Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spawany stelaż deski rozdzielczej


vman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Wczoraj podpinałem tylnie głośniki i musiałem zdemontować plastikową pułkę pod kierownicą żeby ładnie poprowadzić kable. Po zdemontowaniu zauważyłem spawy na stelarzu deski rozdzielczej w miejscach łączeń. Ogólnie rzecz biorąc cały stelarz jest pospawany wzdłuż i wszerz. Napewno nie są to spawy fabryczne bo gołym okiem widać że jest spawana migomatem. Może ktoś ma jakiś pomysł oczym to może świadczyć? Jakiś poważny wypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pojechałem na szrot w celu porównałem z inną a4 i spawów w tych miejscach brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to nie wiem o co tu może chodzić:) U ciebie też spawy nie są niczym zabezpieczone? W fabryce raczej powinni to dać do ocynkowania dopiero po spawaniu a nie spawać ocynk i przegżać blachę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj foto

ten stelaż jest spawany fabrycznie i niczym nie zabezpieczony tzn. nie malowany i to nie tylko w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jjakoś dziwnie. U mnie też są tam spawy ale wyglądają bardziej "fabrycznie". Czy to nie ma związku z przekladką z angola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale samochód sprowdzony z niemiec, kupiony w polsce na niemieckich tablicach, więc anglik chyba odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale samochód sprowdzony z niemiec, kupiony w polsce na niemieckich tablicach, więc anglik chyba odpada.

Kolego nie takie rzeczy robią :D To, że na niemieckich to o niczym nie świadczy. Sprawdź z ciekawości po vinie sobie czy produkowany na rynek europejski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam u siebie podobne spawy i tak jak u kolegi "misiek95" wyglądają bardziej fabrycznie ale także nie są jakoś specjalnie zabezpieczone.

Ale bardzo podobne jeśli chodzi o "wzór"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to identycznie, też kiedyś pytałem o to to parę osób powiedziało że to normalne. Także bym się nie przejmował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w przedlifcie to samo, aż się przestraszyłem, że kupiłem przerobionego anglika...ale później sprawdziłem VIN i wszystko jest ok. W autku po pierwszym lifcie jakoś bardziej miałem te spawy ogarnięte, tak musieli spawać kiedyś... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem zaskoczony jak to zobaczyłem, myślałem że może po przekładce albo po porządnym dzwonie.

Ale jak u innych to samo, no to ciekawa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...