Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukirks83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukirks83

  1. cały sprzęt z lidla jest niemiecki i produkowany przez firmę Abraham Diederichs w Wuppertal. Większość wykonana ze stali chirurgicznej lub utwardzonej i są lepsze od niejednego chinola które sprzedawane są po cenie wyższej niż sprzęt z lidla. Dzisiaj ja kupiłem 3 klucze dla znajomych a facet zabrał chyba ze 20 i zostało tylko pare. Pewnie na allegro będą po 130 zł
  2. wrzucę wieczorem podaje logi z bloku 023: bieg jałowy na zimnym: I cyl.-48; II cyl -22; III cyl. -46, IV cyl. -29 bieg jałowy rozgrzany: I cyl.-42; II cyl -12; III cyl. -33, IV cyl. -26 ogólnie to wartości od oscylują +/- I cyl.-44-39; II cyl -15-10; III cyl. -34-28, IV cyl. -24-20 auto zaczęło dużo palić, czuć drażniący zapach ropy z wydechu, przy odpalaniu na zimnym trzeba kręcić bo ciężko odpala i leci siwo-niebieski dymek przy rozruchu, na biegu jałowym czuć tak jakby szarpnięcie trwające sekundę czy to wtryski czy raczej uszczelniacze? jestem wstępnie umówiony na sprawdzenie pompowtryskiwaczy jakąś metodą przelewową na komputerze i nie wiem co robić teraz
  3. Dziś w Lidlu są klucze dynanometryczne w dobrej cenie. Oferta ogólnopolska http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1321
  4. na ciepłym taka mała to na zimnym juz pewnie tragedia. Koniecznie zrób próbę olejową i zobzczysz co bedzie dalej
  5. to i ja sie podłączę w temacie, dzisiaj miałem możliwość sprawdzenia wtrysków za pomocą v-scan i koreksce są następujące: Blok 13: bieg jałowy na zimnym I cyl. -0,42; II cyl. -0,52;III cyl.1,11;IV cyl. -0,35 bieg jałowy na rozgrzanym: I cyl. -0,96; II cyl.0,89;III cyl.1,51;IV cyl. -1,49 Blok 018;wszystko na zero, tylko podczas przygazowania na III cyl zmienia się ze 0 na 128 i z powrotem na 0 prośba o pomoc
  6. lukirks83 odpowiedział(a) na Pietrzun temat w 1.8T
    zrób logi i bedzie wszystko jasne, tak to wróżenie z fusów a wymienisz pół silnika zanim dojdziesz do przyczyny
  7. jakbyś usunął wałki balansujące to wtedy by było głośniej, wtryski warto sprawdzić bo jak leją to wypala się dziura w tłoku i żebyś ponownie remontu nie robił
  8. masz zwarcie na instalacji, żadnej magii tu nie ma
  9. tylko pamietaj o gwarancji rozruchowej bo co niektórzy sprzedaja własnie z uszk synchro 2/3, on sie szybcie zuzywa podczas jazdy w miescie z duzym przebiegiem, ja jeżdziłem ok 20 000 km jak zgrzytało az padła całkiem skrzynia
  10. i sam zrobisz, albo jezdzij az do końca skrzyni, jak lekko zgrzyta to jeszcze pojeździ pewnie parędziesiąt kilometrów około 1 tys zł z wymianą, mówie jak ci to narazie nie przeszkadza to ja bym jezdził
  11. synchronizator na pewno, najczęściej siada z 2/3, lepiej kup używkę z gwarancją rozruchowa bo remont się nie opłaca, chyba ze się znasz
  12. po remoncie silnika jak wlejesz środek do czyszczenia wtrysków to syf pójdzie do silnika, nie jest to niebezpieczne ale bez sensu. Masz vaga zeby sprawdzić parametry wtrysków? nie wiadomo czy czyszczenie cos da jak leją
  13. Ja mam dobrego chłopaka na podkarpaciu, wysyłam zawsze kurierem, koszt zależny od tego co bedzie do roboty, po sprawdzeniu dzwoni i podaje cene. Jak chcesz namiar to pw
  14. nie wszystkie funkcje działają po can w tym urządzeniu
  15. lukirks83 odpowiedział(a) na Adelka 2.6 v6 temat w Audi A4 B5
    no to jest to łapa wiskozy a co sie z nią dzieje??
  16. no to Ci przecież napisałem ze moze byc wina wału, dlatego zapytałem czy wymieniałeś koło na nowe. Musisz rozbierać silnik i zawieź wał do pomiaru i bedziesz wiedział na czym stoisz
  17. lukirks83 odpowiedział(a) na Jacek Domański temat w 2.4
    sprawdz opór na czujniku i bedzie wiadomo
  18. lukirks83 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    musisz lo​​gi zrobić i zobaczyć jak sonda oscyluje, skoro chcesz dobrą a cena nie gra roli to idź do ASO i na pewno kupisz
  19. a wymieniałeś już koło pasowe?? może to być też wina wału
  20. lukirks83 odpowiedział(a) na Adelka 2.6 v6 temat w Audi A4 B5
    pompa wody tak po obudowie wynika
  21. ja mam taki i do odczytania błędów oraz sprawdzenia podstawowych parametrów to ok, nie wszystko można sprawdzić tym testerem
  22. lukirks83 odpowiedział(a) na jaxa1993 temat w 1.9TDI
    jak przekręcisz kluczyk to co sie dzieje dokładnie?? kręci rozrusznik czy gasną kontrolki??
  23. lukirks83 odpowiedział(a) na bubaS-line temat w 2.0TDI
    czy jest ktoś w stanie sprawdzić po VIN jaki mam rodzaj pompy, z łańcuchem czy na koła zębate?? VIN:WAUZZZ8E97A012635
  24. lukirks83 odpowiedział(a) na bubaS-line temat w 2.0TDI
    jaki koszt na dzien dzisiejszy pompy od 1.9 tdi i kto sie podejmie Lubelkie lub mazowieckie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.