Skocz do zawartości
IGNOROWANY

EKIPA GOLENIÓW


djbojus

Rekomendowane odpowiedzi

a jak kurde myslisz?masz zajebioza punkt strateg szczecin,nowogard~ja,stargard. wszedzie blisko dawaj do nas na spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miła checia a kiedy jakis spocik organizujecie to ze mna przyjada jeszcze trzy a4 pozdrawiam i z miła checia poznam wszystkich :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta

A oto tresc z bmw

BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30

Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot:

pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam :)[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31_________________________________________________a tu jest mapka

http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czas sie wybrać a kiedy start tzn o której godzinie ? ja w niedziele spadam do holandii ale bym wpadł na chwilkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obiecuję ale moze sie pojawię. Jak napiszę że jestem na 100proc to zawsze jestem ale niestety teraz nie wiem czy dam rade z racji małej ilości czasu ale postaram sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. sad martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam sad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djbojus tak to ten biały avatar...

po Goleniowixe dużo b5 kręci się z młodocianymi kierowcami ale nie ma ich na forum... :thumbdown:

martinez można nawet powiedzieć ze się znamy PS. fajne foty na swojej stronce masz co niektóre to że tak powiem arcydzieło fotografii.... :cool1:

a może pany jakiś mitting spontan np. na 15południku... Martinezo nie ma u ciebie więcej audi w mieścinie czy tam same skutery....??? :decayed:

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha bert851 z tymi skuterami dobre:) a no można powiedzieć że znamy sie jak łyse konie:) heheheh spontan dobry nie jest zły :) a nas w sumie jest kilka ale same ciecie:) tylko ja wiode prym :) w tej wsi :) jako przodownik A6 :) dzieki za dobre słowo odnośnie moich fot ale do arcydzieła to jeeeeeeeeeeeeeeeszcze baaaaaardzo daleko:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bert851 to chyba widziałem cie wczoraj pod lidlem w goleniów okolo 21 ja stałem przy wejsciu a co do spotu na poudniku tez sie lapie mam tylko pare km pozdrawiam cheesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...