Treść opublikowana przez djbojus
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie ja tez sie pisze
-
EKIPA GOLENIÓW
Wiec pozostalo tylko zrobic liste znalesc jakies fajne miejsce i termin pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
W iec musimy sie kiedys wszyscy z okolicy zebrac i moze jakies ognisko zrobic
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Makowiece jestem na 100%
-
EKIPA GOLENIÓW
Czesc wszystkim ostatnio cisza w naszym watku gdzie sa a4 z goleniowa i okolic pozdrawiam
-
MOTOSHOW SZCZECIN 12-13 KWIETNIA 2014r - ,, SHOW & SHINE ,, SZANUJ-SIE.PL
Jedzie ktos z Nowogardu lub Goleniowa w niedziele
-
MOTOSHOW SZCZECIN 12-13 KWIETNIA 2014r - ,, SHOW & SHINE ,, SZANUJ-SIE.PL
Ja tez bede w niedziele na 100%
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jestem za i slyszalem ze pogoda ma byc ladna
-
Obszywanie kierownicy - zachodniopomorskie Szczecin lub Stargard
kolego jak ci zrobi wstaw zdjecia pozdrawiam
-
Obszywanie kierownicy - zachodniopomorskie Szczecin lub Stargard
tak tak to wlasnie ten
-
Obszywanie kierownicy - zachodniopomorskie Szczecin lub Stargard
W Goleniowie jest tapicer co sie tym zajmuje slyszalem ze naprawdo warto za kiere bierze 150 zl pozdrawiam
-
Grilowanie z okazji ocidwilży - Chociwelka Fotorelacja by MartineZ
Foty super
-
Grillowanie z okazji odwilży 9.02.14 13sta chociwelska
Bylo super wiecej takich pozdrawiam
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dzisiaj na rondzie kolo galerii w Goleniowie o godz.18.30 widziany kolega bert851 mrygałem swiatłami pozdrawiam.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
czesc to ja byłem 2 autem machalem reka poznałem cie po a6 pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
-cze kolego zgadzam sie z toba . moze jutro kolo stadionu ja bede wracał z pracy 18-19 to podjade koło stadionu pozdrawiam ---------- Post dopisany 21-12-2012 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 19:48 ---------- Halo Goleniów Nowogard i okolice może jakaś ustaweczka przed świetami ?? pozdrawiam kolegów
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dzisiaj koło kaskady widziana srebrna a4 z klubowymi ramkami o godz 16.00 pozdrawiam
-
Kołobrzeskie A4 .........
Witam kolegów poszukuje dobrego isntruktora jazdy w Koszalinie pozdrawiam!
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Super pomysł wreszcie coś by się działo i wierze ze jeszcze kilka audi z ciekawości by wpadło :> jestem za :>
-
EKIPA GOLENIÓW
ja bym był za stadionem w goleniowie jak zawsze A pozniej sie cos pomysli , mi odpowiada sobota niedziela pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
witam dajcie jakis konkretny termin i godzine to sie spodkamy pozdrawiam !!
-
EKIPA GOLENIÓW
no musimy sie zgadac na jedna godzinei sie poznac pozdrawiam jak cos to piszcie na moj nr .
-
EKIPA GOLENIÓW
to ja swój nr 509-903-324 zostawiam jak cos sie bedzie działo dzwoncie lub piszcie pozdrawiam :>
-
EKIPA GOLENIÓW
trzeba sie wziac i na jaskis dzien pod stadionem w goleniowie sie zjechac mi np. pasuja soboty bo tak to codziennie do 18 pracuje pozdrawiam kolegów :>
-
EKIPA GOLENIÓW
witam nowego kolege a no musimy sie zgadaC Na którys dzien pozdrawiam !!! :>