Treść opublikowana przez Cezarrr
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
Poszło
-
Jakie końcówki wydechu ? 1.8T
Końcówka ZZ84X - tłumiki, tuning, wydech, sklep Mam u siebie, jest OK. Jak chcesz podeśle foty
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
Końcówka ZZ84X - tłumiki, tuning, wydech, sklep wsadziłem u siebie, jak chcesz podeśle ci fotke
-
Spotkania na drodze
Ja bywam na Kazimierzowskiej, ale to nie moje:-D Xperia
-
ŁOMŻA ilu tu nas jest?
Elo. Wyniosłem się ale czasem wpadam:)
-
Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
Swojego Pippercrossa czyszcze Zesatw K&N do czyszczenia filtrów powietrza, zawiera olejek: 236,5ml oraz płyn do czyszczenia: 354,88ml - InterMotors.pl
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi, którego przegoniłem spod szlabanu pod Kebab Kingiem, ciemny avant B6. Mocno się spieszyłem dlatego nie było czasu na dłuższe pogadanie
-
Jakie świece wybrać. 1.8T AMB (program na 200KM)
Ok, więc lecimy w NGK. Powiedzcie tylko jeszcze jeśli ktoś z Was wie jaka powinna być przerwa, żeby profilaktycznie sprawdzić po wyjęciu z pudła.
-
Jakie świece wybrać. 1.8T AMB (program na 200KM)
Sporo jest sugesti na temat NGK PFR7Q, podejda? Czy może F5DPOR Bosch?
-
Spotkania na drodze
Znak rozpoznawczy w postaci rameczek dziala zawsze:-) Fajnie ze wyczailes. Milo bylo poznać i pogadać. Pozdrawiam i do nastepnego:-)
-
Jak naprawić zamek w oparciu tylnej kanapy Audi A4 B6?
Hej, Podepnę się pod temat. U mnie problem nieco inny, kanapa (i to ta szersza część) zablokowała mi się na amen:(. Coś się musiało zaciąć w zamku. Znacie jakiś patent żeby jakimś cudem to otworzyć?!?!
-
Obniżanie na sprężynach
Poszły Eibachy E10-15-003-05-22. Narazie na seryjne amory bo szkoda było wywalać skoro były w dobrym stanie. Przód -3cm, tył - 3.5cm. Jest na pewno twardziej niż na serii ale prowadzenie bez porównania:)
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Nie wiem, jak pisałem nie mam doświadczenia w temacie, dlatego pytam. Jęsli ktoś z Was ma jakies propozycję/porady będe wdzięczny.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Koledzy pomocy, temat wałkowany ale przyznaję się bez bicia, że jestem żółtodziób w temacie. A4 B6 1.8T Quattro, standard 1BA, na chwile obecna jest trochę koza (stoi równo, na 4 kołach jest po 68,5cm). Amorki seria (stan ok), wiec wchodziły by w grę tylko sprężyny. Z dorwaniem s-line używek ciężki temat:). Z tego co widzę na słupku autko chodzi w kategori wagowej PRZÓD - 1100kg, TYŁ 1050 KG, na wlepce w kufrze mam klasę (PRZÓD - 0JK klasa wagowa 10, TYŁ - 0YM klasa wagowa 12). Myślałem o Eibach 1. E10-15-003-04-22, Przód - 1090kg, Tył - 1135kg. 2. E10-15-003-05-22, Przód - 1165kg, Tył - 1135kg. Które powinny bardziej podejść, żeby w miarę równo usiadła przód/tył. Czy może są jakieś bardźied dopasowane tylko tak szukam?! -3cm spokojnie by mi wystarczyło. Będę wdzięczny za sugestie. Pozdr..
-
Obniżanie na sprężynach
Podczepię się pod temat. A4 B6 1.8T Quattro, standard 1BA, na chwile obecna jest trochę koza (stoi równo, na 4 kołach jest po 68,5cm). Podobnie jak u kolegi amorki seria, wiec wchodziły by w grę tylko sprężyny. Z dorwaniem s-line używek ciężki temat:). Z tego co widzę na słupku autko chodzi w kategori wagowej PRZÓD - 1100kg, TYŁ 1050 KG, na wlepce w kufrze mam klasę (PRZÓD - 0JK klasa wagowa 10, TYŁ - 0YM klasa wagowa 12). Myślałem o Eibach nr seryjne poniżej: 1. E10-15-003-04-22, Przód - 1090kg, Tył - 1135kg. 2. E10-15-003-05-22, Przód - 1165kg, Tył - 1135kg. Które powinny bardziej podejść, żeby w miarę równo usiadła przód/tył. Czy może są jakieś bardźied dopasowane tylko tak szukam?! -3cm spokojnie by mi wystarczyło.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Panowie pokusiłem się o zakup i błędem było, że nie zajrzałem tu wcześniej:) Kupiłem z Cudów się nie spodziewałem za takie piniendze. Co mnie tylko maxymalnie wqwiło to to że gość napisał "Bardzo łatwy montaż. Przykręcamy je w miejsce seryjnych listew" (opis mocno mijający się z prawdą, listwy nie mają od spodu żadnych zagłębień na wystające z drzwi bolce, trzeba rzeźbić), a do tego gość daje do montażu śrubo-wkręty do blachodachówki:) heheh QWA. Co do spasowania nie wiem, nawet nie próbowałem bo nie mam czasu na aż takie dłubanie. Ktoś chętny?? Odsprzedam za 150zl komplet (odbiór osobisty Wawa).
-
Gdzie w aucie szukać info o obciążeniu osi przedniej/tylnej ?
Na słupku przy drzwiach jest tylko rozpiska ciśnienia w oponach dla różnych rozmiarów kół. Tak na marginesie. Plebansk8 furka mistrzunio!!!, a i zdjęcia niczego:) Pogratulować
-
Gdzie w aucie szukać info o obciążeniu osi przedniej/tylnej ?
Jak w temacie. Na wlepce znalazłem tylko: PRZÓD: 0JK klasa wagowa 10 TYŁ: 0YL klasa wagowa 11 ale niewiele mi to mówi
-
Spotkania na drodze
Pozdr.. dla kierownika .
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Gratuluje, mistrzostwo świata, tylko pozazdrościć Ja bym się tylko do tych drewnianych listew w środku przyczepił, ale to już kwestia gustu. Dużo radochy z autka życzę
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
Ze 3 miechy temu wysłałem zapytanie o cenę usługi z materiałem (A4 b6 sedan), wycenili na 4 tys. Niestety nie pamiętam strony i firmy bo robiłem to dla czystej ciekawości ale na wielu stronkach jest opcja wysłania zapytania, więc możesz sam obadać. Generalnie jest to odrobinę kosztowna zabawa. Ciekawe jak z trwałością.
-
Spotkania na drodze
Pozdr.. dla kolegi w srebrnej B5 z antena CB na klapie. Przystrzeliłem Cie dziś na Niepodległości (lecieliśmy w stronę pól) przed 9 rano. Jechałem za Tobą grafitową b6.
-
A4 b7 1.8t
Lada laska:) Mam tez stany, ten sam silnik. Po hamowni wyszedl maly bonus, zamiast 170 bylo 179:) Pozdr, powodzenia
-
Spotkania na drodze
Ja dziś wpadłem na tego Avanta WB...., solidarności przed 9, nieśmiało mrugnołem oczkiem. Lecieliśmy razem w kierunku Woronicza.
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
Tempo to chyba troszeczkę za otra będzie. Polecam Diamondbrite Cut Back, Diamondbrite Dual Finish, może nie najtańsze ale rewelacja.