Treść opublikowana przez Cezarrr
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Zatkaj czyms dziure po wtyczce, pedzelek i woda z mydlem, wysmaruj wszystkie laczenia ta piana i dmuchnij czyms w odpowietrznik. Zobaczysz skad leca bomble. Najpewniejszy i najprostrzy sposob. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Akumulator
Niestety na mojego Kagera przyszła pora, 8,5 roku i z dnia na dzień zaczeła się robić dyskoteka przy odpalaniu. Obecnie Kager do dostania tylko ze starych zapasów. Zmieniła się nazwa i teraz to jest GIGAWATT, to samo tylko z inna nazwą i nalepką. Co najlepsze przy kupnie dają kartę gwarancyjną BOSCH.
-
Wahacze SKV
Narazie na zestawie SKV zrobiłem jakieś 10tyś. km. Kontakt z dystrybutorem, wysyłka bezproblemowa. Z montażem też nie było problemów. Narazie jest ok, cicho i sztywno. Komplet z wyeliminowaną wadą bana (tak przynajmniej zapewniał sprzedawca). Nic więcej nie napisze, bo puki co to żaden przebieg. Dam znać za kolejne 10tys, pozdr...
-
Akumulator
Mój Kager właśnie kończy 8 lat i śmiga nadal jak zły:)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mojemu leci 8 roki i nadal żyje:)
-
Brak zakrętki do odpowietrzenia układu
Da się da, do siebie kupiłem N90534202 ale jak sie okazało miałem mniejszą i do tego plastikową. Jak wrzucisz ten nr w google i wezmiesz grafike to zobaczysz metal i plastik. W ASO za pare groszy do kupienia tylko ustal jaką powinieneś mieć
-
Led w zagłówk
Od razu z zagłówkiem:) http://euro-watt.pl/zaglowki-z-dvd/32-zaglowki-9-cali-z-dvd-hd-led-.html
-
Usunięcie katalizatora
Potrzebna korekta softu po wywaleniu kata ? Jestem teraz po programi i zastanawim się na wywaleniem.
-
4GH symbol co oznacza
4GH Szyby ze szkła termoizolacyjnego z osłoną przeciwsłoneczną
-
Strefa Śmiechu
Artukuł z interi "Kiedy wściekły ojciec zobaczył, że jego nastoletnia córka siedzi w samochodzie ze swoim chłopakiem, wpadł w prawdziwy szał. Wkurzony tata kompletnie zdemolował jej samochód za pomocą małej koparki. Cała scenę nagrywał jego syn Kaylorę http://ec04.luz1.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/wsciekly-ojciec-za-kare-zdemolowal-auto-corki/0005UUQLLGH446LH-V2.mp4
-
Strefa Śmiechu
Wymiatacz:)
-
Spotkania na drodze
Kto przydzwonił we wtorek na wisłostradzie przed tunelem ok godz 17:00, czarny avant B6 z ramkami. 3 samochody stały na poboczu
-
Spotkania na drodze
Dziś rano na parkingu przy Bartyckiej Srebrny sedan B6 z antenką CB na klapie, WOT.. bodajże. Pozdro ze stojącej kilka samochodów dalej grafitowej B6:)
-
Spotkania na drodze
Czarny Avancik B6 WO.... przy fontannie na Wisłostradzie w kierunku tunelu przed 9:00. Pomrugane, Pozdr...
-
Jakie zegarki nosicie?
Mam invicte russian driver, marka chyba troche nieznana i niedoceniona. Dla mnie bombawww.invictawatch.com/watches/detail/4578-invicta-russian-diver-men-52mm-stainless-steel-stainless-steel-black-dial-5040d-quartz
-
ksenony pytanie :P
Weryfikacja orginału dla Osram http://trust.osram.info/appsinfo/trust/frontend/trust.do?locale=pl_PL
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Oring w regulacji wymieniony, zasmarowany smalcem, otwory pozaklejane, czekam na deszcz, zobaczymy jaki będzie efekt:)
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Żarówka mi się zaświeciła na głową jak zobaczyłem patent Bartsa z foliowaniem lamp:) Może temat by załatwiło spryskanie tej nieszczęsnej regulacji jakąś gumą w sprayu, coś w stylu plastidip, co myślicie? Po kilku warstwach robi się dość gruba powłoka która teoretycznie nie powinna przepuszczać wody i zawsze łatwo można to zerwać.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki za paczkę. Tradycyjnie już wszystko lux. PS. Żelkami uszczelniłem wycieki:) Pozdr...
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
http://przepisy-studenckie.blogspot.com/2013/08/kocioek-panoramixa.html
-
Strefa Śmiechu
Koła za dopłatą jako opcja:)
-
Spotkania na drodze
Pozdr. dla sasiada z parkingu na Bartyckiej, czarny avant b7 z blacha LC bodajże
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
To jest git pomysł, jak chłopaki pozqkladaja Twój patent, to przejedz się po kraju i pobieraj te audice, a ze zbytem problemu nie będzie, wystarczy że komis w Lublinie otworzysz;-) Jak dla mnie b.fajny patent, fajnie ze Ci się chce pokombinować, działaj, i powodzenia. Xperia
-
Strefa Śmiechu
Dziwny dzwięk w aucie:) http://milanos.pl/vid-140624-Skad-sie-ten-dziwny-dzwiek-wydobywa.html
-
zapocone dwa przewody/kolanka
Tu zerknij http://a4-klub.pl/index.php?/topic/132945-b6-bfb-blad-17705-wypadanie-zaplonow-rzucanie-silnikiemrozwiazany/page-3#entry3922669