Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zniszczone plastiki drzwi


MANjaK_01

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pomalowane w czarny mat i nic nie zlazi.te plastiki to bolaczka a4 bo sa pomalowane taka farba gumowana.musisz niestety troche sie nameczyc zeby calkiem sie jej pozbyc.niektorzy zostawiaja taki goły spolerowany plastik i też nie jest zle.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdrapałem drewnianym patyczki em po lodach. Pod spodem jest czarny plastik , wystarczy usunąć tą niby gumę i wypolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zeskrobać najlepiej czymś drewnianym żeby nie porysować plastiku pod spodem, następnie wypolerować pastą lekkościerną. Ja mam tylko polerke, ale znajomy ma to obklejone folią karbonową i w wg mnie to czysty plastik lepiej wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy mówią, zjechać do gołego plastiku i albo zostawić albo malować. Co do klamki to ją bym jednak wymienił bo twoja wygląda jakby stado psów jeździło w samochodzie, za grosze kupisz ładną klameczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolędy a nie próbował ktoś pomalować tego farba która jest w strukturze jak guma po wyschnieciu ??? Mam podobny problem tylko że mam jasny środek

Kolędy a nie próbował ktoś pomalować tego farba która jest w strukturze jak guma po wyschnieciu ??? Mam podobny problem tylko że mam jasny środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malują tak niektórzy. Masz np. farbę do plastiku Boll. Tylko nie wiem jak z doborem koloru skoro masz jasne wnętrze.

http://allegro.pl/boll-lakier-strukturalny-do-plastiku-struktura-400-i5803848273.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boll sie szybko zniszczy, sam to testuje bo mam rączki do odmalowania.

to chyba jedna słuszna opcja jeżeli sie chce odmalować. Cena mnie troche odstraszyła

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=VHT+VINYL&search_scope=category-253285&bmatch=s0-aut-1-4-1218

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowałem na próbe rączke i rysuje sie to przy każdym dotknięciu paznokciem. wrażenie miałem takie że już po miesiącu przetarł bym tą warstwe do gołego plastiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiepsko bo sam chciałem tym malować. A nie widzi mi się wydać ponad 60zł na sam lakier do rączek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiepsko bo sam chciałem tym malować. A nie widzi mi się wydać ponad 60zł na sam lakier do rączek :kox:

jestem w tej samej sytuacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie mam pomalowany tym

http://allegro.pl/struktura-do-napraw-plastikow-spray-boll-302-i5661576877.html

i efekt jak ori i nic mi się nie rysuje a mam już z 4 miesiące w samochodzie i ramkę radia tez tym malowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyszła struktura czy gładka powierzchnia? dawaj zdjęcia


Nie doczekałem się odpowiedzi, więc postanowiłem zaryzykować i kupić tego bolla. Przygotowałem porządnie te uchwyty, co je miałem pomalować... pomalowałem i jest dokładnie tak jak kolega pisał. Poprostu jak z fabryki. Odcień sie zgadza, półmat sie zgadza, faktura sie zgadza :) Jutro podrzuce fotki w świetle dziennym


e841b47313106008cd7bbbcb30757471.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wygląda super. A jak darłeś tą starą gumę? Dużo roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darłem i gume i to co pod spodem bo rączki były kremowe i chciałem to porządnie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka nie zajrzałem tutaj :kwasny: Ale widzę ze kolega mnie posłuchał i też pomalował tym sprayem i efekt jak mówiłem. :naughty: Jak kupione ori w aso :slina: albo kolega kupił w ASO i podmienił :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darłem i gume i to co pod spodem bo rączki były kremowe i chciałem to porządnie zrobić :)

A czy dawałeś jakiś podkład, czy Bollem prosto na plastik?

Mnie czeka to samo - guma niestety wytrzymała ok miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...