Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pranie tapicerki


BADU

Rekomendowane odpowiedzi

EE to widze ze kolega oblatany w tym praniu :) a coś o podsufitce? zeby nie ruszać bo sie odkleja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używając Puzzi 200 a jest to powiedzmy sprzęt profesjonalny, należy rozrobić pulver, jedną miarkę na zbiornik w letniej wodzie, należy spryskać materiał, obojętnie czy to podsufitka czy nie, z odległości 15-20 cm, odczekać kilka min. do 5 zwyczajowo i kilka razy odciągnąć wodę z brudem, jeżeli zabrudzenie jest uciążliwe należy je ponownie spryskać i odessać, nie powinno się nic z podsufitką stać, żadnych zacieków, Puzzi 200 jest do tego b. dobre bo ssanie ma 220 bar

jest jeszcze płyn Karchera w atomizerze do bardzo ciężkich zabrudzen ale symbolu nie pamiętam, należy spryskac na kilka minut, wyszczotkować i zrobic jak wyżej

przypominam, że należy bardzo dobrze odkurzyć przed praniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacheciłeś mnie żeby zrobić to samemu :) u mnie nie dużych zabrudzeń,tylko poprzednik palił i czuć smrodek, dzieki za wyczerpujące info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, jak juz chcesz dopieścić auto to polecam zakup AutoGlym http://www.all4auto.pl/autoglym-interior-shampoo-500ml-czysci-elementy-plastikowe-tapicerke-podsufitke-p-501.html?cPath=12_13, bardzo fajne czyści plastiki i ma ładny zapach, po praniu na plastichach możesz mieć lekkie zacieki po płynie Karchera więc tym szamponem dopieścisz resztę plastików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie beż i ten sam problem trzeba o to zadbac, tez sie zastanawiam w wawie samo pranie tapicerki 200zl w sochaczewie za to za 200zl mam pelny pakiet tzn. z woskowaniem itd. sam nie wiem bo mam odkurzacz tez z taka opcja i sie zastanawiam moze jakis vanish kupie i zobacze jak sie zdecyduje to dam foty przed po i recenzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taki odkurzacz ale (pioracy)? :) ale ona słabo ciągnie ,ja bym nie ryzykował pozostają ci plamy i tak bedziesz musial oddać do fachowców ja jade w tym tyg do gości z poprzedniej strony ,to dam znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może hurtem polecimy w sobotę to coś na cenie ugramy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do likwidacji zapachu fajek to pranie nie pomoże będzie tylko mniej śmierdzieć. Prałem w swojej poprzedniej audi (paliłem w samochodzie i chciałem się pozbyć zapachu) ale niestety. Pomaga szklaneczka z kawą bo wyciąga zapach. Jedna szklaneczka napełniona do 1/4 starcza na 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciałbym, tylko że to kawałek drogi no i to trwa troche ok 3 h wiec chyba wole gościa zamówić ,bo za dojazd nic nie biorą ale możemy sie ustawić gdzieś na mieście razem to podjedzie dwóch gości i oblecą nam fury i moze jak mówisz bedzie taniej? ja jestem z bielan[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 09:03_________________________________________________Dzwoniłem przed chwilą do tych gości http://www.carwellness.PAL/kontakt_dojazd i niestety nie dojeżdżają do klienta a najbliższy wolny termin ma mi Gośce oddzwonić i podać jak coś będę wiedział dam znacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy. Tylko jedno ale. Czy oni nie potrzebują podłączenia do wody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił do mnie ten gość i pierwszy wolny termin mają w czwartek ,a potem dopiero przeszła sobota,a i tak ja pisałem wcześniej nie dojeżdżają do klijenta,poszukam czegośc innego dla mnie to za daleko a i siedzieć tam 3 h to troche bez sensu,jak coś znajde to dam znac pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jedną firme http://www.pranie-tapicerki.waw.pl/index.php ale nikt nie odbiera ,to jest blisko mojego domu podjade tam dziś po pracy i zobacze jak to wygląda ,po pytam co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek wyprany. Respekt ogarnia jak w kościele tak teraz czysto:), oczywiście buty przed wejściem ściągam:)

Myjnia na Tarchominie ul. Światowida numeru nie pamiętam (obok Tesco, Piotr i Paweł).

Sufit, podłoga i półka z tyłu 150zł, czas ok 2h, suszenie we własnym zakresie. Puki co nic się nie odkleiło, generalnie jestem zadowolony.

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak decydujecie się na pranie tapiserki w jakiejś tam myjni, to stójcie i patrzcie im na ręce. Ja parę postów wcześniej pisałem o zdjęciu materiału z siedzeń i pranie ręczne a to tylko dlatego, że już raz dałem auto do prania środka - efekt: wody w aucie tyle co w tonącej łajbie, a z myjni wyjechać nie można!!! Woda poszła na wiązkę zasilania kompa i go szlag trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli polecasz ? fajnie wsiąść do czystej furmanki :) myśle że mi sie uda w sobote to załatic,najbardziej mnie wkurza smrodek papierosów ,sam nie kurze 7 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak dobrze wyschnie, generalnie za bardzo go nie zmoczyli bo podłoga była tylko lekko wilgotna.

Dam znać pod wieczór jak to dokładnie wyszło, ale już na pierwszy rzut oka jest niebo a ziemia.

Ale to prawda, że lepiej postać jak widły w gnoju i popatrzeć trochę na ręce niż zostawić samowolkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Wszystko wyschło, zacieków żadnych nie ma, nic się nie odkleiło. Jest GIT.

Jeśli o mnie chodzi jestem z usługi zadowolony.

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co próbują sami prać tapicerkę i mają odkurzacz "piorący" polecam płyn http://dodomku.pl/produkt/30842/5900959400539/Wezyr_3w1_kwiatowy_450_ml.html

Sprawdzony, sam nim prałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...