Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cezarrr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cezarrr

  1. Cezarrr odpowiedział(a) na kubex23A4 temat w 1.8T
    Żaden wynalazek. jeśli chodzi o silnik i zawiechę to graty te same co EU, drobna różnica w wyglądzie, inny jest odrobinę tylny zderzak, bardziej wystający.
  2. ASO 8E0 512 145, było już nie raz. Szukaj;-) Xperia
  3. Witaj,Dotychczas jeżdziłem na 13 mm front i tył 17 mm przy jednakowych parametrach felg(17" i ET45) i opon. Na tym setupie przy Quattro jeżdzi się rewelacyjnie i nic nie ma prawa się dziać, Pozdrawiam! I tak mi mow ;-) Dzięki wszystkim za info. Dystanse zamówione Xperia Ja właśnie od nich zamawiam. Sporo osób chwalilo, Xperia
  4. Czy dolozenie dystansow kół o różnej grubości 13mm przód i 17 tył nie popie...li nic w napędzie przy quattro? Xperia
  5. Hej, Pytanie może z czapy, czy po dołożeniu dystansów do Quattro 13 przód i 17 tył nic się nie poje.. z napędem?
  6. Hej, Panowie podpowiedzcie proszę jakie śruby idą do tych fel, kula czy stożek? Felgi ori nie Taiwan:)
  7. Kto stoi w garażu na Odkrytej 48 na pierwszym pietrze grafitowym avantem B6 'wos....' z ramkami z przodu:-D Xperia
  8. Teraz był hamowany i ma aż 3 KM mniej.
  9. Jeżeli to miała by być turbinka to jej łopatki musiały by ocierać o muszlę, a jest to możlie w przypadku luzu na wirniku. Możesz więc ocenić luz na wirniku po zdjęciu rury z dolotem powietrza. Jednak to turbinka daje o sobie znać, mimo tego że trzyma doładowanie i jest sucha. Xperia
  10. Niewykluczone, program był robiony ze 4 lata temu:) I wyszło szydlo z wora, turbina juz daje o sobie znać, mimo że trzyma doładowanie i jest sucha. Xperia
  11. Witam, Od niedawna borykam się z dziwnym dźwiękiem wydobywającym się z prawej strony z okolicy turbo przypominającym suszarkę lub odkurzacz. Dźwięk pojawia się tylko przy gazie wciśniętym w podłogę i tylko powyżej 4 tyś obrotów. Przy delikatnym naciskaniu gazu można zamknąć obrotomierz i dźwięk jest praktycznie niesłyszalny. Turbo suche, oleju nie ubywa. Może przypadek może nie ale temat pojawił się po wymianie rury wydech za katem z tą elastyczną siatką, była trochę kombinowana (spawana podginana) bo przyszła od innego modelu. Możliwe, że to ona powoduje takie szumy, może nasmarkali spawów do środka? Czy może już turbawka się kończy? A4B6 1.8T Q AMB z programem na 200KM bez modyfikacji mechanicznych. Tu logi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299012-prosba-o-analize-logow-pada-turbo/
  12. Pomóżcie Pacjent A4B6 1.8T AMB Q z programem na ok 200KM, mechanicznie nic nie zmieniane. Temat mam trochę dziwny, wciskając gaz w podłogę powyżej 4 tyś zaczyna się dźwięk z okolicy turbo przypominający odkurzacz/suszarkę, jeśli obchodzę się z gazem delikatnie tego dźwięku nie ma, nawet powyżej 5 tys. Logi dyn: 002, 003 http://vaglog.pl/log_195783.html 020, 032 http://vaglog.pl/log_195784.html 030 http://vaglog.pl/log_195787.html 115, 118 http://vaglog.pl/log_195786.html 032, 033 http://vaglog.pl/log_195785.html
  13. Wiązka cała, na wyjściu z drzwi tez. Xperia
  14. Pozwolisz ze się podczepie, nie grzeje mi prawe dla odmiany;-) Wkład wykluczam, sprawdzane na 2 innych. Xperia
  15. W podobnej kasie wsadzilem u siebie turbo timer. Pokazuje napięcie i przy okazji zwalnia niecierpliwych z czekania na wystudzenie. Swoją drogą mogli w serii w fis wrzucić pokazywanie napięcia. Xperia
  16. Cezarrr odpowiedział(a) na Cezarrr temat w Audi A4 B6/B7
    A odpinac od fury czy da rade na podpietym? Xperia
  17. Cezarrr odpowiedział(a) na Cezarrr temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie mam sprzęcicho, jest to "Bosch battmax 4", miał ktoś z Was doświadczenie z tym prostownikiem? Chyba automatyczny nie jest i trzeba pilnować kiedy odłaczyć z tego co się pobieznie dowiedziałem.
  18. Czarny avant B7 na Postępu w W-wie widziany już kilkukrotnie z nalepami klubowym na bokach. Xperia
  19. Cezarrr odpowiedział(a) na Cezarrr temat w Audi A4 B6/B7
    Nie sądziłem,że z pozoru błachy temat wywoła taką dyskusję Powiem Wam, że po niektórych wpisach to starch teraz nawet maskę otwierac:) Wywalam aku z auta, tak jak Kris napisał: "{Ooo właśnie, ilu ma porządne prostowniki? Bo ja głównie syf, lipe i tandete u ludzi widzę. " a ja mam jakiś pożyczony od kumpla, wiec wolę nie ryzykować na samochodzie. Tylko patrząc z drugiej strony to jaki sens kupowania jakiegos dobrego prostownika za 300/400 zl jak można za tą kasę mieć nowy aku i się nie pier.... I trzymam się wersji hortomagiko: "Myślę, że narobiliśmy koledze, który założył wątek niezłego bałaganu, odpowiem więc koledze tak, jakbym odpowiedział każdemu mojemu klientowi na tak zadane pytanie. ​Odnośnie Audi A4 B6, nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do tego, żeby nie odłączyć na dłuższy okres akumulatora. W tym modelu samochodu ,bez żadnych błędów w instalacji nie ma prawa się nic stać, nawet nie ma prawa wywalić żadnego błędu na deskę" Dzięki wszystkim za wpisy.
  20. Cezarrr opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Pada mi bateria, chce ja wyciągnąć i podladowac . Słyszałem ze ładowanie bez zdejmowania klem może mieć destrukcyjny wpływ na elektronikę samochodu dlatego dmuchajac na zimne wole wyjac. Tematu nigdy nie przerabialem wiec moje pytanie brzmi, czy zostawiając furę na noc (7/8 godzin) bez zasilania poza modułem komfortu i radiem i datami w liczniku rozkoduje się coś jeszcze co mogło by unieruchomic auto po podpieciu znowu aku ? A4 B6 1.8T AMB Xperia
  21. Hej, pada beteria, zaczyna sypać błędami elektryki. Obecnie siedzi Kager 5 > lat. Doradzcie proszę co kupić na podmiankę, jakieś konkretne marki/symbole. Wlepa bagażnika: J0R: akumulator380 A (80 Ah) Z góry dzięki za sugestie
  22. Fajnie wyglądają teraz lampy, pasują pod kolor fury. Zdradz patent, tez tak chce;-) Xperia
  23. Czysto poglądowo wrzucam, komentarz zbędny. Zestawy do wielu marek:)
  24. Cezarrr odpowiedział(a) na go28 temat w 2.0T
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ściągał z USA fury za 30tys:) bo jak piszesz nie wyjdzie na tym biznesie nawet na 0,nawet chyba rowalonego szrota do klepania teraz nie opłacało by się ciągnąć, alllee jest sporo samochodów, które ludziki wracając z emigracji poprzyciagali sobie na mienie przesiedleńcze (czyli bez opłat) i to się im wtedy opłacało i niekoniecznie to były szroty. Kwestia możliwie najdokładniejszego sprawdzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.