-
Kupno zawieszenia
Witam jest na forum ktoś kto może handluje nowym zawieszeniem typu kit, gwint,
-
Zmiana na xenon
Ok dzięki wszystko jasne
-
Zmiana na xenon
Ok bo czytałem że wejdzie tam d2s Czyli włoże w gniazdo h7 d2s bo taki chyba jest w A6 c5
-
Zmiana na xenon
Ok bo czytałem że wejdzie tam d2s
-
Zmiana na xenon
Chodzi mi o to czy wsadze żarnik do mojej soczewki soczewek bym nie zmienial
-
Zmiana na xenon
Witam mam poliftowe lampy na h7 mam do kupna oryginalne lampy xenon z A6 c5 muszę soczewki zmieniać żeby włożyć palnik czy da się przełożyć same mocowanie zanika do mojej soczewki h7
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Wychodzi na to że obieg stał w głowicy 100c a przy pompę poniżej otwarcia termostatu a termostat mam teraz ten co wcześniej i jest wszystko ok no raczej z dnia na dzień tylko zwlekalem z wymianą
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Jest sens bo pod obciążeniem gorące gazy idą do płynu i wtedy się przegrzewa u mnie w ajm była taka sytuacja. Podczas jazdy temperatura czasami spadała lecz jak go przegonilem wzrastała wymieniłem 3 termostaty temperatura 100c po ostrej jeździe nawet 110 a chłodnica chłodna. Czujnik zmieniałem to samo wkoncu mówię wyjme termostat no ok na wyjętym temp 60 - 70 po ostrej jeździe 95 i wtedy mówię na 100 uszczelka po zdjęciu głowicy okazało się że uszczelka na 3 cyl jest podejrzana po wymienieniu wszystko ok. I tak przy normalnej jeździe było prawie wszystko ok a przy większych obrotach spaliny troszeczkę przedstawiały się do płynu węże nie były jakoś bardzo sztywne płyn kolor normalny w zbiorniczku nie było fontanny. Bulgotanie w nagrzewnicy było odpowietrzalem 1000 razy nic nie pomagało zauważyłem tylko że leciutko maz się zrobiła w zbiorniczku A i dodam że jak miałem walnieta uszczelke też małym przewodem płyn nie leciał tak jak mówisz jak by obieg stał jak wyjąłem termostat to dopiero obieg ruszył termostat zmieniałem 3 razy napewno były ok.
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Jak go przegonisz i ci wyjdzie koło 100c to uszczelka pod głowica a na ściankach zbiorniczku nie masz takiej lekkiej mazi
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Włącz kanał 49 Zagrzej go do 86c znajdź czarny odcinek drogi i podał w podloge zobacz czy temperatura przekroczy 95c
-
[AJM] Bulgotanie w nagrzewnicy
Na 100% upg mam ajm tak samo się obawiałem dopiero jak parę razy mi się przegrzala to wymieniłem uszczelke i mam spokój już 2 lata
-
Igo Android
Wiem bo na poprzednim tel też miałem. Szukam wersji która by mi działa na xa ultra. Masz może instalke swojej wersji?
-
Igo Android
Witam posiada ktoś z was może igo na Androidzie? Jak tak to na jakim urządzeniu?
-
Audi a4 b5 pompa czy pompo-wtryski co lepsze
Ja mam ajm i jestem mega zadowolony obecnie jest 150km i przejechałem 50 tys 0 usterek ale jest takie powiedzenie jak dbasz tak masz co z tego jak bd miał silnik najlepszy a nie bd o niego dbał...
-
Montaż Fisu Lubelskie
Lubelskie a dokładniej? Gdzie
arek199pl
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta