Treść opublikowana przez djbojus
-
EKIPA GOLENIÓW
tak to moja na ZS pozdrawiam
-
[B5 1Z]moje a4 :)
Ladny kolorek pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
chyba moja bo w okolicy nie ma drugiej a skad takie pytanie :>
-
EKIPA GOLENIÓW
ja juz zapisany :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na sanki tez sie pisze djbiojus +audi
-
EKIPA GOLENIÓW
zalezy o której ja bylem gdz\ies o 19 to troche autek było miedzy innymi 2 audi 80 i czerwoNA A4 ,pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
szkoda ze wczoraj ni,mogo nie było pod przystania w nowogardzie fajna slizgawka i troche autek było pozdrawiam :> kiedy jakis wypadzik
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
własnie kiedy puki snieg jest hehe :>
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
Jaka szkoda ja miałem to samo ze swoja 80 b3 szkoda współczuje
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
ze zlotu w Makowich Marcin Golczewo , ja ,bert851 [/url Podswietlenie podłogi led TYŁ Moje zimóweczki R15 195\60 troche male ale powiny wystarczec na ta zime sa ao mojego starego auta OMEGI A
-
EKIPA GOLENIÓW
siemka witamy nowego klubowicza z naszych okolic :>
-
EKIPA GOLENIÓW
ej chlopaki nic nie obicie bo troche nudno pare fotek by sie przydało
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
FAJNY WYGLAD FAJNY SILIK I OCZYWIOSCIE AUTO NA ZIME SUPER NIIC LEPSZEGO LATEM TEZ SAM MAM TAKIE TO WIEM POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO MNIE http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138046.0
-
[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
faJNE A DO TEGO TAK JAK U MNIE POZDRAWIAM
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
ładny kolorek, duza moc, silnik w v i oczywiscie samochód na 5 pozdrawiam :>
-
[B5 AHU] żabka
bardzo fajnie sie prezentuje :>
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja na makowicach bede na pewno pozdrawiam ps o ktorej sie zaczyna
-
EKIPA GOLENIÓW
to pojedziemy na makowice w niedziele i tam mozna zrobc sobie grilka co wy na to :>[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:07_________________________________________________i co chłopaki leci ktos na makowice bo nie wiem czy nie bede tam sam pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja jadę i moi znajomi, start 8:30 real słoneczne Pany a może tak kolo 09:00 ustaweczka na shelu kolo goleniowa sie dołączymy i polecą razem...??? ja dołacze do was obok miejscowosci Bodzęcin bede czekał obok drogi na nowogard
-
EKIPA GOLENIÓW
Ladnie a moze ty Maciej8891 lecisz z nami :>
-
EKIPA GOLENIÓW
to sie jeszcze zgadamy gdzie i o której martinez tez lecisz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to smiley
-
EKIPA GOLENIÓW
Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to
-
[B5 AHL] Moja czarna A4 po lifcie 1.6
kolorek ladny jeszcze aluski min 16 i bedzie super pozdrawim :>
-
Wąskie e30
ladna fajne fele i gril :>