-
[ALL B5] Brak podświetlania licznika i konsoli środkowej
to działa zrobienie zajeło mi 3 minutki
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
srodek prawie jak w mojej :> tylko ja mam z drewnem akoni masz razy 2 to musi byc frajda oto moj srodek co bym nie byl goloslowny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17546a04459bcdee.html
-
[B5 AFN] moje skromne autko
co do lamp to sonary wziełem je w bardzo dobrej cenie i bardzo miło mnie zaskoczyły a po odrobinie cierpliwosci w ustawianiu swieca naprawde dobrze :th: Rocznik to totalny przełom 98/99 i w jednych papierach jest 98 a w drugich 99 i wiadomo chce ja odmłodzić Jak postawie ja spowrotem na alu to od razu dodam foto bo teraz niestety nie mam
-
[B5 AFN] moje skromne autko
Oto moja Niema zbytnio co pokazywac i czym sie chwalic ale za komentarze uwagi i dobre pomysly bede wdzieczny O pomyslach i planach mowil nie bede wole je realizowac wiec moze beda kolejne fotki pozdarwiam ze wzgledu na pore roku jest teraz na tych felgach a alu zimuja w garażu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37192b56df5094df.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b36f198142e9973.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65df7e7f5bea9290.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17546a04459bcdee.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f224ddbcc243ac57.html
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
niestety Post z polotem - naprawde. Chyba nie miales czasu przeczytac regulaminu dzialu!!! [br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 23:59 _________________________________________________przepraszam za zbyt pojechany post ;( po prostu takie cos nie pasuje mi do ale to tylko moje skromne zdanie i przepraszam jesli kogos uraziłem bardziej chodzilo o ten pkt regulaminu W watkach wypowiadamy sie tylko i wylacznie merytorycznie. Za posty typu "piekna, sliczna, wypas, emotki, szkoda ze nie avant, szkoda, ze nie sedan, sliczny kolor, super wnetrze" oraz innego typu "spam" beda bezwzglednie dawane ostrzezenia. [Murzyn] jako ze jestes swiezy zdejme kropke, ale poczytaj dokladniej regulamin i popatrz jakie zasady panuja na forum
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
nie bede oryginalny zmien lampy z przodu i bedzie pieknie i ja powrócil bym do ori grilla (ale to kazdego osobista sprawa) ogólnie piekne autko pieknie zrobione :oklaski:
-
[B5 AHU] Proszę o komentarz - ekonomiczna jazda dieslem
ja sie trzymam miedzy 1800-2500 i to jest najmilsza jazda nie tylko pod wzgledem komfortu ale rownież ekonomiki wtedy pali ok 6 jezdac po obrzezach miasta A co do mulenia to mu na to nie pozwalam i czasem wkrece do 4500 trzeba czasem pogonic konie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem tu nowy ale strona jest super i zostane chyba stałym bywalcem :> jeżdze A4 1.9TDI 90km od ponad roku i stałem się maniakiem tej marki co nieco wiem już o moim autku i chetnie się tą wiedzą podziele a jeszcze chetniej dowiem sie czegoś od użytkowników tej świetnej stronki Przy okazji pozdrawiam Poznań i całą Polskę a przedewszystkim miłośników
tomek-l14
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta