-
Stukanie po wkręceniu na obroty (filmik)
Wspomniałeś że wywaliło ci olej:) nie wiem w jakich okolicznościach ale jeśli podczas jazdy to zatarcie panewki jest bardzo prawdopodobne. Jeśli to faktycznie panewka stuka to nie ryzykował bym jazdy do warsztatu bo tylko pogorszysz stan silnika.
-
Stukanie po wkręceniu na obroty (filmik)
Brzmi jak zatarta panewka w moim starym motocyklu:)
-
Spawany stelaż deski rozdzielczej
Też tak myślałem, ale samochód sprowdzony z niemiec, kupiony w polsce na niemieckich tablicach, więc anglik chyba odpada.
-
Spawany stelaż deski rozdzielczej
- Odpowietrzanie w 1.6 ADP
Dzięki za odpowiedź Właśnie tego chciałem się dowiedzieć.- Spawany stelaż deski rozdzielczej
Hm to nie wiem o co tu może chodzić U ciebie też spawy nie są niczym zabezpieczone? W fabryce raczej powinni to dać do ocynkowania dopiero po spawaniu a nie spawać ocynk i przegżać blachę...- Spawany stelaż deski rozdzielczej
Z ciekawości pojechałem na szrot w celu porównałem z inną a4 i spawów w tych miejscach brak...- Spawany stelaż deski rozdzielczej
Witam:) Wczoraj podpinałem tylnie głośniki i musiałem zdemontować plastikową pułkę pod kierownicą żeby ładnie poprowadzić kable. Po zdemontowaniu zauważyłem spawy na stelarzu deski rozdzielczej w miejscach łączeń. Ogólnie rzecz biorąc cały stelarz jest pospawany wzdłuż i wszerz. Napewno nie są to spawy fabryczne bo gołym okiem widać że jest spawana migomatem. Może ktoś ma jakiś pomysł oczym to może świadczyć? Jakiś poważny wypadek?- Odpowietrzanie w 1.6 ADP
Witam:) Wiem, że temat był już parę razy ale w żadnym nie ma odpowiedzi na moje pytania. Dzisiaj wymieniałem oring pod czujnikiem temp. i troche płynu wyleciało... Jakie czynności trzeba wykonać odpowietrzając układ i skąd wiadomo że jest już odpowietrzony? Czytałem, że należy zsunąc wąż od powrotu nagrzewnicy, tak żeby odsłonić tą dziurkę, odkręcić korek od zbiorniczka i zapalić silnik... poczekać aż płyn wycieknie tym otworem na powrocie nagrzewnicy i gotowe? Czy jakoś inaczej to idzie? Bo jak zrobiłem tak jak napisałem i silnik osągną 90stopni to pły zaczą cieknąć dołem zbiorniczka a z węża nagrzewnicy ani kropli. Proszę żeby ktoś wytłumaczył krok po kroku jak to ma wyglądać- Siłownia
Nie da się spalać tłuszczu miejscowo:) Np. ćwicząc brzuch nie spalisz tłuszczu z brzucha. Od tego jest trening aerobowy np. bieganie czy rower no i dieta:)- Rozrząd 1.6 adp
Dzięki kolego za odpowiedż A istnieje może jakiś manual z opisem wymiany bo jak narazie mam tylko lichy schemat z marnym opisem.- Rozrząd 1.6 adp
Witam:) Niedługo będe się brał za wymianę rozrządu w swoim 1.6 adp i zastanawiam się czy pasek rozrządu napędza też pompę wody czy nie?- Falujące obroty 1.6 ADP
Dzięki wszystkim za pomoc:) Jak już wyczyszcze przepustnice i zrobię małą trase to dam znać czy pomogło. Przepustnica wyczyszczona i zaadoptowana:) Dużo syfu to tam nie było i nawet się zastanawiałem czy jest sens czyścić, ale przetarłem szmatką i po zamontowaniu i adaptacji zauważyłem znaczną poprawę, jednak dalej czasem drobne falowanie się pojawia na wolnych obrotach.- Falujące obroty 1.6 ADP
Mugł by ktoś wytłumaczyć jak wygląda adaptacja bez użycia kompa?- Falujące obroty 1.6 ADP
Witam:) Ostatnio pojawił się u mnie problem z falującymi obrotami. Po wychamowaniu auta obroty czsami spadają w okolice 400 rpm po czym rosną do 1500 i tak ze trzy razy aż się unormują na 900rpm. Czytałem, że może to być objaw zabrudzonej przepustnicy i że czyszczenie pomoże, ale czy po tej operacji trzeba podłączyć auto pod komputer czy można się bez tego obyć??? - Odpowietrzanie w 1.6 ADP
vman
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta