Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie


miszcz_kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Pany powiedźcie mi co ja mam za wersję zderzaków w mojej B6 :cool1: Moje zderzaki posiadają dodatkowe listwy ochronne w kolorze nadwozia. Na necie nie zauważyłem ażeby inne B6 miały dodatkowe zabezpieczenia przed zarysowaniami na zderzakach. Wszyscy mają gładkie bez tych listew :mysli:

Zdjęcia załączam poniżej

Przód:

Fotka1649.jpg

Tył:

Fotka1654.jpg

Ktoś sobie dołożył ? czy jak? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam takie listwy i moje autko było z włoch sprowadzone. Mi osobicie sie lepiej podoba autko z tymi listwami (ale to kwestia gustu). Ja równiez nie widziałem by ktos inny mial takie listwy. Zawsze jak będziesz sprzedawał autko to możesz napisać jak to niektorzy pisza wersja limitowana z listwami na zderzakach hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem widuje starsze malzenstwo chyba lekarzy , ktorzy jezdza taka A4 wlasnie z tymi listwami. Po numerach rejestracyjnych widze ze bylo kupione w ASO w Polsce :)

A tu screen czesci :wink4:

listwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie do konca powiedzial, że te listwy to chronią przed zarysowaniami, no moze w jakims stopniu napewno. Jesli chodzi o mnie to ja kupilem autko z tymi listwami i tylni zderzak po bokach mam porysowany a listy sa nie drasniete ale z drugiej strony jak te listwy sa po to zeby chronic zarysowania i na niby maja byc ewentualne rysy to musze powiedziec, że tak samo na zderzaku jak i na listwach zarysowania bedą wygladać badziewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...