Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pranie tapicerki


BADU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,potrzebuje wyprać tapicerke nie ma jakichś bardzo duzychplam ale poprzednik palił papierosy 9oczywiście mówił że nie :> ) ale czuć smrodek :) moze macie kogoś kogo warto polecić w wawie ,dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kolego pozwolisz, że się podłącze. W moim przypadku podsufitka i podłoga do prania. Jeśli ma ktoś sprawdzoną "pralnie" dajcie znać.

Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ,słyszalem że z podsufitką to trzeba delikatnie bo b6 potrafi sie odkleić ,niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ,słyszalem że z podsufitką to trzeba delikatnie bo b6 potrafi sie odkleić ,niestety :)

O widzisz, nie wiedziałem. Tym bardziej chciałbym jechać do kogoś godnego zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ,słyszalem że z podsufitką to trzeba delikatnie bo b6 potrafi sie odkleić ,niestety :)

O widzisz, nie wiedziałem. Tym bardziej chciałbym jechać do kogoś godnego zaufania.

ta podsufitka to od czasów B4 się odkleja więc tym bardziej uważać :) ja bym wcale nie prał na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pranie jest nieuniknione. Mam jasny środek i widać przez to byle brud, a że mam pedantyczne podejście to mnie to po prostu razi w oczy:)

, a i żona się czepia za ślady obcasów na suficie :gwizdanie:

Nie ma jakiegoś sprzecicha, żeby tego nie moczyć na maxa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z obcasami dobre :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pranie jest nieuniknione. Mam jasny środek i widać przez to byle brud, a że mam pedantyczne podejście to mnie to po prostu razi w oczy:)

, a i żona się czepia za ślady obcasów na suficie :gwizdanie:

Nie ma jakiegoś sprzecicha, żeby tego nie moczyć na maxa??

To ja już więcej nie pytam co ty tam wyprawiasz na tyle auta, że sie obcasy odciskają na podsufitce. teraz to sie nie dziwię że żona niezdowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuje wyprać tapicerke nie ma jakichś bardzo duzychplam ale poprzednik palił papierosy 9oczywiście mówił że nie :> ) ale czuć smrodek :) moze macie kogoś kogo warto polecić w wawie ,dzieki

Właśnie parę dni temu robiłem pranie pokrycia tylnej kanapy. Prałem sam materiał. Zdjęcie zajmuje trochę czasu, założenie to dosłownie chwila. Czas pracy uzależniony oczywiście od czasu schnięcia materiału. Warto to zrobić - woda po praniu jak smoła, a niby czyste było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że koledzy w wawie nie piorą tapi:):) szkoda bo jest nas wielu w stolicy?:): :)[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:34_________________________________________________ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda rozsądnie i co ważne mają dojazd do klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie taniej wyprać samemu używając pianki np do dywanów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy dywany to w domu pianką pierz :>

a tak z profi, za pranie tapicerki w Audi w zależności od firmy zapłacicie 100-200 PLN, najlepiej kupić pulver karchera RM760 (koszt w Leroy Merlin ok 35 PLN za opakowanie) z tego co pamiętam, udać się do firmy Ramirent (są w każdym większym mieście, nie mówiąc o Stolycy) i wypożyczyć Puzzi 200 Karchera, wypożyczenie na dzień ok 20 PLN i do roboty, żadna filozofia z czyszczeniem, ważne to nie przelać za bardzo i dobrze odciągnąć wodę, najważniejsze, dokładnie i dobrym odkurzaczem potraktować każdy zakamarek tapicerki - rachunek jest taki ok 60 zł własnego kosztu do max. 200 zlecając (specom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomialeś o firmie która wynajmuje sprzet piorący,ze nie ma jej w warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy dywany to w domu pianką pierz :>

a tak z profi, za pranie tapicerki w Audi w zależności od firmy zapłacicie 100-200 PLN, najlepiej kupić pulver karchera RM760 (koszt w Leroy Merlin ok 35 PLN za opakowanie) z tego co pamiętam, udać się do firmy Ramirent (są w każdym większym mieście, nie mówiąc o Stolycy) i wypożyczyć Puzzi 200 Karchera, wypożyczenie na dzień ok 20 PLN i do roboty, żadna filozofia z czyszczeniem, ważne to nie przelać za bardzo i dobrze odciągnąć wodę, najważniejsze, dokładnie i dobrym odkurzaczem potraktować każdy zakamarek tapicerki - rachunek jest taki ok 60 zł własnego kosztu do max. 200 zlecając (specom)

No i takim sposobem pada gospodarka:) Każdy jest samowystarczalny, tańczy, naprawia krany, krawaty wiąże, usuwa ciąże. Trzeba dać zarobić "fachowcom":)

Na poważnie to kiedyś żonie w Oplu sam wyprałem, efekt był taki, że podsufitka wyglądała gorzej niż przed, kupa zacieków no i cały dzień pier...nia. Dwa dni mnie zakwasy trzymały. Teraz jeszcze się bujać żeby kupić środek do czyszczenia, jechać wypożyczyć sprzęt, potem go odwieść "bo chyba trzeba, nie?? :gwizdanie:. Do tego w garażu to raczej kiepsko widać bo ciemno, a pajacować pół dnia przed blokiem mi się nie uśmiecha.

Inna sprawa to to, że na takim dziadowaniu dla 50 czy 100zł oszczędności to już parę razy się przejechałem w różnych kwestiach, więc czasem lepiej dopłacić i mieć ok, niż oszczędzić i potem poprawiać (choć też różnie z tym bywa :wink4: )

Jakby ktoś zajrzał do tych z linka z pierwszej strony to dajcie znać co i jak.

Pozdr... all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą,tylko wiesz jak człowiek sam zrobi i uda mu si nic nie zpieprzyć.. :) to satysfakcja murowana a jak jeszcze przyslowiowe trzy grosze na tym zaoszczedzi to cieszy sie jak murzy blaszka :) :) ale w całości sie z tobą zgadzam.W przyszłym tygodniu ,oczywiście jak bedzie pogoda oddam fure do tych gości z poprzedniej strony, to dam znać jak wyszło pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać koniecznie. Ja planowałem w tym tygodniu ale niestety nie ogarnę się z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli, że w Stolicy to na 1000% są

może mam spatrzony pogląd i pranie tapicerki to łatwizna bo wyprałem z 50 jak nie więcej samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...