-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
Egr i kolektory wyczyszczone... ciśnienie paliwa coś jest za słabe z dołu,moze to pompa paliwa lob wtryski
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
zmienna geometria chodzi ok. ja stawiam na paliwo (wtryski,pompa) muszę to jeszcze przejrzeć
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
turbo po regeneracji i ustawieniu sterownika. w tym silniku sterownik steruje turbina,nie podciśnienie..
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
hej mam problem z audi mianowicie nie mam mocy dołu.. auto zaczyna jechać od 2800ob. zero błędów dolot szczelny spalanie 16l przy delikatnej jeździe porobiłem troche logów proszę o analizę i pomoc DYNAMICZNE: Grupa 011, 004: http://vaglog.pl/log_274635.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_274636.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274629.html Grupa 001, 003, 008: http://vaglog.pl/log_274630.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_274631.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_274632.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_274633.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_274634.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274628.html
-
śruby
coś takiego plus podkładka z drugiej strony
-
Malowanie Boczków Na Czarno
jakim sprayem malowałeś(firma) i czy jest jakaś różnica? pomiędzy orginalnym czarnym
-
śruby
jeszcze nie byłem w ASo ale szłyszałem właśnie ze krocie ale pewnie tak bedzie ze bede musiał w aso
-
śruby
gdzie kupie śruby mimośrodowe do tylnego zawieszenia? bo dzis jak byłem na stacji diagnostycznej sprawdzic geometrie okazało sie ze wogóle ich nie mam i mam zwykłe powkładane..;/ ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2014 at 13:05 ---------- czy ktoś ma śruby mimośrodowe?
-
Dekory i podsufitka
dokładnie tak,podsufitki juz sie zaczynaja od 20 zł
-
Dekory i podsufitka
podsufitki nie da sie sklejic,tzn da ale bedzie bardzo nie ładnie,jak juz pisali koledzy tylko do wyminy a cena podsufitki bedzie jak dobry klej ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- dekory spoko ale bym zostawił panel środkowy w kolorze czarnym
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
opony pewnie profil 30
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
ładne feleczki:) kozak
-
[B5 APS] by czorny
gruby projekt:) jest czego gratulować !!! Nice:)
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
o na taka sama sie czaje bo mam to prostokątna ..
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
masz w planie wymiane kierownicy na nowsza?