Treść opublikowana przez erbete
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Zmieniłem pracę i potrzebuje auta do tłuczenia. Więc najpewniej kupie coś na co dzień i może jakiś drugi wóz na niskobudżetowy projekt. Audi wraca do serii, bo widzę że gleby się ludzie boją jak ognia
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Audi na sprzedaż. http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-8t-quattro-usa-german-CID5-IDbsuWH.html Zapraszam.
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Wiem właśnie, niepotrzebnie pomalowałem ten grill, mogłem do tego celu kupić inny, nie wiem czy będę w stanie teraz przywrócić chromy, no ale cóż. Koła wpadły na auto, wiosna pełną gębą, no i jest sporo niżej niż w poprzednim sezonie Dzisiaj może wpadnie jeszcze przelotowy tłumik.
-
[B5 ANB] 1.8T+Quattro melange mettalic
Noo, wózek znany, u poprzedniego właściciela tak to wyglądało
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Mały przestój ostatnimi czasy w temacie. Na tył wpadło świeże zawieszenie - amory BOGE + sprężynki H&R -50mm, dzięki czemu tył siadł trochę więc plan na sezon "niżej" powinien się udać teraz czekam na lepszą pogodę - wrzucę letnie koło i pokręcę jeszcze przodem. Szukam jeszcze jakiejś metalowej osłony pod silnik, żeby można było spokojnie podróżować...
-
stalowa/aluminiowa płyta pod silnik i skrzynię
- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Dzisiaj wpadł nowy siłownik maski i nowe oryginalne żarówki do postojówek/obrysówek - Sylvania Kilka kadrów z wczoraj.- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Gwintem pokręce coś może na przyszły sezon, pasowałoby ulepić do tego celu jakąś metalową osłonę pod silnik i zmienić z tyłu zawias na gwint- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Wtedy akurat na obwodnicy przy Heliosie, ale na Lwowskiej też jest miód Grill i końcówki wydechu w czarny mat...- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
slepy, sprawdź PW - ważna dla mnie sprawa Krychy auto znam, on ma air więc gleba, a zaraz próg w niczym nie kolidują - u mnie niestety już tak, a jak już pisałem wcześniej, chcę trochę autem pojeździć i czerpać z tego przyjemność na codzień, bo nie jest to eventowóz, aktualne ustawienie jest do tego optymalne. Apropo, wczoraj zawisłem miską na je#$nym progu pod mcdonaldsem bo wjazd jest po skosie - mega widowisko dla całego ogródka- [ALL B5] by Daduś
Trochę to dla mnie dziwne, te wszystkie zmiany na polifta. Nie lepiej odłożyć kasę, którą miałeś zamiar wsadzić w auto na doprowadzenie go do takiego stanu i kupić od razu polift i na nim zacząć modzić?- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Obkleję żeberka w grillu czarną taśmą, żeby zobaczyć jak to wygląda i podrzucę jakieś foto, ale mi się w obecnej formie podoba, poza tym zwykły mają wszyscy- [B5 ADR] by maniu
Żeby nie robić OT, zamknijcie temat- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Wybieram jednak zmiany na lepsze- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Poprzednie szpule lepsze- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Jakiś dystans by się przydał - koła masz za bardzo pochowane- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Haha, faktycznie prawie trochę mojemu brakuje jednak, ale w serii były podobne- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Lekki agresyw z okazji demontażu alternatora.- A4 B5 1.8T Quattro i demontaż alternatora ! Pomocy !
Śruby nie powstrzymuje łapka, tylko jej podstawa - ten metalowy rdzeń ze sprzęgłem... Znalazłem ciekawy opis i zdjęcie: Może uda się odkręcić Wisko- A4 B5 1.8T Quattro i demontaż alternatora ! Pomocy !
Witam, Zacznę najlepiej od początku. Przyjechałem autem pod dom i wszystko pięknie działało, po ok 2 godz postoju odpalam i okazuje się, że ładowanie zniknęło całkowicie. No i tutaj zaczynają się schody, odkręciłem obie śruby od alternatora (torxy), ale o ile górna wychodzi to dolna jest na tyle długa że blokuje ją wiskoza... zacząłem już demontować przód, ale jak tak teraz patrze ile jeszcze przy tym roboty... Pomocy, da się jakoś wyjąć wiskozę bez demontażu całego frontu auta???- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Hehe, na pewno ale taka pierdoła, a jak cieszy oko- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Halogeny na żółto- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Dzięki, muszę ogarnąć jakąś profesjonalną sesję wozu, bo te zdjęcia słabo oddają klimat auta, koło wygląda na nich średnio, a w rzeczywistości jest dużo lepiej. Tyle, że to akurat też kwestia gustu Opony są 215/35/18 Jak wpadnie trochę $ to może zagoszczą progi z s4, ostatecznie z omegi. Niżej wiele nie będzie o ile w ogóle, bo chcę tym autem trochę pojeździć, nie jest to trzecie auto i projekt na niedzielne wyjazdy do miasta, bo wszędzie indziej nie wjadę. Już teraz mam mały problem w kilku miejscach, do których dojeżdżam na codzień.- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Dokładnie, nie ma gwintu na tył, więc nie chcę robić przepaści, a dwa to i tak sporo niżej nie będzie, bo muszę się jakoś dostawać w kilka miejsc, które już teraz są trudno dostępnymi... ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- Pierwszy lift Drugi Moje lampy- [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Planów jak zwykle mnóstwo, ale wszystko ograniczone środkami. Grill muszę przymierzyć oryginalny ale na żywo nie jest najgorzej. Co do lamp to też drugich takich jeszcze nie widziałem, na pewno są z usa - mają obrysówki. - [B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete