-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Zmieniłem pracę i potrzebuje auta do tłuczenia. Więc najpewniej kupie coś na co dzień i może jakiś drugi wóz na niskobudżetowy projekt. Audi wraca do serii, bo widzę że gleby się ludzie boją jak ognia
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Audi na sprzedaż. http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-quattro-usa-german-CID5-IDbsuWH.html Zapraszam.
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Wiem właśnie, niepotrzebnie pomalowałem ten grill, mogłem do tego celu kupić inny, nie wiem czy będę w stanie teraz przywrócić chromy, no ale cóż. Koła wpadły na auto, wiosna pełną gębą, no i jest sporo niżej niż w poprzednim sezonie Dzisiaj może wpadnie jeszcze przelotowy tłumik.
-
[B5 ANB] 1.8T+Quattro melange mettalic
Noo, wózek znany, u poprzedniego właściciela tak to wyglądało
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Mały przestój ostatnimi czasy w temacie. Na tył wpadło świeże zawieszenie - amory BOGE + sprężynki H&R -50mm, dzięki czemu tył siadł trochę więc plan na sezon "niżej" powinien się udać teraz czekam na lepszą pogodę - wrzucę letnie koło i pokręcę jeszcze przodem. Szukam jeszcze jakiejś metalowej osłony pod silnik, żeby można było spokojnie podróżować...
-
stalowa/aluminiowa płyta pod silnik i skrzynię
- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Dzisiaj wpadł nowy siłownik maski i nowe oryginalne żarówki do postojówek/obrysówek - Sylvania Kilka kadrów z wczoraj.- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Gwintem pokręce coś może na przyszły sezon, pasowałoby ulepić do tego celu jakąś metalową osłonę pod silnik i zmienić z tyłu zawias na gwint- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Wtedy akurat na obwodnicy przy Heliosie, ale na Lwowskiej też jest miód Grill i końcówki wydechu w czarny mat...- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
slepy, sprawdź PW - ważna dla mnie sprawa Krychy auto znam, on ma air więc gleba, a zaraz próg w niczym nie kolidują - u mnie niestety już tak, a jak już pisałem wcześniej, chcę trochę autem pojeździć i czerpać z tego przyjemność na codzień, bo nie jest to eventowóz, aktualne ustawienie jest do tego optymalne. Apropo, wczoraj zawisłem miską na je#$nym progu pod mcdonaldsem bo wjazd jest po skosie - mega widowisko dla całego ogródka- [ALL B5] by Daduś
Trochę to dla mnie dziwne, te wszystkie zmiany na polifta. Nie lepiej odłożyć kasę, którą miałeś zamiar wsadzić w auto na doprowadzenie go do takiego stanu i kupić od razu polift i na nim zacząć modzić?- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Obkleję żeberka w grillu czarną taśmą, żeby zobaczyć jak to wygląda i podrzucę jakieś foto, ale mi się w obecnej formie podoba, poza tym zwykły mają wszyscy- [B5 ADR] by maniu
Żeby nie robić OT, zamknijcie temat- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Wybieram jednak zmiany na lepsze- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Poprzednie szpule lepsze - [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
erbete
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta