Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak tak można było zepsuc B6.. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pełno tego na allegro ...

lambo doorsy,spinnery,spojlery z deski do prania i 15" w kołpakach do tego :kox:

Opublikowano

Mi też się to nie podoba, ale.... każdy ma prawo zrobić z autem co chce - niestety. A jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje.

Tak btw tylne światła z mazdy czy mi się wydaje?

Opublikowano

Ja pierdo** przeciez tego nawet sie nie opłaca kupic na części bo nic z tego się nie nadaje oprócz silnika

Opublikowano

Mi też się to nie podoba, ale.... każdy ma prawo zrobić z autem co chce - niestety. A jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje.

Tak btw tylne światła z mazdy czy mi się wydaje?

Jakich gustach :wallbash:

Gust jest z założenia czymś pozytywnym.

Właściciel tego czegoś jest wieśniakiem. Człowiekiem, który o guście tylko słyszał bo sam go nie posiada. Totalne bezguście :sick3:

Opublikowano

O ja pie :shocked::blink:.

Zgadza się. Tylne lampy są od Mazdy 6.

Nie wiem czy pamiętacie. Raz na forum była A4 a'la Subaru Impreza :kox::decayed:.

Opublikowano

porażka :sick3:

Opublikowano

masakra !!!!!!!!!! a to na tylnej klapie to co to miało być ?

Opublikowano

jak patrzę na to auto to na wymioty mnie zbiera

muszę lecieć...

:sick3:

Opublikowano

Taka kiedyś na mobile.de wisiała :kox:

rj39wcg0kgrhqihdiercilo.jpg

rj3jgw0kgrhqihcgereh6ih.jpg

rj3qbg0kgrhquhceervzksb.jpg

rj3rwbm0kgrhqmhemerfrke.jpg

rj3r3qbm0kgrhqmokisert6.jpg

rj3riqm0kgrhqehdkere9cy.jpg

rj3s8wcg0kgrhqmhdserfrs.jpg

rj3sjww0kgrhqqhdierdzey.jpg

rj3ssm0kgrhqmheeerfwwoe.jpg

rj3tyqcg0kgrhqmhdmereky.jpg

rj3uobg0kgrhqihcoere81v.jpg

rj3vcwbm0kgrhqihcqerhem.jpg

rj3w6gw0kgrhqyheqergviw.jpg

rj3wdqw0kgrhqehemered0s.jpg

Opublikowano

..... Pewnie spojler mu nie pomógł przy zawrotnych prędkościach i wpadł do rowu... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nawiązując do tych B6 od razu nasuwa mi się powiedzenie, że wyobraźnia ludzka nie zna granic

Opublikowano

Taka kiedyś na mobile.de wisiała :kox:

rj39wcg0kgrhqihdiercilo.jpg

rj3jgw0kgrhqihcgereh6ih.jpg

rj3qbg0kgrhquhceervzksb.jpg

rj3rwbm0kgrhqmhemerfrke.jpg

rj3r3qbm0kgrhqmokisert6.jpg

rj3riqm0kgrhqehdkere9cy.jpg

rj3s8wcg0kgrhqmhdserfrs.jpg

rj3sjww0kgrhqqhdierdzey.jpg

rj3ssm0kgrhqmheeerfwwoe.jpg

rj3tyqcg0kgrhqmhdmereky.jpg

rj3uobg0kgrhqihcoere81v.jpg

rj3vcwbm0kgrhqihcqerhem.jpg

rj3w6gw0kgrhqyheqergviw.jpg

rj3wdqw0kgrhqehemered0s.jpg

Koleś chciał tą audiczke chyba wyje**ć w kosmos :kox:

Opublikowano

O fck . . . ja się czasami zastanawiam co kieruje tymi ludźmi . . . Co przez nich przemawia, żeby tak zwieśniaczyć auto :wallbash:

Tej z mobile.de podobają mi się felgi fajny rozmiar :naughty: i wzór nawet OK , tylko to malowanie takie średnie dla mnie.

Opublikowano
  • Autor

Ta z mobile.de - żeby nie ten spoiler z tyłu i siatex w zderzakach - była by do przełknięcia :] nooo i bez tych aerografów w środku..

Opublikowano

o jeeeebana do polski trafiła :kox: :kox: na googlach mozna ją znaleść po wisaniu B6 tunning :kox: jednak ta polska to jeden wielki śmietnik wszystko tu kiedyś trafi :decayed:

Opublikowano

jak widzicie nawet Audi można zepsuć :>

w obydwu przypadkach samochód miał dość własnego wyglądu i rzucił sie na czołówkę :polew:

Opublikowano

Nie wiem co właściciel tej furki palił żeby wymyślić takie cacko :wink4:, ale ja też chce :polew:

Opublikowano

Nie wiem co właściciel tej furki palił żeby wymyślić takie cacko :wink4:, ale ja też chce :polew:

Dokładnie ;) Zrobimy chyba jakiś zakup grupowy u jego dilera :evil:

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.