Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prośba o analize logów 3.0 tdi bkn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej mam problem z audi mianowicie nie mam mocy dołu.. auto zaczyna jechać od 2800ob.

zero błędów

dolot szczelny

spalanie 16l przy delikatnej jeździe :(

porobiłem troche logów proszę o analizę i pomoc

DYNAMICZNE:
Grupa 011, 004: http://vaglog.pl/log_274635.html
Grupa 011: http://vaglog.pl/log_274636.html
Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274629.html
Grupa 001, 003, 008: http://vaglog.pl/log_274630.html
Grupa 001: http://vaglog.pl/log_274631.html
Grupa 003: http://vaglog.pl/log_274632.html
Grupa 004: http://vaglog.pl/log_274633.html
Grupa 008: http://vaglog.pl/log_274634.html
Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274628.html

Edytowane przez zibun

Opublikowano

no ma problem z powietrzem. turbo jakby wolno wstawało albo dziura w dolocie - ale ponoć sprawdzony.

zdejmij obudowę silnika, turbo masz na wierzchu i zobacz jak działa sterowanie turbo - powinno być w Basic Settings 11. możesz loga z tego też wrzucić

przepływka też coś jakby mało pokazywała, ale to może wynikać jedno z drugiego.

na początek sprawdź sterowanie turbo - ruchy regulacji sztangi - na forum jest dużo o tym

może podciśnienia sterujące ? - nie pamiętam jakie tutaj jest sterowanie turbo...

Opublikowano
  • Autor

turbo po regeneracji i ustawieniu sterownika. w tym silniku sterownik steruje turbina,nie podciśnienie..

no ma problem z powietrzem. turbo jakby wolno wstawało albo dziura w dolocie - ale ponoć sprawdzony.

zdejmij obudowę silnika, turbo masz na wierzchu i zobacz jak działa sterowanie turbo - powinno być w Basic Settings 11. możesz loga z tego też wrzucić

przepływka też coś jakby mało pokazywała, ale to może wynikać jedno z drugiego.

na początek sprawdź sterowanie turbo - ruchy regulacji sztangi - na forum jest dużo o tym

może podciśnienia sterujące ? - nie pamiętam jakie tutaj jest sterowanie turbo...

Opublikowano

tak czy inaczej nie trudno to wzrokiem skontrolować, skoro auto dalej tak chodzi....

bo zawsze jest szansa że ktoś coś zrypał

Opublikowano
  • Autor

tak czy inaczej nie trudno to wzrokiem skontrolować, skoro auto dalej tak chodzi....

bo zawsze jest szansa że ktoś coś zrypał

zmienna geometria chodzi ok. ja stawiam na paliwo (wtryski,pompa) muszę to jeszcze przejrzeć

Opublikowano

czasem takie rzeczy sie dzieją, jak się egr/kolektor ssący zapcha sadzą.

ciśnienie na CR doszło do 1600 barów, tyle że coś wolno - choć nie mam wytycznych jak w tym silniku to jest wymagane

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czasem takie rzeczy sie dzieją, jak się egr/kolektor ssący zapcha sadzą.

ciśnienie na CR doszło do 1600 barów, tyle że coś wolno - choć nie mam wytycznych jak w tym silniku to jest wymagane

Egr i kolektory wyczyszczone...

ciśnienie paliwa coś jest za słabe z dołu,moze to pompa paliwa lob wtryski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.