdają się być twardsze od 1bv. ---------- Post dopisany 04-12-2013 at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 22:39 ---------- up
-
Gwint z s4 b5 avant do b6 bfb quattro sedan
ok dzięki. miałem możliwość zamiany
-
Gwint z s4 b5 avant do b6 bfb quattro sedan
Cześć. Czy gwint od s4 b5 avant będzie pasował do a4 b6 1.8t quattro sedan?
-
Cos Strzela podczas skrecania (NOWE ZAWIECHO)
i co z tym amorem jest nie tak?
-
Wykonanie układu wydechowego od podstaw do A4 B6 1.8T
jeżeli to coś wniesie do tematu, to ja u siebie wyciąłem fabryczne tłumiki i wstawiłem 2x środkowy i 2x końcowy od rm motors.
-
Cos Strzela podczas skrecania (NOWE ZAWIECHO)
uporałeś się jakoś z tym?
-
Cos Strzela podczas skrecania (NOWE ZAWIECHO)
co dokładniej z amortyzatorem? generalnie mam zalozone sprezyny -40 z przodu i jakby od tego czasu cos tam telepie
-
Cos Strzela podczas skrecania (NOWE ZAWIECHO)
mam bardzo podobnie. podczas skręcania ostro w lewo przy niewielkiej prędkości (wjazd do bramy) coś mi strzela w prawym kole. jeżeli zjeżdżam z policjanta, generalnie gdy prawe koło idzie w dół coś puka przy nim puka. co to może być?
-
8.5j et32 zawieszenie -40 i przycieranie opon o plastikowe nadkola. co zrobić?
Mam felgi 8.5j et45, do tego dystanse 13mm zawias 1bv, sprężyny -40 i na dziurach szorują mi opony o plastikowe nadkola. Czy nadkola da się wymontować i podgrzać palnikiem i trochę inaczej uformować? czy są z jakiegoś laminatu? Ewentualnie może być jakiś inny sposób. Dodam że opony mam 225/40r18
-
skrzypienie przy skręcaniu
jeżeli chodzi Ci o "banany", to mam zmienione i to dosłownie z 20 tys temu
-
skrzypienie przy skręcaniu
wahacze były sprawdzane i na szarpakach i na podnośniku i zero luzu. ponadto stuka mi coś w prawym kole jak zjeżdżam z krawężnika, lub koło wpada w jakąś dziurę.
-
skrzypienie przy skręcaniu
mam ten sam ból. skręt w lewo mocno i skrzypi w prawym kole.
-
Pompa strumieniowa w zbiorniku paliwa Quattro
jak z tą pompą walbro? bo podróbę już jedną zajeździłem i to w niecały rok
-
Dystanse
mam zawieszenie 1bv, felgi 8.5x18 et 45 do tego dystans z tyłu 15mm i przy 5 osobach w aucie, pełnym bagażniku i przyczepie z motocyklem szorowało na dziurach (bok opony o kosmate nadkole), ale miałem zniszczone odboje. teraz wymieniłem odboje i jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak to będzie się zachowywało. rant felgi było widać w lusterku, można powiedzieć, że jest na równi z błotnikiem. z przodu mam sprężyny -40 i miałem dystanse 13mm i 10mm i niestety szorowały mi opony o nadkole w obu przypadkach, nawet podczas jazdy w pojedynkę. tutaj możesz sobie porównać parametry felg: Online Wheel & Tyre Fitment calculator. Offset, Tyre stretch and Rolling Radius calculator