Treść opublikowana przez djbojus
-
[INNE] Problem z tiptronikiem w A8
Kolega prosił mnie bym zapytał sie was czy moze ktos umie rozwiazac problem ze skzynia tip tronik w AUDI A8 4,2 quattro Chodzi o to ze -nie wyswietla biegów na wyswietlaczu i tylko do 2 biegu przezucca na D i szarpie jak sie wbija wsteczny a reszta biegów nie dzala i pytanie do was czy to da sie naprawic czy wymienic skrzynie pozdrawiam
-
[B5 ADR] Auto nie odpala
sprawdz pompe paliwa mialem cos podobnego tylko ze krecił i wogole nie odpalal pozdrawiam
-
[B5 ABC] 1400 obrotów na luzie
tak na gazie i na benzynie chodzi tak samo i zapomniałem dodac ze faluja obroty spróbuje z akumulatorem i zobaczymy pozdrawiam
-
[B5 ABC] 1400 obrotów na luzie
witam kolegów mój silnik to 2,6 v6 i mam problem z obrotami na luzie trzymaja sie na 1400 lecz casami schodza do 1100 a po chwili wracaja wymieniłem silniczek krokowy i sondy lambda byłem na komputerze i 0 błedów w silniku moze mieliscie to samo prosze o pomoc pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
a no trzeba cos zrobic bo juz polowa wakacji hehe
-
EKIPA GOLENIÓW
no to elegancko pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
to pozdrawiam kolege :>
-
EKIPA GOLENIÓW
witam kolegów mam pytanko czyja to srebrna a4 w sedanie z klubowymi ramkami czesto widze ja na Goleniowie .Pozdrawiam :>
-
[B5 ABC] Nie chce odpalic 2,6 v6 pomóżcie !!
dzięki chłopaki za pomoc wczoraj odebrałem i okazało się ze to pompa paliwa siadła ale jeszcze obroty silnika czasami pozostają na 1400 a czasami spadają do 1100 pozdrawiam
-
[B5 ABC] Nie chce odpalic 2,6 v6 pomóżcie !!
Witam kolegów mój problem polega na tym ze moja kreci normalnie zalewa sie paliwem po dłuższym kręceniu rozrusznikiem , na początku przy 140 szarpała tak jak by było przebicie na kablach zapłonowych , potem zaczęły falować obroty do 1700i zostawały na 1100 obr\min i przy odpalaniu strzelała aż do wczoraj . pomóżcie pozdrawiam [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
-
EKIPA GOLENIÓW
dzieki [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 08:01_________________________________________________witam kolegów mam pytanko co to za impreza www.motoshow.szczecin.pl ,warto na nia jechac ? pozdrawiam
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
kolego mialem to samo w moim przypadku wyczyscilem tylko czujniki bo byly w smaze i po problemie pozdrawiam
-
[ALL B5] Grzanie się koła
kolego miałem ten sam grało mi sie lewe tylne kolo po wymianie klocków odpowietrz jeszcze raz i powinno być dobrze u mnie ten problem ustal po 100 km pozdrawiam
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
KOLEDZY MAM PODOBNY PROBLEM ZAPALA MI SIE ABS i wykrzyknik jak tylko wlocze zaplon czy przyczyna moze byc huczace łozysko z tylu i tarcza ham.jest nie rowno zdarta tzn.od srodka zdarta jest do połowy i jest rowek okolo 2mm pozdrawiam
-
[B5 ADR] Co myślicie na temat jazdy na wodzie destylowanej, czyli wodorotlenek
skoro tak malo pali to dlaczego tankuje co kilka dni ,skoro ta instalacja dziala na zasadzie lpg to auto na bezynie chodzi jakies 10 minut a w ciagu 10 min nie wypali 5 litrow czy wiecej paliwa prawda .a po za tym jesli taka instalacja istnieje to silnik nie zuzywa sie szybciej przeciez to wodorotlenek czyli gaz tak .Pozdrawiam :>
-
[B5 AAH] Czerwone quattro
silnik super color tez i oczywiscie szerokosci zycze pozdrawiam
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
naprawde bardzo fajna pozdrawiam,
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
fajny kolor i super silnik mam taki sam i nie narzekjam i do tego jak u mnie pozdrawiam
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ładna sztuka gratuluje
-
[ALL B5] RED HOT h3ctowe :] wiosenne zmiany (4.2011)
podoba mi sie kolor i cala reszta pozdrawiam :>
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
własnie
-
[ALL B5] moja pierwsza A4 1.6 :)
witam autko fajne avant zawsze mi sie podobalo pozdrawiam i szerokosci zycze :> ps jak 1,6 daje sobe rade bo dziewczyna chce a4 z tym silnikiem i sie zastanawiam pozdrawiam
-
[B5 AAH] Quattro Ceglasty Metalik
fajnie wyglada kolor taki jak moj prawie no i oczywiscie zycze bezawaryjnosci
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja tez nie dojechałem bo braklo na paliwo pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja bym był w 2 dzien swiat i najlepiej śniatowo lub makowice pozdrawiam