Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cezarrr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cezarrr

  1. Pakiet ochronny, czyt. "uwaga baba"
  2. http://www.xenonowe.pl/oferta/zestawy-xenon Żadnych zakłóceń, brak błędów przepalonej żarówki.
  3. poszlo
  4. Cezarrr odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Hehee , Faktycznie. Nawet nie spojrzałęm na datę. Co nuda w pracy z czlowiekiem robi. Pozdro...
  5. Cezarrr odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Ciemny kolor i jasny środek, to jest to:) Ładna
  6. Hahahhaaa. Historia dobra, ale najlepszy pojazd to mu w komentarzach zrobili:)
  7. 1.8T, Q, 170KM skręcone teraz na 200KM, 235/45/17. Miasto (wawa) - 10/13L. Jazda normalna Trasa - 8/9L. Przy rozsądnych prędkościach oczywiście. Średnie spalanie od czasu kiedy ją kupiłem (luty 2011) do teraz jest na poziomie 10.5L
  8. Używam Unidena. Z czystym sumieniem mogę polecić
  9. Najlepszy to taki, którego nie trzeba spłacać. W zasadzie dają go w każdym banku. Tylko pamiętaj, żeby założyć kominiarkę jak będziesz szedł do banku
  10. Żeby szybka była furka musi w furce być rozpórka
  11. Wszystko się zgadza tylko ty mówisz o max. extremalnych sytuacjach. Mi przy obecnych upałach tapicera wyschła na wiór po 2-3 godz.Ale gdyby było powiedzmy z 15 stopni to fatycznie pewnie by prędzej zgniło niż wyschło. A swoją drogą to ładny remont w autku zrobiłeś Wnętrze odmalowane, jeszcze trzeba było przed malowanie środek cekolem wyszpachlować i panele strzelić na podłodze:) Pozdr...
  12. http://www.cda.pl/video/178024a/Uprawiali-seks-podczas-mszy-_18
  13. Panowie. Wszystko wyschło, zacieków żadnych nie ma, nic się nie odkleiło. Jest GIT. Jeśli o mnie chodzi jestem z usługi zadowolony. Pozdr...
  14. Zobaczymy jak dobrze wyschnie, generalnie za bardzo go nie zmoczyli bo podłoga była tylko lekko wilgotna. Dam znać pod wieczór jak to dokładnie wyszło, ale już na pierwszy rzut oka jest niebo a ziemia. Ale to prawda, że lepiej postać jak widły w gnoju i popatrzeć trochę na ręce niż zostawić samowolkę.
  15. Środek wyprany. Respekt ogarnia jak w kościele tak teraz czysto:), oczywiście buty przed wejściem ściągam:) Myjnia na Tarchominie ul. Światowida numeru nie pamiętam (obok Tesco, Piotr i Paweł). Sufit, podłoga i półka z tyłu 150zł, czas ok 2h, suszenie we własnym zakresie. Puki co nic się nie odkleiło, generalnie jestem zadowolony. Pozdr...
  16. Uuuu, to lipa.
  17. Możemy. Tylko jedno ale. Czy oni nie potrzebują podłączenia do wody??
  18. To może hurtem polecimy w sobotę to coś na cenie ugramy:)
  19. Jedź na wyważenie w inne miejsce, może maja źle skalibrowana maszynę. Będziesz wtedy mógł na 100% wykluczyć felgi i opony. Tylko popytaj po ludziach gdzie jest jakiś pewna stacja. Jeśli nie pomoże to pewnie będzie trzeba zespawać zawieszenie z tyłu na sztywno
  20. Pozdr.. dla właściciela niebieskiej A4 (b6), furka stała wczoraj w wawce na parkingu pod M1 ok. 19/20 czasu srodkowo europejskiego Ładny kolorek
  21. Daj znać koniecznie. Ja planowałem w tym tygodniu ale niestety nie ogarnę się z czasem.
  22. Oponki masz pewne, może któraś guziasta?? Czasem nawet "nowe" potrafią mieć jakiś feler.
  23. No i takim sposobem pada gospodarka:) Każdy jest samowystarczalny, tańczy, naprawia krany, krawaty wiąże, usuwa ciąże. Trzeba dać zarobić "fachowcom":) Na poważnie to kiedyś żonie w Oplu sam wyprałem, efekt był taki, że podsufitka wyglądała gorzej niż przed, kupa zacieków no i cały dzień pier...nia. Dwa dni mnie zakwasy trzymały. Teraz jeszcze się bujać żeby kupić środek do czyszczenia, jechać wypożyczyć sprzęt, potem go odwieść "bo chyba trzeba, nie?? :gwizdanie:. Do tego w garażu to raczej kiepsko widać bo ciemno, a pajacować pół dnia przed blokiem mi się nie uśmiecha. Inna sprawa to to, że na takim dziadowaniu dla 50 czy 100zł oszczędności to już parę razy się przejechałem w różnych kwestiach, więc czasem lepiej dopłacić i mieć ok, niż oszczędzić i potem poprawiać (choć też różnie z tym bywa ) Jakby ktoś zajrzał do tych z linka z pierwszej strony to dajcie znać co i jak. Pozdr... all.
  24. Może http://www.carwellness.pl Wygląda w miarę profesjonalnie:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.