Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oleju skrzyni w altku


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki olej polecacie,75w80?

Chodzi o to że po nocy na mrozie jak jest Audi to ciężko biegi i sprzęgło wchodzą,potem jak już się na grzeje olej to jest oki.chyba jest już stary,stracił swoje wlasciwosci i chciałbym go wymienić bo to powinno pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej sie dobiera według katalogu.W porządnym seerwisie Ci dobiorą i najlepiej wlać taki jak producent zaleca a nie jakiś inny bo długo nie pojeździsz później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że w serwisie audi to chcą 120zeta za litr więc myślałem że może coś tańszego i sprawdzone go ktoś może coś polecić.75w80 czy 75w90

W sklepie koleś mówi że mannol 75w90 jest dobry i poleca mi go,mimo że ma droższe na półkach.mówi że po co płacić za markę Audi,mobil czy castrol bo za nazwę się płaci

2,3l jest potrzebne,tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że w serwisie audi to chcą 120zeta za litr więc myślałem że może coś tańszego i sprawdzone go ktoś może coś polecić.75w80 czy 75w90

W sklepie koleś mówi że mannol 75w90 jest dobry i poleca mi go,mimo że ma droższe na półkach.mówi że po co płacić za markę Audi,mobil czy castrol bo za nazwę się płaci

2,3l jest potrzebne,tak?

tak jest. a dokładnie 2,25l wchodzi.. polecam motul gear 300 75w90 badz motul motyl gear 75w90.. 100% pełny syntetyk,

API GL-4/GL-5 MIL-L-2105D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniony mannol 75w90 i po problemie.

Kolego ile wyszedł Ci ten olej? Mam ten sam problem z biegami przy niższych temp. Czytalem że jak olej do skrzynki to tylko ori albo castrol bo na innym oleju bd to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...