Treść opublikowana przez Cezarrr
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
W 1.8T montowanych wzdłużnie nie było seryjnych 200KM, tak samo jak nie było silnika na stany z kodem BEX. Jeśli to amerykańska wersja to też ma 170KM. USA to raczej tylko: 1.8T (170-190KM), 3.0 (220KM bodajże)
-
[ALL B6] Problem ze schowkiem
Hej. To już chyba jest standard w tych autach. Ja dla odmiany załatwiłem prawy zawias od schowka:), otwiera się luźno, a podświetlenie raz działa raz nie
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
Hahahaaa dobre. Tylko wiesz, u nich jest tak, że podstawa to schowki i uchwyty na napoje, cała reszta to tylko dodatki Grunt, żeby było gdzie hamburgiera zamontować i 2L kubek z colą wstawić Pozdr... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 11:27_________________________________________________Jeszcze wracając do radyjka. Bardziej myślałem o czymś w stylu: http://allegro.pl/pioneer-avh-p2300dvd-2din-dvd-usb-gwarpl-wroclaw-i1541153477.html
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
Hej. Na 99% opony. Miałem to samo szopkę. Do 110/120km ok, powyżej zaczynało się trzęsienie ziemi:) i to do tego stopnia że rozpinał się zegarek na reku:), ustawało powyżej 160km. Koła wywarzałem 4x w przeciągu 2 dni bo naprawdę mocno zaczęła mnie wqwiać ta sytuacja. I tu też dobra szopka. Za każdym razem jak pojechałem na wyważenie kół, fachowcy poprawiali po poprzednich fachowcach bo były źle wyważone . I tak 4x, dobre nie:) W końcu ostatni gość z najbardziej ludzkim i wydawało mi się fachowym podejściem stwierdził ze opony są do d*py, niby bieżnik spoko, ale ze "ząbkują" i coś tam coś tam dokładnie już nie pamiętam. Oczywiście w miedzyczasie sprawdziłem też zawieszenie, które jak się okazało było OK. Na nowym komplecie opon jak ręką odjoł, miód malina:) Tylko czemu qwa przez bandę niedouczonych tłuków musiałem stracić 2 dni, + kasa za (4x wyważenia i sprawdzenie zawieszenia), nie mówie już o nowym komplecie opon. Także kolego gwarancji Ci nie dam, że masz to samo, ale u mnie właśnie tak to wyglądało. Tarcze bym wykluczył, jeśli by były krzywe, telepało by tobą przy hamowaniu. Pozdr.... i powodzenia
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Hej Podpisuję się pod tym. 1.8T, quattro,200KM, profil (235/45/17) - 11/13L. A czy delikatna jazda bym nie powiedział. Normalna
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
Na radyjko przyjdzie pora:) Co do foteli to mam spodnie z przyssawkami, żeby dupsko się nie slizgało na zakrętach:) Pozdr..
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
Dziś poleciały oznaczenia z tylnej klapy (model, oznaczenie silnika). Trochę się wahałem, ale nie potrzebnie. Czysta klapa daje za***isty efekt:) Było deczko jeb..ia, ale warto:) [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________ Kupowałem po znajomości, więc wybór był prosty. Padło z ogłoszenia od handlarza, lub autko z polecenia od znajomego:) A podejrzewam, że sam wiesz jak trudno wychaczyć AUDI z tym silnikiem, dobrym wyposażeniem i jeszcze do tego w niezłym stanie. Także jest jak jest, a i tak uważam, że nie jest źle:) Wyjścia na sztuczna pochwę pod kierownicą nie potrzebuję Dzięki za wpis. Pozdr...
-
[ALL B6] 1.8T 170KM quattro-pierwsza wymiana rozrządu wdł. ks. serw 180Tyś
Oki. Macie rację, pare groszy w plecy, a spokojna głowa= Bezcenne:) Tylko jeśli teraz mam 100tys. to może jeszcze dobić ze 20/30 tyś, co?? Tylko jak jest z tymi latkami i niszczeniem paska. bo autko ma już ponad 5 latek?? Dzki. Pozdr....
-
[ALL B6] 1.8T 170KM quattro-pierwsza wymiana rozrządu wdł. ks. serw 180Tyś
Witam wszystkich Autko 1.8T quattro wersja z USA (163KM - europa / 170KM USA). Na liczniku mam ok 100tyś, samochód jest w początku 2005r. Wdł. książki "skarg i zażaleń" wymiana rozrządu w tym silniku: co 180 TYŚ. W zasadzie ciężko mi było w to uwierzyć wiec postanowiłem zasięgnąć ucha u fachowców. W ASO skody (te same silniki) dowiedziałem się, że 180tyś to w życiu nie pociągnie i mieli sporo przypadków ze paski zrywały się dużo wcześniej mniej więcej przy 130/140 TYŚ. W ASO VW wersję skody w zasadzie podtrzymali ale tam już zalecają wymianę w granicach 120tys. Mój zaprzyjaźniony mechanior zajrzał pod pokrywę, pogmerał i stwierdził że wygląda jak nowy i nie ma co sobie tyłka zawracać na chwilę obecną bo jest git. Generalnie kogo bym się nie pytał to każdy mówi coś innego. Wiem, że jest też jakaś granica czasowa (5lat bodajże) i pasek parcieje, tak?? Przez tych fachowców teraz za każdym razem jak dociskam mocniej gaz się zastanawiam; pierdo..nie czy nie pier...nie:) Może najlepszym wyjściem było by poprostu wymienić i mieć z bani, ale też nie chce być może nie potrzebie wydawać kasy jeśli jeszcze nie muszę. Proszę o jakieś info. Z góry dzięki. Pozdr.....
-
[B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com
Dla mnie bomba:)
-
[ALL B6] moje audi a4 1.8TURBO 2001
Prosto, gustownie, ładnie. Felgi super:) Pozdr...
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
Wyje.....na fura. Chyba w swojej dach upiernicze:) Gratuluje:)
-
[B6 AMB] [ALL B6] A4 (B6), 1.8T Quattro, 170KM,
Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczem tego wariata:) Jest to moje pierwsze AUDI. Jak widać jest to wersja USA, 1.8T (170KM) Quattro, 2005r, 100tys przeb. na chwile obecna. MR-MOTORS - obecnie 200KM. Wyposażenie: - jasne skóry - el. pompowane fotele - el. regulacja foteli w całym zakresie - el. reg. podgrzewane lusterka - quattro - 17" Felgi (235/45/R17 ) - xenon + spryskiwacze - skrzynia manual - 6 poduszek - halogeny - trójramienna skórzana kierownica - 4x elektryczne szyby + blokada tylnych - el. i podgrzewane lusterka - domykanie/otwieranie szyb z pilota - dwustrefowa klima + podgrzewanie siedzeń (przód) - homelink - podłokietnik (przód i tył) - kontrola trakcji ESP - tempomat - pakiet oświetlenie (drzwi - wysiadanie i ostrzeganie, oświetlenie przestrzeni nóg pasażerów z tyłu) - immobiliser - el. szyberdach - lotka na tylnej klapie - alarm z czujnikiem przechyłu Generalnie z zakupu jestem b. zadowolony i oby tak dalej :> Pozdr....
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
Hej. Panowie nie oszukujmy się jeśli ktoś raz zacznie dłubać to już popłynie szybko:) a mówię na własnym przykładzie. U mnie zaczęło się o chipa, ze 170KM na 200KM. Tyłek człowieka niestety do dobrego przyzwyczaja się bardzo szybko i po kilku miechach, stwierdziłem ze 200KM to żadna rakieta:) i już jest plan na coś więcej. Jest tylko jeden mały problem w tym wszystkim - żona:) heehee Pozdr... wszystkich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami dobrego wychowania ja i moje maleństwo chcieliśmy się przywitać. Ja - Czarek. Poniżej moja żona - Zofia:) Dzieńdobry