Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D

Ja jak każdy chce sie pochwalić swoją audiczką : D

a wiec kupilem ją 8/11/10, gdy tylko ją zobaczyłem odrazu sie zakochałem :D wiec szybciutko swoją Hanie sprzedałem i po pożyczkę do mamy na Audi, i po samochod! Pojechałem po nią poł godziny po sprzedaniu Hondy : D

Audi A4 Sedan 1.9TDI Quattro z 1999 po lifcie (wyszła już na rocznik 2000)

To co zostało zmienione z tego co wiem to:

- Filtr Powietrza Pipercross :decayed:

- Zderzak od eSki. :decayed:

- Były brzydkie progi.. wiec je wyjeb**** :cool1:

- Przyciemione wszystkie szyby oprocz przedniej :rolleyes:

- Tylne lampy a'la lexus (ale trzeba je wymienić na jakieś poliftowe :kox:

- Zamontowany cały układ grzejący samochod silnik + dmuchawa w środku firmy DEFA

- Radyjko jakieś Pioneer'a + 2x 6x9 330W + wzmacniacz jakiś + subwoofer :naughty:

- Brewki :gwizdanie: mi sie podobają ;d

- Spoiler na szybie (podobno Riegera)

- Chip (podobno do 140hk)

- Gwint KW Stage2

Plany:

* Tylne lampy poliftowe

* Kierownica od eSki

* Progi od eSki

* Grill od eSki

* Tylny zderzak od eSki

* Zegary od eSki ?

* Spoiler na klape M3 ?

* Malowanie zacisków na zółto?

* Usunąć rdzę, i pomalować w niebieską eskę ;d

* Z czasem wiekszego ślimaka

* Większy Intercooler

* Xenony

* Na lato liczna na jakies BBS RS/LM lub od RS6 :D

Więcej zdjęć dodam jutro.. :kwasny: bo mam na laptopie..

154181_1576092095415_1628982105_1348893_1109738_n.jpg

76278_1570308110819_1628982105_1339398_6132055_n.jpg

148342_1570307910814_1628982105_1339396_7291409_n.jpg

75324_1570307550805_1628982105_1339394_1842527_n.jpg

Opublikowano

zdejmij te brewki

Opublikowano

Ładna sztuka, tylko jest kilka rzeczy które trzeba zmienić.

Miałem się pytać gdzie ty w śniegu już śmigałeś po dacie fotki tylko nie zwróciłem uwagi gdzie mieszkasz :decayed:

Opublikowano

Już myślałem, że w Ostrołęce spadł śnieg :wink4:

Nie jest źle a nawet dobrze poza: brewkami i tylnymi lampami (ledy albo depo red white byłyby ok).

A i przydałoby się dokładki pomalować bo przedni hokej masz srebrny a inne listwy czarne. Albo tak jak planujesz, dać progi od eski.

Opublikowano

Wygląda super :good:

Faktycznie tylko te brewki się tak jakoś nie komponują zbytnio, ale to kwestia gustu już.

Bezawaryjności życzę.

Mały OT: Ostatnie zdjęcie fajne :D

Choć doopą juz prawie po krzakach jechałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi tam sie podobują :decayed: w sumie mialem plany zeby je zdjąć.. ale jak spojzalem na paragon.. to zrezygnowalem ok. 500zł. !! :shocked:

Opublikowano

Mi tam sie podobują :decayed: w sumie mialem plany zeby je zdjąć.. ale jak spojzalem na paragon.. to zrezygnowalem ok. 500zł. !! :shocked:

Oj nie :sick3:

Nawet brewki wysadzane diamentami, zawsze będą paskudnymi brewkami :thumbdown:

Opublikowano

Mi tam sie podobują :decayed: w sumie mialem plany zeby je zdjąć.. ale jak spojzalem na paragon.. to zrezygnowalem ok. 500zł. !! :shocked:

Oj nie :sick3:

Nawet brewki wysadzane diamentami, zawsze będą paskudnymi brewkami :thumbdown:

:good:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 23:48_________________________________________________i te lampy z tyłu :sick3:
Opublikowano
  • Autor

lepiej dajcie mi jakies namiary na grill'a od eSki ;p

Mi tam sie podobują :decayed: w sumie mialem plany zeby je zdjąć.. ale jak spojzalem na paragon.. to zrezygnowalem ok. 500zł. !! :shocked:

Oj nie :sick3:

Nawet brewki wysadzane diamentami, zawsze będą paskudnymi brewkami :thumbdown:

:good:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 23:48_________________________________________________i te lampy z tyłu :sick3:

Wiem : D

Opublikowano

Lampy tylnie :thumbdown: brewki :thumbdown: resztę jak najbardziej ok kolor i silnik mam taki sam czekamy u nas w krk na śnieg żeby można było przetestować ten napęd :decayed:

Opublikowano

Plus za :quattro:

Spasuj przedni zderzak :gwizdanie: z lampami wiesz co masz zrobić :kox:

Plany fajne, ale z ściemą szyb to cos zrób, albo wszystko albo nic, bo obecna konfiguracja jest tragiczna :confused4:

Opublikowano

gdzie w norwegi mieszkasz?

Opublikowano
  • Autor

Plus za :quattro:

Spasuj przedni zderzak :gwizdanie: z lampami wiesz co masz zrobić :kox:

Plany fajne, ale z ściemą szyb to cos zrób, albo wszystko albo nic, bo obecna konfiguracja jest tragiczna :confused4:

Mam wszystkie przyciemione.. tylko przednie leza w garazu.. bo niedlugo przeglad :decayed:

a brewki sobie narazie zatrzymam : p

gdzie w norwegi mieszkasz?

Hamar :)

Opublikowano

Plus za :quattro:

Spasuj przedni zderzak :gwizdanie: z lampami wiesz co masz zrobić :kox:

Plany fajne, ale z ściemą szyb to cos zrób, albo wszystko albo nic, bo obecna konfiguracja jest tragiczna :confused4:

Mam wszystkie przyciemione.. tylko przednie leza w garazu.. bo niedlugo przeglad :decayed:

a brewki sobie narazie zatrzymam : p

gdzie w norwegi mieszkasz?

Hamar :)

haha to tak jak u mnie podchodze do auta patrze na szyby boczne a tam 97r. druga 99r.i pytam o co c-mon a koles spokojnie szyby sa drugie i dal mi 2 szt.przyciemnionych z 98r.wyciagnal bo byl przeglad.....a co do auta to powiem ze norwedzy widza sie w takich lampach ostatnio w takim sedanie montowalem norwegowi recaro od nosba te kremowe i kladlem instalke pod nie i szkoda ze zdjec nie zrobilem tyl-lexus,przod devil eye.....a co mial w halogenach to juz nie wspomne....a ile tu jezdzi aut z pakietami rs4 z laminatu

hamar to niedaleko ja mieszkam w asker 2h drogi.....moze kiedys jakies spotkanko

Opublikowano
  • Autor

Plus za :quattro:

Spasuj przedni zderzak :gwizdanie: z lampami wiesz co masz zrobić :kox:

Plany fajne, ale z ściemą szyb to cos zrób, albo wszystko albo nic, bo obecna konfiguracja jest tragiczna :confused4:

Mam wszystkie przyciemione.. tylko przednie leza w garazu.. bo niedlugo przeglad :decayed:

a brewki sobie narazie zatrzymam : p

gdzie w norwegi mieszkasz?

Hamar :)

haha to tak jak u mnie podchodze do auta patrze na szyby boczne a tam 97r. druga 99r.i pytam o co c-mon a koles spokojnie szyby sa drugie i dal mi 2 szt.przyciemnionych z 98r.wyciagnal bo byl przeglad.....a co do auta to powiem ze norwedzy widza sie w takich lampach ostatnio w takim sedanie montowalem norwegowi recaro od nosba te kremowe i kladlem instalke pod nie i szkoda ze zdjec nie zrobilem tyl-lexus,przod devil eye.....a co mial w halogenach to juz nie wspomne....a ile tu jezdzi aut z pakietami rs4 z laminatu

hamar to niedaleko ja mieszkam w asker 2h drogi.....moze kiedys jakies spotkanko

Dokladnie.. tu maja poprostu taki styl.. szkoda gadac ;( ostatnio nawet widzialem evo z silnikiem 1.6 :shocked:

wlacha.. mozna kiedy polatac bokami ; )

Opublikowano

jak sie lubuja w lexach, moze sprzadacie tam moje :polew:

http://allegro.pl/lampy-tyl-a4-avant-94-01-chrom-lexus-i1320769409.html

mialem takie przy zakupie ;( oczywiscie, oczywiscie w miejsce po nich II lift :naughty:

furacz fajny tylko te szyby przednie i lampy tyl :wallbash:

Opublikowano

jak sie lubuja w lexach, moze sprzadacie tam moje :polew:

http://allegro.pl/lampy-tyl-a4-avant-94-01-chrom-lexus-i1320769409.html

mialem takie przy zakupie ;( oczywiscie, oczywiscie w miejsce po nich II lift :naughty:

furacz fajny tylko te szyby przednie i lampy tyl :wallbash:

a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;(

Opublikowano
  • Autor

jak sie lubuja w lexach, moze sprzadacie tam moje :polew:

http://allegro.pl/lampy-tyl-a4-avant-94-01-chrom-lexus-i1320769409.html

mialem takie przy zakupie ;( oczywiscie, oczywiscie w miejsce po nich II lift :naughty:

furacz fajny tylko te szyby przednie i lampy tyl :wallbash:

a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;(

Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd

Opublikowano

Brewki i lampy wek

Tył zderzak do kompletu listwy i grill ale widziałem z planach jest czekac az wskocza na auto ;)

No i kolo od rs6 :good:

Opublikowano

jak sie lubuja w lexach, moze sprzadacie tam moje :polew:

http://allegro.pl/lampy-tyl-a4-avant-94-01-chrom-lexus-i1320769409.html

mialem takie przy zakupie ;( oczywiscie, oczywiscie w miejsce po nich II lift :naughty:

furacz fajny tylko te szyby przednie i lampy tyl :wallbash:

a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;(

Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd

Nie ma sensownych :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.