Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Egr i kolektory wyczyszczone... ciśnienie paliwa coś jest za słabe z dołu,moze to pompa paliwa lob wtryski
  2. zmienna geometria chodzi ok. ja stawiam na paliwo (wtryski,pompa) muszę to jeszcze przejrzeć
  3. turbo po regeneracji i ustawieniu sterownika. w tym silniku sterownik steruje turbina,nie podciśnienie..
  4. hej mam problem z audi mianowicie nie mam mocy dołu.. auto zaczyna jechać od 2800ob. zero błędów dolot szczelny spalanie 16l przy delikatnej jeździe porobiłem troche logów proszę o analizę i pomoc DYNAMICZNE: Grupa 011, 004: http://vaglog.pl/log_274635.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_274636.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274629.html Grupa 001, 003, 008: http://vaglog.pl/log_274630.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_274631.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_274632.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_274633.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_274634.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274628.html
  5. zibun odpowiedział(a) na zibun temat w Audi A4 B5
    coś takiego plus podkładka z drugiej strony
  6. jakim sprayem malowałeś(firma) i czy jest jakaś różnica? pomiędzy orginalnym czarnym
  7. zibun odpowiedział(a) na zibun temat w Audi A4 B5
    jeszcze nie byłem w ASo ale szłyszałem właśnie ze krocie ale pewnie tak bedzie ze bede musiał w aso
  8. zibun opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    gdzie kupie śruby mimośrodowe do tylnego zawieszenia? bo dzis jak byłem na stacji diagnostycznej sprawdzic geometrie okazało sie ze wogóle ich nie mam i mam zwykłe powkładane..;/ ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2014 at 13:05 ---------- czy ktoś ma śruby mimośrodowe?
  9. dokładnie tak,podsufitki juz sie zaczynaja od 20 zł
  10. podsufitki nie da sie sklejic,tzn da ale bedzie bardzo nie ładnie,jak juz pisali koledzy tylko do wyminy a cena podsufitki bedzie jak dobry klej ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- dekory spoko ale bym zostawił panel środkowy w kolorze czarnym
  11. opony pewnie profil 30
  12. ładne feleczki:) kozak
  13. gruby projekt:) jest czego gratulować !!! Nice:)
  14. o na taka sama sie czaje bo mam to prostokątna ..
  15. masz w planie wymiane kierownicy na nowsza?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.