Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a najgorsze jest to ze niemialem ubezpieczenia na pozar... ;(

mi sie też kiedys auto spaliło wiem coś o tym do dziś jak czuje zapach dymu to cały chodze ;(

Opublikowano
  • Autor

a najgorsze jest to ze niemialem ubezpieczenia na pozar... ;(

mi sie też kiedys auto spaliło wiem coś o tym do dziś jak czuje zapach dymu to cały chodze ;(

ja ciagle czuje dym spalonego plastiku! ; (

Opublikowano

o kurw.....dopiero zobaczylem,gasnicy nie miales?trzeba bylo brac del casco to chociaz kase by ci zwrocili szkoda autka wspolczuje :( :( :(

Opublikowano
  • Autor

o kurw.....dopiero zobaczylem,gasnicy nie miales?trzeba bylo brac del casco to chociaz kase by ci zwrocili szkoda autka wspolczuje :( :( :(

gasnic zuzylem 3 sztuki.. nic.. zaczeło sie jarac pod deską rozdzielczą, dopiero ugasili jak straz przyjechala duzym z wodą. gdybym wiedzial, to bym wzial i full kasko...

Opublikowano

o kurw.....dopiero zobaczylem,gasnicy nie miales?trzeba bylo brac del casco to chociaz kase by ci zwrocili szkoda autka wspolczuje :( :( :(

gasnic zuzylem 3 sztuki.. nic.. zaczeło sie jarac pod deską rozdzielczą, dopiero ugasili jak straz przyjechala duzym z wodą. gdybym wiedzial, to bym wzial i full kasko...

wiem ze jakbys wiedzial to bys wzial pakiet lecz roznica w full casco a dell casco jest ogromna,dlatego del casco od zwyklego ubezpieczenia obejmuje dodatkowo pozar,kradziez,przednia szybe...i mozna spac spokojnie....zastanawiam sie czy tam jakiejs rzezby w instalce nie miales po poprzednim wlascicielu

Opublikowano

panowie, a jakie mogą być przyczyny? zwarcie instalacji ? od czego ?

Opublikowano

panowie, a jakie mogą być przyczyny? zwarcie instalacji ? od czego ?

moze być od śniegu ze gdzies sie dostał, dał zwarcie i sie jara ;(

Opublikowano
  • Autor

panowie, a jakie mogą być przyczyny? zwarcie instalacji ? od czego ?

moze być od śniegu ze gdzies sie dostał, dał zwarcie i sie jara ;(

kazdy tez tak mowi, ze od zimna, zamarzlo cos, potem sie roztopilo, zwarcie i jeb.. a to doslowie 10-20min. i calutki zjarany...

Opublikowano

;( ;( ;( ;( współczuje

Opublikowano
  • Autor

auto idzie na czesci ;) stoi juz na podworku.. moze uda mi sie coś wyciagąć od ubezpieczalni za np. ogrzewanie, zestaw glosnomowiacy, radio, laptopa i GPS'a ; )) wiec mysle ze jakos po nowym roku bedzie nowa a4 :) (nowa w sensie ze inna) ; ))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.