Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Limak2005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wie ktos co to za wieczko do czego yo sluzy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Hej tak problem byl w gloczkach wymienilem i gitara zestaw naprawczy koszt ok 100 zl sa pewnie tansze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Panowie skad ten olej sie bierze ??? Myslalem ze przez turbo zalozylem nowa i dalej widze ze olej sie zbiera a tak wyglada przepustnica Nie mozliwe zeby to byl zalegly stary olej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Witam Mial ktos podobny problem migajaca kontrolka od swiec zarowych z tym ze byl problem z przepustnica i jednoczesnie swiecila sie check engin i ta od swiec przepustnica jest juz ok tylko teraz zniw pali mi sie ta kontrolka od swiec czy mozliwe ze nie moze wypalic dpfa i dlatego sie pali? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Limak2005 obserwuje zawartość 2.0TDI i Audi A4 B8
  6. W bieli najlepiej [emoji106] choc ostatnio mam spore problemy z autem mam nadzieje ze kros znajdzie feil:(... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Limak2005 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w Audi A4 B8
    Dokladnie z tymi dwoma jest problem nie wiem jakie zamowic bo sporo jest tego na allegro poradzi ktos cos? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Limak2005 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w Audi A4 B8
    Czy ktos z was ma namiar na dprawdzonego handlarza? Sklep? Kupul bym te tuleje i wymienil bo tam tkwi problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Proszę powiedzieć jak się montuje nowa uszczelkę na tłoczek? Nie widzę tam żadnej opaski uciskowej a nie wydaje mi się by było to mocowane za pomocą kleju Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Znalazłem coś takiego czy ktoś już to montował? Jest to klejone do zacisku ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Pytam tylko dlatego ze nie mogłem nic takiego znaleźć tłoczki itp itd ok ale tej uszczelki nigdzie nie widzę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Witam jest jakiś patent na wymianę naprawę uszczelki na zacisku czy trzeba wymienić cały zacisk? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Limak2005 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam mamproblem ze skrzypiacym wachaczem mie wydaje mi sie by byl do wymiany bo sprawdzslem i wszystko jest ok jakies rady skrzypi przy skrecaniu przy malych predkosciach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Zapraszam do mojego tematu podobny zabieg robilem 2 lata temu wyszlo mega Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Masz jakies fotki z demontazu? Jak wyglada to z uszczelka pod kolektorem? Trzeba nowa czy mozna montowac na starej? Podeslij fotki bo tez bym chcial wyczyscic i kolektor bo wygladal nie zaciekawie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. kolektor tez czysciles?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.