-
Wiekokolo wlewu oleju co to jest ?
Wie ktos co to za wieczko do czego yo sluzy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Hej tak problem byl w gloczkach wymienilem i gitara zestaw naprawczy koszt ok 100 zl sa pewnie tansze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie skad ten olej sie bierze ??? Myslalem ze przez turbo zalozylem nowa i dalej widze ze olej sie zbiera a tak wyglada przepustnica Nie mozliwe zeby to byl zalegly stary olej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kontrolka swiec zarowych
Witam Mial ktos podobny problem migajaca kontrolka od swiec zarowych z tym ze byl problem z przepustnica i jednoczesnie swiecila sie check engin i ta od swiec przepustnica jest juz ok tylko teraz zniw pali mi sie ta kontrolka od swiec czy mozliwe ze nie moze wypalic dpfa i dlatego sie pali? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
-
Audi a4 B8 2012 Caga IGNIS White
W bieli najlepiej [emoji106] choc ostatnio mam spore problemy z autem mam nadzieje ze kros znajdzie feil:(... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skrzypiacy wachacz
Dokladnie z tymi dwoma jest problem nie wiem jakie zamowic bo sporo jest tego na allegro poradzi ktos cos? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skrzypiacy wachacz
Czy ktos z was ma namiar na dprawdzonego handlarza? Sklep? Kupul bym te tuleje i wymienil bo tam tkwi problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zacisk uszczelka na tłuczku
Proszę powiedzieć jak się montuje nowa uszczelkę na tłoczek? Nie widzę tam żadnej opaski uciskowej a nie wydaje mi się by było to mocowane za pomocą kleju Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zacisk uszczelka na tłuczku
Znalazłem coś takiego czy ktoś już to montował? Jest to klejone do zacisku ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zacisk uszczelka na tłuczku
Pytam tylko dlatego ze nie mogłem nic takiego znaleźć tłoczki itp itd ok ale tej uszczelki nigdzie nie widzę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zacisk uszczelka na tłuczku
Witam jest jakiś patent na wymianę naprawę uszczelki na zacisku czy trzeba wymienić cały zacisk? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Skrzypiacy wachacz
Witam mamproblem ze skrzypiacym wachaczem mie wydaje mi sie by byl do wymiany bo sprawdzslem i wszystko jest ok jakies rady skrzypi przy skrecaniu przy malych predkosciach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Malowanie środka lamp z przed lifta
Zapraszam do mojego tematu podobny zabieg robilem 2 lata temu wyszlo mega Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Masz jakies fotki z demontazu? Jak wyglada to z uszczelka pod kolektorem? Trzeba nowa czy mozna montowac na starej? Podeslij fotki bo tez bym chcial wyczyscic i kolektor bo wygladal nie zaciekawie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
kolektor tez czysciles?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk