Treść opublikowana przez Cezarrr
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
Pakiet ochronny, czyt. "uwaga baba"
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
http://www.xenonowe.pl/oferta/zestawy-xenon Żadnych zakłóceń, brak błędów przepalonej żarówki.
-
Oceńcie zdjecie
poszlo
-
[INNE] Alfa 166
Hehee , Faktycznie. Nawet nie spojrzałęm na datę. Co nuda w pracy z czlowiekiem robi. Pozdro...
-
[INNE] Alfa 166
Ciemny kolor i jasny środek, to jest to:) Ładna
-
Strefa Śmiechu
Hahahhaaa. Historia dobra, ale najlepszy pojazd to mu w komentarzach zrobili:)
-
[ALL] 1.8T Q - jakie spalanie? :)
1.8T, Q, 170KM skręcone teraz na 200KM, 235/45/17. Miasto (wawa) - 10/13L. Jazda normalna Trasa - 8/9L. Przy rozsądnych prędkościach oczywiście. Średnie spalanie od czasu kiedy ją kupiłem (luty 2011) do teraz jest na poziomie 10.5L
-
Ktore cb wybrac ???
Używam Unidena. Z czystym sumieniem mogę polecić
-
Muzyka w naszych autkach
- Kredyt na zakup auta
Najlepszy to taki, którego nie trzeba spłacać. W zasadzie dają go w każdym banku. Tylko pamiętaj, żeby założyć kominiarkę jak będziesz szedł do banku- [ALL A4] Montaż rozpórki -opinie (tak czy nie)
Żeby szybka była furka musi w furce być rozpórka- [ALL] Pranie tapicerki
Wszystko się zgadza tylko ty mówisz o max. extremalnych sytuacjach. Mi przy obecnych upałach tapicera wyschła na wiór po 2-3 godz.Ale gdyby było powiedzmy z 15 stopni to fatycznie pewnie by prędzej zgniło niż wyschło. A swoją drogą to ładny remont w autku zrobiłeś Wnętrze odmalowane, jeszcze trzeba było przed malowanie środek cekolem wyszpachlować i panele strzelić na podłodze:) Pozdr...- Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/video/178024a/Uprawiali-seks-podczas-mszy-_18- [ALL] Pranie tapicerki
Panowie. Wszystko wyschło, zacieków żadnych nie ma, nic się nie odkleiło. Jest GIT. Jeśli o mnie chodzi jestem z usługi zadowolony. Pozdr...- [ALL] Pranie tapicerki
Zobaczymy jak dobrze wyschnie, generalnie za bardzo go nie zmoczyli bo podłoga była tylko lekko wilgotna. Dam znać pod wieczór jak to dokładnie wyszło, ale już na pierwszy rzut oka jest niebo a ziemia. Ale to prawda, że lepiej postać jak widły w gnoju i popatrzeć trochę na ręce niż zostawić samowolkę.- [ALL] Pranie tapicerki
Środek wyprany. Respekt ogarnia jak w kościele tak teraz czysto:), oczywiście buty przed wejściem ściągam:) Myjnia na Tarchominie ul. Światowida numeru nie pamiętam (obok Tesco, Piotr i Paweł). Sufit, podłoga i półka z tyłu 150zł, czas ok 2h, suszenie we własnym zakresie. Puki co nic się nie odkleiło, generalnie jestem zadowolony. Pozdr...- [ALL] Pranie tapicerki
Uuuu, to lipa.- [ALL] Pranie tapicerki
Możemy. Tylko jedno ale. Czy oni nie potrzebują podłączenia do wody??- [ALL] Pranie tapicerki
To może hurtem polecimy w sobotę to coś na cenie ugramy:)- [B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
Jedź na wyważenie w inne miejsce, może maja źle skalibrowana maszynę. Będziesz wtedy mógł na 100% wykluczyć felgi i opony. Tylko popytaj po ludziach gdzie jest jakiś pewna stacja. Jeśli nie pomoże to pewnie będzie trzeba zespawać zawieszenie z tyłu na sztywno- Spotkania na drodze
Pozdr.. dla właściciela niebieskiej A4 (b6), furka stała wczoraj w wawce na parkingu pod M1 ok. 19/20 czasu srodkowo europejskiego Ładny kolorek- [ALL] Pranie tapicerki
Daj znać koniecznie. Ja planowałem w tym tygodniu ale niestety nie ogarnę się z czasem.- [B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
Oponki masz pewne, może któraś guziasta?? Czasem nawet "nowe" potrafią mieć jakiś feler.- [ALL] Pranie tapicerki
No i takim sposobem pada gospodarka:) Każdy jest samowystarczalny, tańczy, naprawia krany, krawaty wiąże, usuwa ciąże. Trzeba dać zarobić "fachowcom":) Na poważnie to kiedyś żonie w Oplu sam wyprałem, efekt był taki, że podsufitka wyglądała gorzej niż przed, kupa zacieków no i cały dzień pier...nia. Dwa dni mnie zakwasy trzymały. Teraz jeszcze się bujać żeby kupić środek do czyszczenia, jechać wypożyczyć sprzęt, potem go odwieść "bo chyba trzeba, nie?? :gwizdanie:. Do tego w garażu to raczej kiepsko widać bo ciemno, a pajacować pół dnia przed blokiem mi się nie uśmiecha. Inna sprawa to to, że na takim dziadowaniu dla 50 czy 100zł oszczędności to już parę razy się przejechałem w różnych kwestiach, więc czasem lepiej dopłacić i mieć ok, niż oszczędzić i potem poprawiać (choć też różnie z tym bywa ) Jakby ktoś zajrzał do tych z linka z pierwszej strony to dajcie znać co i jak. Pozdr... all.- [ALL] Pranie tapicerki
Może http://www.carwellness.pl Wygląda w miarę profesjonalnie:) - Kredyt na zakup auta