Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djbojus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djbojus

  1. tak to moja na ZS pozdrawiam
  2. Ladny kolorek pozdrawiam
  3. chyba moja bo w okolicy nie ma drugiej a skad takie pytanie :>
  4. ja juz zapisany :>
  5. na sanki tez sie pisze djbiojus +audi
  6. zalezy o której ja bylem gdz\ies o 19 to troche autek było miedzy innymi 2 audi 80 i czerwoNA A4 ,pozdrawiam
  7. szkoda ze wczoraj ni,mogo nie było pod przystania w nowogardzie fajna slizgawka i troche autek było pozdrawiam :> kiedy jakis wypadzik
  8. własnie kiedy puki snieg jest hehe :>
  9. Jaka szkoda ja miałem to samo ze swoja 80 b3 szkoda współczuje
  10. ze zlotu w Makowich Marcin Golczewo , ja ,bert851 [/url Podswietlenie podłogi led TYŁ Moje zimóweczki R15 195\60 troche male ale powiny wystarczec na ta zime sa ao mojego starego auta OMEGI A
  11. siemka witamy nowego klubowicza z naszych okolic :>
  12. ej chlopaki nic nie obicie bo troche nudno pare fotek by sie przydało
  13. FAJNY WYGLAD FAJNY SILIK I OCZYWIOSCIE AUTO NA ZIME SUPER NIIC LEPSZEGO LATEM TEZ SAM MAM TAKIE TO WIEM POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO MNIE http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138046.0
  14. faJNE A DO TEGO TAK JAK U MNIE POZDRAWIAM
  15. djbojus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładny kolorek, duza moc, silnik w v i oczywiscie samochód na 5 pozdrawiam :>
  16. djbojus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo fajnie sie prezentuje :>
  17. ja na makowicach bede na pewno pozdrawiam ps o ktorej sie zaczyna
  18. to pojedziemy na makowice w niedziele i tam mozna zrobc sobie grilka co wy na to :>[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:07_________________________________________________i co chłopaki leci ktos na makowice bo nie wiem czy nie bede tam sam pozdrawiam
  19. no ja jadę i moi znajomi, start 8:30 real słoneczne Pany a może tak kolo 09:00 ustaweczka na shelu kolo goleniowa sie dołączymy i polecą razem...??? ja dołacze do was obok miejscowosci Bodzęcin bede czekał obok drogi na nowogard
  20. Ladnie a moze ty Maciej8891 lecisz z nami :>
  21. to sie jeszcze zgadamy gdzie i o której martinez tez lecisz
  22. Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to smiley
  23. Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to
  24. kolorek ladny jeszcze aluski min 16 i bedzie super pozdrawim :>
  25. djbojus odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    ladna fajne fele i gril :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.