Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszek91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam ostatnio z bawilem sie w podlaczenie FISa ale jest problem mianowicie pin 3 na rozpisce a w kostce pusto i tak jest tego troche za duzo wedlug mnie podlaczamy z bratem zegary z 98 do 96 rocznika i nic sie z rozpiska niezgadza tak wiec niewiem co trza zrobic z tymi pinami ? ktorych brak
  2. jakie masz doladowianie na tym sofcie ?
  3. auto idzie na czesci stoi juz na podworku.. moze uda mi sie coś wyciagąć od ubezpieczalni za np. ogrzewanie, zestaw glosnomowiacy, radio, laptopa i GPS'a ; )) wiec mysle ze jakos po nowym roku bedzie nowa a4 (nowa w sensie ze inna) ; ))
  4. moze być od śniegu ze gdzies sie dostał, dał zwarcie i sie jara ;( kazdy tez tak mowi, ze od zimna, zamarzlo cos, potem sie roztopilo, zwarcie i jeb.. a to doslowie 10-20min. i calutki zjarany...
  5. gasnic zuzylem 3 sztuki.. nic.. zaczeło sie jarac pod deską rozdzielczą, dopiero ugasili jak straz przyjechala duzym z wodą. gdybym wiedzial, to bym wzial i full kasko...
  6. mi sie też kiedys auto spaliło wiem coś o tym do dziś jak czuje zapach dymu to cały chodze ;( ja ciagle czuje dym spalonego plastiku! ; (
  7. a najgorsze jest to ze niemialem ubezpieczenia na pozar... ;(
  8. przyczyna jak narazie nieznana, policja prowadzi dochodzenie od czego sie zajelo.. a zaczelo sie palic podczas jazdy....
  9. samochodzik juz do kasacji.. moze coś sie jeszcze uratuje ale wątpie... czekam na odbiór..
  10. też sie chyba w wakacje wybiore do wawy specjalnie do pana Rogalotti'ego tylko ok. 1000km.
  11. a moze jakis dodatkowy tuning np:"pług śnieżny"? zamiast zderzaka ale tylko dla tych co jezdza quattro
  12. poluje na jakieś lampy poliftowe.. s4.. ale niema nic.. : (
  13. zyskało masz na mysli ... ?
  14. tak wlasnie bedzie jak ty mowisz.. oprocz brewek.. narazie zostawiam je : p i wy tez je zostawcie
  15. a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;( Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.