Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak sie lubuja w lexach, moze sprzadacie tam moje :polew:

http://allegro.pl/lampy-tyl-a4-avant-94-01-chrom-lexus-i1320769409.html

mialem takie przy zakupie ;( oczywiscie, oczywiscie w miejsce po nich II lift :naughty:

furacz fajny tylko te szyby przednie i lampy tyl :wallbash:

a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;(

Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd

Nie ma sensownych :gwizdanie:

dokładnie nic nie ma bo sam ostatatnio o tym myślałem ale nic z tego :thumbdown:

Opublikowano

jak sie lubuja w lexach, moze sprzadacie tam moje :polew:

http://allegro.pl/lampy-tyl-a4-avant-94-01-chrom-lexus-i1320769409.html

mialem takie przy zakupie ;( oczywiscie, oczywiscie w miejsce po nich II lift :naughty:

furacz fajny tylko te szyby przednie i lampy tyl :wallbash:

a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;(

Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd

Nie ma sensownych :gwizdanie:

takie jak armi ma tylko do avanta i byłoby spoko

Opublikowano
  • Autor

Brewki i lampy wek

Tył zderzak do kompletu listwy i grill ale widziałem z planach jest czekac az wskocza na auto ;)

No i kolo od rs6 :good:

tak wlasnie bedzie jak ty mowisz.. :cool1: oprocz brewek.. :evil: narazie zostawiam je : p i wy tez je zostawcie :notworthy::(

Opublikowano

NO twoje auto najwazniejsze ze tobie sie podoba ale osobiscie bym sciagnoł auto by na tym zyskało

Opublikowano
  • Autor

NO twoje auto najwazniejsze ze tobie sie podoba ale osobiscie bym sciagnoł auto by na tym zyskało

zyskało masz na mysli ... ?

Opublikowano

Brewki pasują do calibry :sick3: Masz fajne auto z fajnym napędem i silnikiem. Zdejmiesz brewki, zmienisz lampy tylne i auto na pewno będzie o wiele lepiej wyglądać. Pozazdrośić warunków do wykorzystania napędu :good:

Opublikowano
  • Autor

poluje na jakieś lampy poliftowe.. s4.. ale niema nic.. : (

Opublikowano

1,9 Quattro fajne ale przynajmniej jak ma te 150 kuca, to jakos jeżdzi :gwizdanie: wiem po sobie doastałem baty od nie jednej FWD w przeszłosci :gwizdanie:

Ale za to w zime rządzisz nawet na trasie zrobisz wrazenie :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

samochodzik juz do kasacji.. moze coś sie jeszcze uratuje ale wątpie... czekam na odbiór..

149126_1598436734017_1628982105_1388994_1396939_n.jpg

Opublikowano

samochodzik juz do kasacji.. moze coś sie jeszcze uratuje ale wątpie... czekam na odbiór..

149126_1598436734017_1628982105_1388994_1396939_n.jpg

o kurde ;(

od czego sie zajarało?

Opublikowano

o kurwisko :blink:

Opublikowano

Szkoda fury :wallbash: tak czytam wątek a tu nagle takie zdjęcie :blink:

Opublikowano
:confused4:
Opublikowano

:shocked: ;(

a znasz przyczyny :mysli:

Opublikowano

dobrze się zapowiadała... :(

Opublikowano
  • Autor

przyczyna jak narazie nieznana, policja prowadzi dochodzenie od czego sie zajelo..

a zaczelo sie palic podczas jazdy....

Opublikowano

Szkoda auta ;( Ciekawe jaka przyczyna :gwizdanie:

Opublikowano

Jaka szkoda ja miałem to samo ze swoja 80 b3 szkoda współczuje :(

Opublikowano

dobrze ze Ci się nic nie stało :good:

auto kupisz nowe i lepsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a najgorsze jest to ze niemialem ubezpieczenia na pozar... ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.