Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pranie tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wtrącając się w temat powiem Panowie wam tak, pranie na własną rękę jest możliwe tylkow przypadku gdy pobrudziła nam się delikatnie tapicerka i robimy to na świeżo, ja miałem przypadek że wylano mi farbę emulsyjną na całe wnętrze auta (dosłownie wszystko) w żadnym zakładzie nie chcieli mi tego przyjąć lecz znalazł się jeden śmiałek w Bydgoszczy , powiem tak 2 dni pracy od cholery chemii i zeszło, nie tyle ważne jest pranie, lecz wysuszenie i nie wierzcie w suszenie na świeżym powietrzu, muszą byś do tego specjalne suszarki poukładane w aucie na siedzeniach itp. Polecam w Bydgoszczy pranie a4 b5 kombi 180zł:)

Opublikowano

Wtrącając się w temat powiem Panowie wam tak, pranie na własną rękę jest możliwe tylkow przypadku gdy pobrudziła nam się delikatnie tapicerka i robimy to na świeżo, ja miałem przypadek że wylano mi farbę emulsyjną na całe wnętrze auta (dosłownie wszystko) w żadnym zakładzie nie chcieli mi tego przyjąć lecz znalazł się jeden śmiałek w Bydgoszczy , powiem tak 2 dni pracy od cholery chemii i zeszło, nie tyle ważne jest pranie, lecz wysuszenie i nie wierzcie w suszenie na świeżym powietrzu, muszą byś do tego specjalne suszarki poukładane w aucie na siedzeniach itp. Polecam w Bydgoszczy pranie a4 b5 kombi 180zł:)

Wszystko się zgadza tylko ty mówisz o max. extremalnych sytuacjach. Mi przy obecnych upałach tapicera wyschła na wiór po 2-3 godz.Ale gdyby było powiedzmy z 15 stopni to fatycznie pewnie by prędzej zgniło niż wyschło.

A swoją drogą to ładny remont w autku zrobiłeś:) Wnętrze odmalowane, jeszcze trzeba było przed malowanie środek cekolem wyszpachlować i panele strzelić na podłodze:)

Pozdr...

Opublikowano

Ja bym próbował samemu wyprać tapicerkę. Kup jakiegoś Vanisha do prania dywanów i efekt będzie naprawdę :good: Wiem bo sam robiłem tak już kilka razy.Poza tym dużo mniejszy koszt.Oczywiście zrobisz co zechcesz :wink4:

Opublikowano

Ja bym próbował samemu wyprać tapicerkę. Kup jakiegoś Vanisha do prania dywanów i efekt będzie naprawdę :good: Wiem bo sam robiłem tak już kilka razy.Poza tym dużo mniejszy koszt.Oczywiście zrobisz co zechcesz :wink4:

dokładnie środki do dywanów są super :)
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam do Was takie pytanie, mam ściągnięte całe poszycia z foteli czy macie pomysły jak to można skutecznie i bezpiecznie dla stanu materiału wyprać ? Mam odkurzacz piorący ale trochę obawiam się go użyć. Możne normalnie proszek do prania i w wannie wyprać :D ?

Opublikowano

Na pewno nie używaj Vanihsa (nie wiem jak to się pisze) bo to jest najgorsze co może być. Po użyciu go, później wychodzą plamy nawet jak spadnie kropla deszczu.

Opublikowano
... mam ściągnięte całe poszycia z foteli czy macie pomysły jak to można skutecznie i bezpiecznie dla stanu materiału wyprać ?

Skoro poszycie masz ściągnięte, to wal je do pralki, temperatura na 30°C i będzie OK.

Ja mam w aucie jasną tapicerkę (beż) i raz w roku piorę to odkurzaczem za pomocą środka Kärcher RM 760. Nic złego się nie dzieje :wink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
... mam ściągnięte całe poszycia z foteli czy macie pomysły jak to można skutecznie i bezpiecznie dla stanu materiału wyprać ?

Skoro poszycie masz ściągnięte, to wal je do pralki, temperatura na 30°C i będzie OK.

Ja mam w aucie jasną tapicerkę (beż) i raz w roku piorę to odkurzaczem za pomocą środka Kärcher RM 760. Nic złego się nie dzieje :wink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

No właśnie tak się zastanawiałem nad tym ale tam od spodu jest taka pianka dziwna i boje się że z nią może się coś stać w pralce ? Jak myślisz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.