Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arek199pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. arek199pl opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jest na forum ktoś kto może handluje nowym zawieszeniem typu kit, gwint,
  2. arek199pl odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Ok dzięki wszystko jasne
  3. arek199pl odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Ok bo czytałem że wejdzie tam d2s Czyli włoże w gniazdo h7 d2s bo taki chyba jest w A6 c5
  4. arek199pl odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Ok bo czytałem że wejdzie tam d2s
  5. arek199pl odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Chodzi mi o to czy wsadze żarnik do mojej soczewki soczewek bym nie zmienial
  6. arek199pl opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam poliftowe lampy na h7 mam do kupna oryginalne lampy xenon z A6 c5 muszę soczewki zmieniać żeby włożyć palnik czy da się przełożyć same mocowanie zanika do mojej soczewki h7
  7. Wychodzi na to że obieg stał w głowicy 100c a przy pompę poniżej otwarcia termostatu a termostat mam teraz ten co wcześniej i jest wszystko ok no raczej z dnia na dzień tylko zwlekalem z wymianą
  8. Jest sens bo pod obciążeniem gorące gazy idą do płynu i wtedy się przegrzewa u mnie w ajm była taka sytuacja. Podczas jazdy temperatura czasami spadała lecz jak go przegonilem wzrastała wymieniłem 3 termostaty temperatura 100c po ostrej jeździe nawet 110 a chłodnica chłodna. Czujnik zmieniałem to samo wkoncu mówię wyjme termostat no ok na wyjętym temp 60 - 70 po ostrej jeździe 95 i wtedy mówię na 100 uszczelka po zdjęciu głowicy okazało się że uszczelka na 3 cyl jest podejrzana po wymienieniu wszystko ok. I tak przy normalnej jeździe było prawie wszystko ok a przy większych obrotach spaliny troszeczkę przedstawiały się do płynu węże nie były jakoś bardzo sztywne płyn kolor normalny w zbiorniczku nie było fontanny. Bulgotanie w nagrzewnicy było odpowietrzalem 1000 razy nic nie pomagało zauważyłem tylko że leciutko maz się zrobiła w zbiorniczku A i dodam że jak miałem walnieta uszczelke też małym przewodem płyn nie leciał tak jak mówisz jak by obieg stał jak wyjąłem termostat to dopiero obieg ruszył termostat zmieniałem 3 razy napewno były ok.
  9. Jak go przegonisz i ci wyjdzie koło 100c to uszczelka pod głowica a na ściankach zbiorniczku nie masz takiej lekkiej mazi
  10. Włącz kanał 49 Zagrzej go do 86c znajdź czarny odcinek drogi i podał w podloge zobacz czy temperatura przekroczy 95c
  11. Na 100% upg mam ajm tak samo się obawiałem dopiero jak parę razy mi się przegrzala to wymieniłem uszczelke i mam spokój już 2 lata
  12. Wiem bo na poprzednim tel też miałem. Szukam wersji która by mi działa na xa ultra. Masz może instalke swojej wersji?
  13. Witam posiada ktoś z was może igo na Androidzie? Jak tak to na jakim urządzeniu?
  14. Ja mam ajm i jestem mega zadowolony obecnie jest 150km i przejechałem 50 tys 0 usterek ale jest takie powiedzenie jak dbasz tak masz co z tego jak bd miał silnik najlepszy a nie bd o niego dbał...
  15. Lubelskie a dokładniej? Gdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.