czester11

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia czester11

Reputacja

1. A ty znasz znaczenie swoich ??? Śmiem w to wątpić. Może to jakiś dialekt Majów ? majowie poslugiwali sie pismem obrazkowym. ;p
  2. Tak tak tłumacz się literówka. Ja też bym mógł. Nie powinno się używać wyrazów których znaczenia się nie zna ..
  3. Chyba ty skoro wymyslasz nowe choroby czy też zaburzenia. Dla twojej wiadomości dysleksja a nie jak ty napisałeś "dyslekcja". najpierw się doinformoj a później zgrywaj cwaniaka z maturą. Normalnie to twój post powinien zostać usunięty bo wnosi do tematu tyle co cyganka do sklepu . Ale niech zostanie i inni zobaczą jaki z ciebie hipokryta dyslektyk .
  4. Potrz3buje pomocy . Po wjechaniu w kaluze prawa strona zgaslo radio. Spalony byl bezpiecznik wymiana przepala go ponownie. Auto ma v6 z alternatorem na dole ale mam 9oyte osl8ne dolna silnika. Czy ktos zna przyczyne. Mysle ze jakbyntonalternator to resztq eoektyki tez by padla. A palinten k8nkretny .jakis przypadek? A4 b6 2,5 v6 180 hp
  5. tak 3 razy jak opadly dzwignie i sie chwile zatrzymaly wtedy dokrecilem do oporu i popuscilem 180 stopni. myslalem ze moze przy wkladaniu uszczelke uszkodzilem ale wszystko jest ok wyciagalem przed chwila. poskladalem spowrotem i nadal nic kilkukrotnie wlaczalem pompe vcds-em i krecilem bez skutku. jest ktos w stanie pomoc??? czy podczas krecenia walkeim mogl sie przestawic rozrzad?? poradzilem sobie . zapowietrzone vacum . duzo krecenia nie pomoglo , zato pomogl plak
  6. Potrzebuje pomocy zmieniałem uszczelniacze na pd. Ustawiłem kręcąc kluczem za koło zębate walka rozrządu ponieważ mam dsg. Nie mogę odpalić auta zagadal chwilę ale dalej nic. Mam już słaby akumulator teraz go ładuje co może być źr nie chce zaskoczyć. Żadnych błędów nie ma. Paliwo w filtrze jest filtr nowy. Odpowietrzalem na kanale 35jikka razy Podczas kręcenia rozrusznika słychać dziwne swiergotanie
  7. Sens jest zawsze ;p Sama zmiana lamp z przodu duzo daje wie po swoim doswiadczeniu. Co do tego ktory to lift to z mojej informacji wiem ze tylko sedam mial 2 lifty a avant dopiero w 99 roku kiedy to zmieniono klamki lampy z przodu, klary z tyu i lekko konsola srodkowa zostalla przerobiona wraz z kratkami nawiewow. co do specjalnych wersji powiedzmy ze tak jak to chandlarze nazywaja s-line to takowych ni ebylo w b5 dopiero w b6 a tu link z rospiska http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119017-specjalne-limitowane-wersje-audi-a4-b5-byly-takie/page-3 z tego co widac u ciebie to zadna to specjalna wersja to ze skory sa to zadna nowosc. w audi 80 b3 tez mialem Podstawa to felga 16 ori sloneczka, kiera w skorze 3 ramienna , kubelki i zawieszenie 1be.
  8. czester11

Problem z ESP

Witam, niewiem czy odpowiedni dzial ale chyba tak. Mam problem z ESP . A mianowicie problemem jest to ze nie moge go przyciskiem deaktywowac. Po wyjeciu bezpiecznika od ABS nastepuje wylaczenie tych obu systemow ale nie o to chodzi. Przycisk nie reaguje probowalem na zworke zrobic na pinach przyciku ale tez nic mi sie na liczniku nie pokazalo. Vag nie ma bledow w ABS jedynie co to Mam blad poduszki lewej silnika - pozycja 1. Moze ktos mi pomóc?
  9. a jak sie to ma do quattro ? tak sam wymiana przebiega?
  10. W b6 od (2001r) osłona ma inny numer niż w b5 numer ten to (8E0 863 821 AN a od roku 04 2008 końcówka AR A ten stelaż o którym piszesz to jest uchwyt 4B3 863 843 A numer osłony tylnej do b6 (disel ) to 8E0 863 822 D W poprzednim poście podałem Ci do B 5 Nie wiem jak to się stało ze szukałem do 2000 roku a Ty masz w opisie 2003 b6 23 grudnia 2002 avant 2,5 v6 manulal 6 biegowy naped Q. czyli moge o te numery w aso smialo pytac ? bo to co na aledorgo to loteria jeden sprzedawca pisze ze pasuje a sie okazuje ze nie i tak sami nie wiedza co maja.
  11. dzieki . Powiedz mi jeszcze czy naprawde roznioa sie w b5 i b6 . Potrzebowal bym jeszcze numeru tego elementu 10 -stelaza mocowania.
  12. Potrzebuje do 2,5 tdi ake pod skrzynie i silnik. upilem na alledrogo o jakies badziewie ktore nie pasuje do mni ea raczej jest do b5 .
  13. Zbiorniczek jest dzielony jeżeli jest taki jak b 6 górna część na dwie śrubki jeżeli ciężko idzie to na uszczelce siedzi Może się okazać jak u mnie ze do wymiany będzie niestety tylko aso kosz 1,5 zł Kupiłem 4 na zapas Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka