Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spinacz47

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. spoko dzięki mam nadzieję że nie jest jak piszesz i że jednak da się to jakoś odpalić może ktoś będzie coś wiecej wiedział niż my
  2. tak tylko właśnie LED A to ta wersja która obsługuje kamerę cofania LED B i G wiem napewno że są ''ubogie''
  3. Witam mógłby ktoś mnie oświecić zmieniem navi z leda 193G na 193A i mam problem z kodowaniem nie mogę odpalić Audi Music Interface (oryginalne zamontowane seryjnie nie dokładane). Z LEDem 193G działą bez zarzutu a na ledzie 193A jak próbuje dodać w kodowaniu wyskakuje mi error31, może coś zle koduje kodowanie które było dla LEDa G: 0209727 próbowałem tak zrobić dla Leda A ale nie idzie kodowanie leda A: 0209715 tylko na takim navi nie wywala błedu a jak próbuje zmienić z1 na2 dla Audi Musić interface wywala error31 ma ktoś jakąś rade?? Robię to w Audi s3 2011r jeśli ma to jakieś znaczenie
  4. Jeśli komuś to coś pomoże to wymieniłem manetkę tempomatu i skończyły się moje problemy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Nie pomogło przełożenie czujnika dalej mam to samo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Panowie Czy jest ktoś na forum co mógłby trochę pomóc naprowadzić mnie jak przerobić MCE low na high w B7 bo wiązkę lusterka i czujnika, clh i włącznik auto już zrobiłem doprowadziłem wszystko do mce tylko zrobić high mi zostało .
  7. tyle to doczytałem tylko nikt nigdzie nie wyjaśnił jak zrobić z low na high w b7 dlatego nie miałem pewności bo nic o tym nie znalazłem ktoś pisał że zmieniał na mce N i tylko miał problem z przeciwmgielnymi reszta działała a ja chciałbym zrobić high tylko nie wiem jak zabrać się do tego. Dla b6 są szczegółowo opisane przeróbki a dla b7 nic nie znalazłem
  8. Panowie chce dołożyć w swoje B7 lusterko fotochrom z czujnikiem deszczu i clh. mam moduł centralnej elektryki H czy wymiana na N jest P&P czy coś trzeba przerabiać ?
  9. Pomocy: Panowie chce dołożyć w swoje B7 lusterko fotochrom z czujnikiem deszczu i clh. mam moduł centralnej elektryki H czy wymiana na N jest P&P czy coś trzeba przerabiać ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ok jutro spróbuje z tym czujnikiem nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale w mojej audi do aktywowania tempomatu używałem long coding bo jak na forum (login11-11463)nie dało pozatym kodowanie abs u mnie jest bosch 8.0 i kodowanie sensor for steering angle (G85) idzie dobrze a przy ESP-Sensor Unit (G419) wychodzi mi w pierwszym oknie ERROR (kodowanie według wiki.ross-tech) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Nie przełożyłem ale kodowanie wchodzi wszystko działa tylko jak pojeżdżę trochę wywala wszystko. Ale mogę spróbować z tym czujnikiem tylko gdzie on jest i jak to zrobić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Chubs tak zrobiłem tak jak w opisie https://a4-klub.pl/topic/14538-wymiana-modu%C5%82u-kierownicy-pod-tempomat-kierownic%C4%99-multifunkcyjn%C4%85/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Potrzebuje pomocy mianowicie wymieniłem moduł pod kierownica zwijak dołożyłem manetki tempomatu i wycieraczki na pełny fis i ciagle wywala mi błąd 008504 przy tym wyświetla mi się kontrola trakcji i EPC a jak założę stary moduł bez tempomatu i bez multi kierownicy wszystko jest Ok jeździ bez problemu nie wywala żadnych błędów kodowanie według opisu z forum jest to audi a4 B7 2005rok 2.0 TFSI Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Ok dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Wiec kolego powiedz mi co muszę dokupić, przerobić, zrobić żeby mi to działało bo mam wszystko zrobione według opisu tylko ten jeden kabel do lampki :-( myślisz ze przez ten kabel do lampki mi to nie działa? Bo po wbiciu wstecznego nie ma żadnej reakcji Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.