Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ramki wokół szyb masz chromowe..

ale to jest czarny/ciemny chrom , ładnie wygląda :good:

szadoł laaajn :naughty::kox:

I tak ma byc :decayed: lampy mam nadzieje ze tez pomalujesz :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Twój wątek w gmailu odrazu ląduje w SPAM-ie, pewnie przez to że masz w temacie słowo VIAGRA :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

aaaa , no i jeszcze stożek wpadnie jako pierwszy mod , tylko musze sie dowiedzieć jaka średnice zewnętrzna ma przepływka , Flyer ??? Nosb ???? poratujeta ???

I tak ma byc :decayed: lampy mam nadzieje ze tez pomalujesz :kox:

zrezam bixa i przy okazji pewnie pomaluje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

aaaa , no i jeszcze stożek wpadnie jako pierwszy mod , tylko musze sie dowiedzieć jaka średnice zewnętrzna ma przepływka , Flyer ??? Nosb ???? poratujeta ???

I tak ma byc :decayed: lampy mam nadzieje ze tez pomalujesz :kox:

zrezam bixa i przy okazji pewnie pomaluje :kox: :kox: :kox:

Kup Nosbowy :)

Ktos sprzedawal na forum :good:

Opublikowano

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:27_________________________________________________Ktoś tam sie dopytywał o plany :

1. ściema

2. sprężyny -40mm

3. lampy zespolone

4. obszycie kiery/mieszka/gałki/podłokietnika/ręcznego czrną perforą z czarna nicią

nie lepiej z niebieska nicia? :naughty:

jak tam moje zabawki ?

za dużo niebieskiego bedzie chyba :wink4:

Twoje gadżety najpierw wejdą do viagry , te z viagry wyśle Raggamańcowi do obszycia , wróca od niego to te z czerwona leca do ciebie :good:

oczywiście moze zdarzyć sie tak ze jak bede jechał po odbiór auta to od razu zajade do raggamańca na obszywanko :wink4:

spoko loko ,to nie masz viagry na podworku?

Opublikowano
  • Autor

Kup Nosbowy :)

Ktos sprzedawal na forum :good:

?????????

spoko loko ,to nie masz viagry na podworku?

u lakiernika stoi :wink4:

Opublikowano

spoko loko ,to nie masz viagry na podworku?

u lakiernika stoi :wink4:

dlatego za dwa tygodnie będzie nagaromadafakaperfektblau :naughty:

Opublikowano

Kup Nosbowy :)

Ktos sprzedawal na forum :good:

?????????

spoko loko ,to nie masz viagry na podworku?

u lakiernika stoi :wink4:

NOSBOWY BIX, tylko on jest na dzielonej.

lakiernik gdzie?

Opublikowano

Ups nie zauwazylem.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

NOSBOWY BIX, tylko on jest na dzielonej.

lakiernik gdzie?

z dzielonej bebechy bez problemu wchodzą do zespolonych

lakiernik to znajomy sprzedającego

Opublikowano

NOSBOWY BIX, tylko on jest na dzielonej.

lakiernik gdzie?

z dzielonej bebechy bez problemu wchodzą do zespolonych

lakiernik to znajomy sprzedającego

Moskal, piękna sztuka się trafiła,jedynie to ze nie polift, ale i tak jest kosa, jak bedziesz robił biXa to zrób jakieś fotki, i opisik, czego użyłeś do zrezania, bo tez mam zamiar to zrobić tylko w następnym sezonie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, piękna sztuka się trafiła,jedynie to ze nie polift, ale i tak jest kosa, jak bedziesz robił biXa to zrób jakieś fotki, i opisik, czego użyłeś do zrezania, bo tez mam zamiar to zrobić tylko w następnym sezonie :kox:

dzieki , mi tam nie przeszkadza ze przedlift , w środku i tak jest kosa :good:

jak bede rezał bixa to napewno coś udokumentuje :good:

Opublikowano

NOSBOWY BIX, tylko on jest na dzielonej.

lakiernik gdzie?

z dzielonej bebechy bez problemu wchodzą do zespolonych

lakiernik to znajomy sprzedającego

Moskal, piękna sztuka się trafiła,jedynie to ze nie polift, ale i tak jest kosa, jak bedziesz robił biXa to zrób jakieś fotki, i opisik, czego użyłeś do zrezania, bo tez mam zamiar to zrobić tylko w następnym sezonie :kox:

Nosb pisal juz tutoriala, wszystko fajnie opisane :good:

Wiem, o Nosbowym :good:, przeglądałem go nie raz, ale Moskal rzuci może na projekt nowe światło :evil:

Moskal, piękna sztuka się trafiła,jedynie to ze nie polift, ale i tak jest kosa, jak bedziesz robił biXa to zrób jakieś fotki, i opisik, czego użyłeś do zrezania, bo tez mam zamiar to zrobić tylko w następnym sezonie :kox:

dzieki , mi tam nie przeszkadza ze przedlift , w środku i tak jest kosa :good:

jak bede rezał bixa to napewno coś udokumentuje :good:

Jest kosa jest,zawsze mi się te foteliki podobały :kox:, jak zapodasz konsolkę z 2 lift to bedzie już malinka w środku :evil:, i te carbony :slina:

Opublikowano
  • Autor

jak zapodasz konsolkę z 2 lift to bedzie już malinka w środku :evil:, i te carbony :slina:

no jak sie odkuje troche z kasą to może bede rezał polifta :good: [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 12:39_________________________________________________no i nie wiedziałem ze BOSE tak ładnie napier.dala :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak zapodasz konsolkę z 2 lift to bedzie już malinka w środku :evil:, i te carbony :slina:

no jak sie odkuje troche z kasą to może bede rezał polifta :good:

no u mnie tez staneło z modami, bo miałem zmieniać robotę i kupa z tego wyszła, szukam czegoś nowego teraz, i niestety bezrobocie króluje :wallbash:

Opublikowano

furka konkret :kox: a jak stan alcantary ? bo na fotkach wygląda na przybrudzoną i wytartą troszkę. Ja to się cały czas zastanawiam o ile aktualna jest oferta furki stefananurka :chytry:

Opublikowano

Moskal, jeszcze raz gratulacje :kox:

opij ją dobrze, żeby znów nie było przypału :wink4:

Opublikowano

Moskal fura kox :kox: ale w ten przebieg chybad nie wierzysz? :decayed:

Opublikowano

najs :good: życzę Ci, aby ta nie była pechowa :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.