Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pali bezpiecznik radia RNS D


czester11

Rekomendowane odpowiedzi

Potrz3buje pomocy . Po wjechaniu w kaluze prawa strona zgaslo radio. Spalony byl bezpiecznik wymiana przepala go ponownie. Auto ma v6 z alternatorem na dole ale mam 9oyte osl8ne dolna silnika.
Czy ktos zna przyczyne. Mysle ze jakbyntonalternator to resztq eoektyki tez by padla. A palinten k8nkretny .jakis przypadek?
A4 b6 2,5 v6 180 hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dyslekcję,to można leczyć.

Chyba ty skoro wymyslasz nowe choroby czy też zaburzenia. Dla twojej wiadomości dysleksja a nie jak ty napisałeś "dyslekcja". najpierw się doinformoj a później zgrywaj cwaniaka z maturą.

Normalnie to twój post powinien zostać usunięty bo wnosi do tematu tyle co cyganka do sklepu . Ale niech zostanie i inni zobaczą jaki z ciebie hipokryta dyslektyk .

Edytowane przez czester11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i strzeliłem literówkę ale Ty przynajmniej zacząłeś poprawnie pisać. :grin:

A jak już poprawnie piszesz to i popraw pierwszy post bo nic z niego nie można zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i strzeliłem literówkę ale Ty przynajmniej zacząłeś poprawnie pisać. :grin:

A jak już poprawnie piszesz to i popraw pierwszy post bo nic z niego nie można zrozumieć.

Tak tak tłumacz się literówka. Ja też bym mógł. Nie powinno się używać wyrazów których znaczenia się nie zna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrz3buje.... 9oyte....osl8ne...jakbyntonalternator...resztq....eoektyki....palinten...k8nkretny

A ty znasz znaczenie swoich ??? :grin:

Śmiem w to wątpić.

Może to jakiś dialekt Majów ?

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrz3buje.... 9oyte....osl8ne...jakbyntonalternator...resztq....eoektyki....palinten...k8nkretny

A ty znasz znaczenie swoich ??? :grin:

Śmiem w to wątpić.

Może to jakiś dialekt Majów ?

majowie poslugiwali sie pismem obrazkowym. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...