Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ksenony pytanie :P


jacek200844

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie a zatem :P po zakupie a4 były żarniki Osram Xenarc 66043 i tak lewa świeciła normalnie a prawa po dłuższej jeździe tak na fioletowo , i tak jeździłem ze 2 tyg i postanowiłem zmienić żarniki na inne bo te takie były słabe i zmieniłem na Osram Cool Blue Intense Xenarc 66140CBI i tak można powiedzieć działało to z tydz i po tyg przestała świecić po prawej stronie czyli tam co kiedyś było na fioletowo i teraz pytanie żarnik ? przetwornica ? bezpiecznik ? co do bezpiecznika to nie mam go wogole tak gdzie powinien być czyli w polu 20/21 ale już poczytałem na necie ze nie tylko ja tak mam wiec pytam dalej czy już przetwornica była na zdychu i siadła czy może żarniki nie są pod te przetwornice? przerabiał już ktoś podobny temat? a może są jednak gdzieś jakieś bezpieczniki a reszta jest sprawna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam przetwornice. Zamień z drugiej lampy żarnik i będziesz wiedział. Jeśli założyłeś żarnik z innymi parametrami to szlag trafił przetwornice bo pracowała w innych warunkach niż na oryginalnych parametrach. Na szczęście da się uratować takie przetwornice w większości przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne założyłeś podróby i poszła się je..... przetwornica.

Standardowy błąd.

Teraz cię czeka koszt naprawy przetwornicy i zakup ori ( czytaj ORGINALNYCH) palników.

Co do naprawy to wpisz na aledrogo hasło Naprawa Przetwornic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze możesz kupić przetwornice KOITO,

adaptując je do swojego auta nie martwisz się podrobionymi palnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podajcie jakis pewne źródło zakupu D1S w rozsadnej cenie. Chyba ze te na alle co sa niby w opakowaniach ASO mozna smialo brac za 330? Oczywiscie za 2szt [emoji4]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wcześniej były osramy i teraz też osramy ale inny model czyli z toku myślenia to i przy wcześniejszych osramach powinny się spalić a działały ? tylko że prawa juz była fioletowa po dłuższej jeżdzie, i jeszcze chyba te wcześniejsze osramy były 4300k a teraz te co mam sa 5500k, bądź jakie przetwornice pod te moje żarniki by były najlepsze?a te koito to ktoś testował ? gdzie kupić takie do b6? a na allegro znalazłem taką aukcję (6181884484) ktoś to testował ?

Edytowane przez jacek200844
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pozwolę sobie podpiąć się pod ten temat :) Potrzebuje wymienić u siebie żarniki. Zatem mam 2 pytania (jestem kompletnie zielony w tej tematyce wiec prosze o wyrozumiałość):

1) Jaki typ żarników występuje w B7? d2s? Jak i gdzie można to sprawdzić ?

2) Jakiej firmy i o jakich parametrach wybrać żarnik, żeby nie uwalić przetwornicy. To musi być jakiś specjalny typ palników?

Póki co zastanawiałem się między OSRAM XENARC COOL BLUE INTENSE a Osram Xenarc Night Breaker. Pytanie ktore lepsze a moze nie warto przepłacać i wziąć coś innego? I najważniejsze czy nadają się one na podmiarę za ori. Czekam na wasze propozycje, porady i wszelkie cenne wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta oferta D1S moze byc realna? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6080024964

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

A czy ta oferta D1S moze byc realna? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6080024964

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Koledzy kupiłem te żarniki z tej aukcji tylko mam pytanko czy jest ktoś w stanie stwierdzić po zdjęciu czy to oryginały Philipsa?

fc83a0b9e5cf01edmed.jpg

Czy ktoś może powiedzieć jaką w końcu mają barwę te żarniki D1S o nr N10566103. Na google jest ze 4300K a gdzie nie gdzie piszą że 4850K. Z aukcji na której kupiłem było napisane 4850K. Może ktoś potrafi to wyjaśnić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...