Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukirks83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukirks83

  1. lukirks83 odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    zobacz jaki masz kąt synchronizacji w bloku 004 ostatnia przegródka, no i obowiązkowo wtryski
  2. cło płacisz na granicy szwajcarsko-niemieckiej bo Szwajcaria nie jest w UE
  3. a nie prościej zlecić transport firmie która sie tym zajmuje, i tak potrzebujesz dowód auta, umowę kupna i potwierdzenie zapłaty cła na granicy i tyle, a jak sam na kołach chcesz wracać to Cię wyjdzie tyle samo bo ubezpieczenie i paliwo nie jest darmowe, ja za przywiezienie płaciłem 1700 +cło, a jak wyliczyłem to samemu zaoszczędziłbym może ze 300 zł, tez zależy jakie auto kupisz czy zarejestrowane i czy z ubezpieczeniem, samemu jest ryzyko jak nigdy nie przywoziłeś auta i nie znasz procedury, a niech Ci się zepsuje gdzieś na autostradzie i co wtedy?
  4. temat już omawiany, ja znalazłem w 5 minut http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306023-18t-awt-blad-16684/
  5. Zenec ale cena powala, chyba że trafisz gdzieś okazyjnie
  6. W Lublinie po 160 zł, cena zależna od kursu platyny i codziennie może się zmieniać, przy sprzedaży sprawdzają czy jest pełny czy przedmuchany
  7. lukirks83 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    coś słabo szukasz po drugie w sklepie po VIN lub modelu auta Ci dobiorą otto proszę link i wybierz sobie numer http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3218193017350-DOX_0150-O4614-sonda-lambda.html
  8. a jak się pojawia check ponownie to cały czas masz błąd pompy? może zwarcie masz na stykach kostki
  9. lukirks83 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    pisz do TOM77, ja od niego kupiłem w dobrej cenie nowiutką, masz jedną to nie przepłacisz, ja 4 miałem
  10. lukirks83 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    najlepiej to ten sam numer co masz na starej, chcesz nową czy używkę??jak nową to w sklepie czy serwisie kupisz bez problemu tylko ceny są różne, ja kupiłem delphi od kolegi z forum nówki i do tej pory śmigają bez problemu a już ponad 10 000 zrobiłem na nich
  11. sprawdz kompresję i zrób test na co2
  12. dziwne ze nie uznali Ci gwarancji ja kiedyś kupiłem wiertarkę w obi i spaliła mi sie to odrazu dali mi nową albo pytali czy kase chcę to chyba zalezy od sklepu
  13. dół to można sprawdzić mierząc ciśnienie oleju, a jak wymieniałeś uszczelkę to sprawdzali głowice, była planowana??
  14. wtrysk 4 kuleje, a nie masz przypadkiem gdzieś dziury w dolocie?? MAF wydaje mi się trochę spory?? kąt synchronizacji masz nawet w granicy, a sprawdzałeś kompresję po remoncie??
  15. to jest ściema i nie wiem czy te podwyżki to wymysł polityczny. Ostatnio oglądałem na tvn wypowiedź pracownika LINK4 który własnie na podstawie przeliczeń stwierdził ze do pierwszego półrocz byli juźż stratni 600 000. To ciekawe bo akurat u nich można miec oc z ochroną zniżek na 1 szkode rocznie, no to chyba są świadomi strat skoro oferują ludziom ochronę zniżek, a odbija sie to na kierowcach teraz
  16. masz gorzej niz u mnie, najlepiej to oddac wtrysk do sprawdzenia bo moze być to tylko wina uszczelnienia PD, koszt sprawdzenia u mnie w miescie 50 zł/szt, zrób jeszcze log bloku 004
  17. Umowa AC na odległość u sensownego agenta nie wchodzi w rachubę bo musi obejrzeć auto i sfotografować. Wszystkie te umowy przez neta na AC zawierane są dla mnie podejrzane i ubezpieczyciele chyba starają się wyłgać z wypłaty za wszelką cenę. tak oczywiście, chodziło mi o OC na odległość, dzięki za poprawkę
  18. mam kolege co ma swoje biuro. Znajdzie zawsze najtańsze i najlepsze ubezpieczenie, oc mozna brac najtańsze natomiast przy AC moznasie wpakowac na "minę" przy szkodzie. On działa w Lublinie ale myślę ze na Polskę tez by dało radę wysłać umowę. Jak cos to na pw i podam kontakt do niego. Ma nie tylko ubezp komunikacyjne ale tez nażycie i mienie.
  19. zrób tak jak wyzej kolega pisze zanim całą instalacje sprawdzisz niepotrzebnie a okaze się że radio było winowajcą ja tez bym pierwsze co to podmienił radio i sprawdził
  20. sprawdź kostkę radia i antenę u mnie kiedys jak była wysuwana antena to robiła zwarcie w radiu i przy odpaleniu i wyłączeniu zapłonu tak strzelało w głosnikach
  21. poprawię w przyszłym tygodniu i sprawdzę wtedy jaka korekcja wtrysków bedzie
  22. Ostatnio auto duzo pali, wiec postanowiłem mu zrobić logi statyczne: http://vaglog.pl/log-004_013_023_FBK2a.html niepokoi mnie kat synchronizacji rozrządu bo powinien być +3/-3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.