-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam ostatnio z bawilem sie w podlaczenie FISa ale jest problem mianowicie pin 3 na rozpisce a w kostce pusto i tak jest tego troche za duzo wedlug mnie podlaczamy z bratem zegary z 98 do 96 rocznika i nic sie z rozpiska niezgadza tak wiec niewiem co trza zrobic z tymi pinami ? ktorych brak
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
jakie masz doladowianie na tym sofcie ?
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
auto idzie na czesci stoi juz na podworku.. moze uda mi sie coś wyciagąć od ubezpieczalni za np. ogrzewanie, zestaw glosnomowiacy, radio, laptopa i GPS'a ; )) wiec mysle ze jakos po nowym roku bedzie nowa a4 (nowa w sensie ze inna) ; ))
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
moze być od śniegu ze gdzies sie dostał, dał zwarcie i sie jara ;( kazdy tez tak mowi, ze od zimna, zamarzlo cos, potem sie roztopilo, zwarcie i jeb.. a to doslowie 10-20min. i calutki zjarany...
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
gasnic zuzylem 3 sztuki.. nic.. zaczeło sie jarac pod deską rozdzielczą, dopiero ugasili jak straz przyjechala duzym z wodą. gdybym wiedzial, to bym wzial i full kasko...
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
mi sie też kiedys auto spaliło wiem coś o tym do dziś jak czuje zapach dymu to cały chodze ;( ja ciagle czuje dym spalonego plastiku! ; (
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
a najgorsze jest to ze niemialem ubezpieczenia na pozar... ;(
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
przyczyna jak narazie nieznana, policja prowadzi dochodzenie od czego sie zajelo.. a zaczelo sie palic podczas jazdy....
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
samochodzik juz do kasacji.. moze coś sie jeszcze uratuje ale wątpie... czekam na odbiór..
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
też sie chyba w wakacje wybiore do wawy specjalnie do pana Rogalotti'ego tylko ok. 1000km.
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
a moze jakis dodatkowy tuning np:"pług śnieżny"? zamiast zderzaka ale tylko dla tych co jezdza quattro
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
poluje na jakieś lampy poliftowe.. s4.. ale niema nic.. : (
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
zyskało masz na mysli ... ?
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
tak wlasnie bedzie jak ty mowisz.. oprocz brewek.. narazie zostawiam je : p i wy tez je zostawcie
-
[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;( Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd
Lukaszek91
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta