Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o moim autku :mysli::cool1:

p4050070bp4.jpg

p4050073kc4.jpg

p4050076cy7.jpg

p4050077xd2.jpg

p4050078db7.jpg

p4050079fq4.jpg

p4050083ms5.jpg

p4050084ug2.jpg

p4050081rl2.jpg

p4050085jw8.jpg

p4050086zk3.jpg

I kucyki :th: :th: :th: jeszcze przed założeniem LPG

p4050087fe9.jpg

Miałem napęd na przód na tył,ale na cztery koła jest najlepiej :tongue4:

Opublikowano

Bardzo ładna :th:

Opublikowano

Fajny srodek :th:

Opublikowano

na tych felgach tak sobie sie prezentuje... ale srodeczek jest sliczny czysciutki i kolorystycznie świetny :th: Piękna rzadka opcja. klimatronik jest kiera najlepsza :kox:

Jak sprawuje sie silniczek ?

Fajnie ze jest z tylu ogolony :naughty: Napewno nie ejden sie zdziwi spod swiatel ze cos jest nie halo z jego autem :evil:

Opublikowano

Autko kupiłem od gościa z Gniezna,który jest właścicielem sklepu motoryzacyjnego i gość naprawdę dbał o nie.Środek jest naprawdę nieźle utrzymany.Nie ma nawet jednej ryski na tapicerce.Miałem już kilka autek ale tak zadbanego jeszcze nie.Wnętrze auta dużo mówi o tym jak ktoś dba o auto -taki jaki jest środek tak ktoś dba o całość,typu wymiana oleju na czas itp. :>

Silnik jest fajny i czuć faktycznie tę moc,przyczym nie pali wcale tak dużo.A potencjał drzemie w niej nie mały.No i oczywiście ten dzwięk v6 to jest to.

Mam teraz mały problem z obrotami ale o tym już pisałem w silnikach benzynowych.Mam nadzieję że po serwisie będzie ok :wink4:

Ogólnie jestam bardzo zadowolony z audiki :th:

Opublikowano

fajny silnik :th: srodek tez fajny

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :)

Zarzuć ładne fele 17" i lampy po lifcie a będzie miodzio :kox:

Silnik :th:

Opublikowano

Ładny kolor :th: (ogólnie trochę niebiesko :> ), rzeczywiście na fotkach wygląda na zadbaną , i co ważne quattro - gratki :oklaski:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No i jestem ;).

Bardzo fajne auto, nieźle się zbiera, wypucowane maksymalnie :).

No i te V6 2,8l.

pozdrów Anke ;D

Opublikowano

ciekawy kolor wnetrza

Opublikowano

Silnik :good: tez taki chcialem ale braklo troszke funduszy wiec jest V6 12v. ale teraz jak wpadnie mi w lapy sam motorek to bedzie podmianka :) a wracajac do tematu to wnetrze pelen kozak, zaje.... wyglada w polaczeniu z kolorkiem auta. Nie widzialem wczesniej takiego w A4

Opublikowano

HEJ :>

Dzięki wszystkim za wyrażenie swych opinii.Ciesze się ,że podoba Wam sie moja A4-ka. :hi:

Łukasz dawaj fotki swojej niuni.

Szukam jakiegoś kolegi z okolicy Torunia,który ma vaga.Potrzebuję zdiagnozować autko.Będę wdzięczny jeśli będę miał taką możliwość.Pozdrawiam wszystkich :cool1:

Opublikowano

Audi'nka super, silnik ładnie pracuje no i wgniata konkretnie w siedzenia :>

Dzięki wielkie za pomoc przy zakupie mojej nowej niuni :good:

Pozdro.

Opublikowano

d3b4 dzisiaj Czarka 4ka zjadła Twojego pontona ;D, pochwal sie wszystkim jak wyglada :).

Opublikowano

Czarka 4ka ma dwa razy więcej koni co moja:D

jutro się porobi jakieś zdjątka i wstawi :)

Opublikowano

ładny samochód i słuszny silnik :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

i jak?

Opublikowano

wszystko fajne :good:, ale nie niebieski środek :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.