Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukirks83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukirks83

  1. lukirks83 odpowiedział(a) na jacekstce temat w 2.0TDI
    może turbo puszcza olej
  2. rura od turbo w kształcie S, puściła uszczelka od strony turbo, niby nie widać ale przy pompowaniu słychać jak dmucha przez nieszczelność
  3. turbo-lab, polecam z kołem kompresji cnc
  4. pierwsze kompresja i próba olejowa
  5. sama polerka dwu etapowa u mnie w mieście coś ok 1000 zł a Ty masz powłokę do tego. Ja na razie uczę się na starych elementach i tez mnie to wciągnęło
  6. jak za tę kwotę to naprawdę ładna robota
  7. ile kasują za 2 etapową polerkę??
  8. Witam, może ktoś zna numer OEM wkręta montażowego do tapicerki klapy bagażnika A4 B7 Avant który znajduje się na zdjęciu???. Niestety w sklepach metalowych nie mają tego typu wkrętów z tą końcówką
  9. lukirks83 odpowiedział(a) na Pitilbn temat w 1.8T
    dawaj na pw w logach pomogę
  10. http://turbo-lab.pl/ ja polecam, sam u nich regenerowałem i tuningowałem turbinki, gość Bartek ma szerokie pojęcie o turbinach i nie tylko. Jak ktoś chętny to na pw, dam kontakt do Bartka
  11. u mnie w Lublinie gość obszywa za 180 zł
  12. lukirks83 odpowiedział(a) na snajper1998 temat w Lubelskie
    Nie polecam, znam człowieka co pracował w tym warsztacie, właściciel nie płaci ludziom, wozi się autami klientów,zalega w hurtowniach i w zakładach regeneracji, sam jeździ RS a ludziom wisi kasę po kilkanaście tysięcy.
  13. kolego do 20 tys zł to US skarbowy nie weryfikuje ceny przy zakupie pojazdu czyli PCC, jeżeli chodzi o sprzedaż i uzyskanie dochodu ze sprzedaży przed 6 miesiącami to musisz wypełnić PIT36, bez względu czy zarobiłeś czy nie. Uwierz mi, że teraz US weryfikuje to i kary są naprawdę spore.
  14. lukirks83 odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 1.9TDI
    jaki masz numer pompki?
  15. też już to czytałem i słyszałem o 500DIS, w chwili obecnej stag dąży do ogarnięcia silników tfsi itp, myślę, że dokonałeś dobrego wyboru i ludzie teraz beda przychylniej podchodzić do tego silników z bezpośrednim wtryskiem życzę bezawaryjnej jazdy
  16. dobra robota, a jak z osprzętem silnika? chodzi mi o wtryski, dolewasz jakiś uszlachetniacz do wtrysków?oleju ubywa?
  17. całkiem przyzwoite masz spalanie i nawet TFSI mnie to zainteresowało
  18. lukirks83 odpowiedział(a) na pawson89 temat w 2.0TDI
    a wiesz od czego wypala dziurę w tłoku??? sprawdzałeś chociażby wtryski jakie korekcję mają??wystarczy raz na jakiś czas sprawdzić albo zainwestować 100 zł w tester i samemu kontrolować, ja jakoś przy 360000km nie mam dziury w tłoku ale uszczelniacze wymieniłem i jest dalej elegancko
  19. lukirks83 odpowiedział(a) na pawson89 temat w 2.0TDI
    dlatego trzeba sprawdzić wszystko dobrze wal na pw to podpowiem
  20. lukirks83 odpowiedział(a) na pawson89 temat w 2.0TDI
    od. 2 w tym silniku są pompowtryskiwacze
  21. lukirks83 odpowiedział(a) na pawson89 temat w 2.0TDI
    ja mam bpw z 2006 i jak na razie bez żadnych awarii a zrobiłem już nim jakieś 26000 km, jeżeli chodzi i pompę oleju to mozesz zmienić na pompę od 1,9 tdi albo wymieniać imbuls, najgorsze jest w tym to że to sporo roboty i trochę kosztuje, ogólnie BPW to 8v z jednym wałkiem i mniej awaryjny niż 16V, u mnie poprzedni właściciel w DE wymienił głowicę od 1,9 i jak wymieniałem uszczelniacze PD to głowica w bardzo dobrym stanie a mam przebieg 365 000 km nie w mojej kwestii oceniać przebieg ale 190 000 km na 10 letnie auto to naprawdę bardzo mało, moje przy 10 latach w DE miało przebieg 340 000 km, sprawdź wszystko dokładnie bo za chwilę po zakupie zaczną się cyrki z silnikiem
  22. sprawdzony, mi malował błotniki, pisz na pw
  23. ja mam koło Lublina
  24. spokojnie powoli skompletujesz wszystko, tylko moim zdaniem najlepiej jest celować w piecyk min 4 kanałowy bo uwierz mi jak zrobisz porządek z przodem to na pewno będziesz chciał dalej rozbudować, na początek porządne wygłuszenie i kable zasilające głośniki, nie jest to duży koszt a tak naprawdę uzyskasz wtedy efekt kickbassu a na tym to wszystko się opiera jeżeli chodzi o materiał do wygłuszenia to są różnego rodzaju maty, ja sam kiedyś w swoim aucie wygłuszyłem matą dekarską SOUDABAND firmy soudal koszt ok 85 zł za 225mmX10m i starczy na wygłuszenie drzwi przednich, trzeba to robić ostrożnie i uważać na cięgna itp. Mi w lecie nic nie śmierdziało ale efekt był naprawdę mega.... Jest to czaso chłonne i musisz dobrze odtłuścić oraz uważaj na kanały odpływowe żeby ich nie zatkać zmierz drzwi z zewnątrz i oblicz pole powierzchni to zobaczysz ile potrzebujesz maty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.