Treść opublikowana przez lukirks83
-
Klucz dynamometryczny w Lidlu
cały sprzęt z lidla jest niemiecki i produkowany przez firmę Abraham Diederichs w Wuppertal. Większość wykonana ze stali chirurgicznej lub utwardzonej i są lepsze od niejednego chinola które sprzedawane są po cenie wyższej niż sprzęt z lidla. Dzisiaj ja kupiłem 3 klucze dla znajomych a facet zabrał chyba ze 20 i zostało tylko pare. Pewnie na allegro będą po 130 zł
-
[BPW] diagnostyka wtryskow a4 b7
wrzucę wieczorem podaje logi z bloku 023: bieg jałowy na zimnym: I cyl.-48; II cyl -22; III cyl. -46, IV cyl. -29 bieg jałowy rozgrzany: I cyl.-42; II cyl -12; III cyl. -33, IV cyl. -26 ogólnie to wartości od oscylują +/- I cyl.-44-39; II cyl -15-10; III cyl. -34-28, IV cyl. -24-20 auto zaczęło dużo palić, czuć drażniący zapach ropy z wydechu, przy odpalaniu na zimnym trzeba kręcić bo ciężko odpala i leci siwo-niebieski dymek przy rozruchu, na biegu jałowym czuć tak jakby szarpnięcie trwające sekundę czy to wtryski czy raczej uszczelniacze? jestem wstępnie umówiony na sprawdzenie pompowtryskiwaczy jakąś metodą przelewową na komputerze i nie wiem co robić teraz
-
Klucz dynamometryczny w Lidlu
Dziś w Lidlu są klucze dynanometryczne w dobrej cenie. Oferta ogólnopolska http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1321
-
Pomiar kompresji ASN
na ciepłym taka mała to na zimnym juz pewnie tragedia. Koniecznie zrób próbę olejową i zobzczysz co bedzie dalej
-
[BPW] diagnostyka wtryskow a4 b7
to i ja sie podłączę w temacie, dzisiaj miałem możliwość sprawdzenia wtrysków za pomocą v-scan i koreksce są następujące: Blok 13: bieg jałowy na zimnym I cyl. -0,42; II cyl. -0,52;III cyl.1,11;IV cyl. -0,35 bieg jałowy na rozgrzanym: I cyl. -0,96; II cyl.0,89;III cyl.1,51;IV cyl. -1,49 Blok 018;wszystko na zero, tylko podczas przygazowania na III cyl zmienia się ze 0 na 128 i z powrotem na 0 prośba o pomoc
-
wysokie spalanie
zrób logi i bedzie wszystko jasne, tak to wróżenie z fusów a wymienisz pół silnika zanim dojdziesz do przyczyny
-
Silnik Bloki pomiarowe kanał 018 Audi a4 b7 2.0 Tdi.
i jak rozwiązałeś problem??
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
jakbyś usunął wałki balansujące to wtedy by było głośniej, wtryski warto sprawdzić bo jak leją to wypala się dziura w tłoku i żebyś ponownie remontu nie robił
-
Pali bezpiecznik radia RNS D
masz zwarcie na instalacji, żadnej magii tu nie ma
-
Zgrzyt przy wrzucaniu 3 :C
tylko pamietaj o gwarancji rozruchowej bo co niektórzy sprzedaja własnie z uszk synchro 2/3, on sie szybcie zuzywa podczas jazdy w miescie z duzym przebiegiem, ja jeżdziłem ok 20 000 km jak zgrzytało az padła całkiem skrzynia
-
Zgrzyt przy wrzucaniu 3 :C
i sam zrobisz, albo jezdzij az do końca skrzyni, jak lekko zgrzyta to jeszcze pojeździ pewnie parędziesiąt kilometrów około 1 tys zł z wymianą, mówie jak ci to narazie nie przeszkadza to ja bym jezdził
-
Zgrzyt przy wrzucaniu 3 :C
synchronizator na pewno, najczęściej siada z 2/3, lepiej kup używkę z gwarancją rozruchowa bo remont się nie opłaca, chyba ze się znasz
-
[BPW] głośniejsza praca silnika
po remoncie silnika jak wlejesz środek do czyszczenia wtrysków to syf pójdzie do silnika, nie jest to niebezpieczne ale bez sensu. Masz vaga zeby sprawdzić parametry wtrysków? nie wiadomo czy czyszczenie cos da jak leją
-
Gdzie regenerowac turbine
Ja mam dobrego chłopaka na podkarpaciu, wysyłam zawsze kurierem, koszt zależny od tego co bedzie do roboty, po sprawdzeniu dzwoni i podaje cene. Jak chcesz namiar to pw
-
Interfejs V-scan iVAG Bluetootch Android
nie wszystkie funkcje działają po can w tym urządzeniu
-
Proszę o pomoc
no to jest to łapa wiskozy a co sie z nią dzieje??
-
Poluzniło się koło pasowe-dlaczego?
no to Ci przecież napisałem ze moze byc wina wału, dlatego zapytałem czy wymieniałeś koło na nowe. Musisz rozbierać silnik i zawieź wał do pomiaru i bedziesz wiedział na czym stoisz
-
problem z audi 2.4 v6
sprawdz opór na czujniku i bedzie wiadomo
-
Sonda lambda ?
musisz logi zrobić i zobaczyć jak sonda oscyluje, skoro chcesz dobrą a cena nie gra roli to idź do ASO i na pewno kupisz
-
Poluzniło się koło pasowe-dlaczego?
a wymieniałeś już koło pasowe?? może to być też wina wału
-
Proszę o pomoc
pompa wody tak po obudowie wynika
-
Czy warto kupic?
ja mam taki i do odczytania błędów oraz sprawdzenia podstawowych parametrów to ok, nie wszystko można sprawdzić tym testerem
-
Pomocy audi nie odpala
jak przekręcisz kluczyk to co sie dzieje dokładnie?? kręci rozrusznik czy gasną kontrolki??
-
regeneracja pompy oleju
czy jest ktoś w stanie sprawdzić po VIN jaki mam rodzaj pompy, z łańcuchem czy na koła zębate?? VIN:WAUZZZ8E97A012635
-
regeneracja pompy oleju
jaki koszt na dzien dzisiejszy pompy od 1.9 tdi i kto sie podejmie Lubelkie lub mazowieckie??